|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Z Bremy to chyba do Berlina jakaś krata dobrego trunku pojedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
w Warszawie na boisku dwa najlepsze kluby więc i musiał być najlepszy sędzia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
w Warszawie na boisku dwa najlepsze kluby więc i musiał być najlepszy sędzia Jebać Marciniaka. Varowi osrani boją się uwagę gwieździe zwrócić. Taka święta krowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
beto... WTF skarpety czorne? sędzia czy jaki uj to te na krażenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
w Warszawie na boisku dwa najlepsze kluby więc i musiał być najlepszy sędzia Jebać Marciniaka. Varowi osrani boją się uwagę gwieździe zwrócić. Taka święta krowa. Ze Zbyszkiem fumfle. Pan Sławek przy każdej okazji pento opierdoli. Bożyszcze w środowisku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
|
|
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
Co z Grosikiem ktos wie? czyzby juz sie skonczyl ? ostatnie 2 mecze poza skladem a o jakiejs kontuzji nic nie slychac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
w Warszawie na boisku dwa najlepsze kluby więc i musiał być najlepszy sędzia Jebać Marciniaka. Varowi osrani boją się uwagę gwieździe zwrócić. Taka święta krowa. Ze Zbyszkiem fumfle. Pan Sławek przy każdej okazji pento opierdoli. Bożyszcze w środowisku. Jaka liga taki Pierluidżi Collina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
beto... WTF skarpety czorne? sędzia czy jaki uj to te na krażenie to się używa do długich dystansów w bieganiu głównie a nie na zakupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
w typerze szykuje się rekord. Obecni rekordziści walczą z Łajtem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
beto... WTF skarpety czorne? sędzia czy jaki uj to te na krażenie to się używa do długich dystansów w bieganiu głównie a nie na zakupy  zanim poLoLojusz, to wez pod uwagę ze nosi się je ze względów leczniczych
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
beto... WTF skarpety czorne? sędzia czy jaki uj to te na krażenie to się używa do długich dystansów w bieganiu głównie a nie na zakupy  This is the ideal sock for those prone to lower-leg swelling and fatigue from sitting or standing for long periods of time. The 24/7 Compression Socks provide graduated compression for increased circulation and provide mild compression support. Padded zones in the footbed provide added cushioning, while cotton yarns ensure vital comfort for all-day wear.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Kiedy stosować skarpety kompresyjne?
Nie jest wskazane, by nosić skarpety tego typu na co dzień. Nie powinno się ich użytkować na każdym treningu, ale można po nie sięgać w wielu sytuacjach:
Podczas uczestnictwa w sportowym wydarzeniu (na przykład wówczas, gdy startujemy w półmaratonie) – jednak warto wcześniej przetestować zakupione skarpety (na przykład na jednym z treningów), by upewnić się, że będziemy się w nich czuli komfortowo. Na niektórych treningach – w skarpetach kompresyjnych można regularnie ćwiczyć i trenować, ale niektórzy uważają, że za częste stosowanie skarpet tego typu powoduje, że przestają właściwie działać, gdyż mięśnie przyzwyczajają się do ucisku. Po treningu lub po uczestnictwie w sportowych zmaganiach – skarpety kompresyjne świetnie niwelują zmęczenie nóg, odciążają je i sprawiają, że zakwasy nie są tak dokuczliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
https://www.2xu.com/us/p/24%2F7-compression-socks/UA5690e.html?lang=en_US&dwvar_UA5690e_color=BLACK_BLACK#lang=en_US&start=1 z dupy tego info nie wyssałem  dla wszystkowiedzacych expertow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Biały po przerwie pandemicznej forma top. A mam z nim zakłady w typerze i w fantasy. Cienko to widzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
|
|
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
Fortuna Düsseldorf 1895, w barwach której występują Adam Bodzek i Dawid Kownacki, spadła do niemieckiej 2. Bundesligi. szkoda, ze nie Werder  ale zapomnieli napisac o jeszcze jednym rodzimym pilkarzu Skrzybski [ 90minut.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Celta z Vigo  bts do ht @5,60 Dzień dobry  Świetny typ, stawka przemyślana, kurs promocyjny, tylko gospodarze fajtłapy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
nie chce mi się wojować Beto jak pomagają to noś ja z 4-5 lat temu sporo czytałem o bieganiu jak biegałem to była mowa o takich jak podałem opis być może innych używasz spoko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,772 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,772 Likes: 10 |
Ci gospodarze nie gospodarze..wygrali 1-0..typ nie trafiony
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|