|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
kemp nie zapomnij zmian w fantasy zrobić! wywal tą dziadowską obronę Piasta bo Chrapek z tym Despacito to im trójkę spokojnie walną Biały jakie porady. Chcę za wszelką cenę Kempa dopaść. P.s Piast win
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970 Likes: 19 |
Biały jakie absencje dzisiaj u Was? Lista 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970 Likes: 19 |
dobre narkotyki musialy sie tutaj wczoraj pojawic i oczywiscie holenderka przodownik  Bukma wkurwiony bo się nie załapał na żaden stołek to będzie od narkolów wyzywał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Biały jakie absencje dzisiaj u Was? Lista  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
kemp nie zapomnij zmian w fantasy zrobić! wywal tą dziadowską obronę Piasta bo Chrapek z tym Despacito to im trójkę spokojnie walną Biały jakie porady. Chcę za wszelką cenę Kempa dopaść. P.s Piast win chociaż raz w życiu chce się napić za wygrane w fantasy, akurat urlop planuje tuż po skończeniu sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
kemp nie zapomnij zmian w fantasy zrobić! wywal tą dziadowską obronę Piasta bo Chrapek z tym Despacito to im trójkę spokojnie walną Biały jakie porady. Chcę za wszelką cenę Kempa dopaść. P.s Piast win chociaż raz w życiu chce się napić za wygrane w fantasy, akurat urlop planuje tuż po skończeniu sezonu Ode mnie dwie masz praktycznie wygrane chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Weź, @wHiTe..nie spodziewałem się tego po Tobie  Ale dzięki za przypomnienie  PS: widzę, że mam równie wielka ochotę na zwycięską łychę, jak Ty  Niech nie wygra lepszy, tylko niech wygram ja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Coś już nie słychać zachwytów nad wynikiem w fpl ogłuchłeś ?? Punkt odrobiony !!! Jakby Salah nie był na kacu, to z 15 bym odrobił..o!!! Jakby babcia miała wąsy. Lepiej nie patrz na trzecie miejsce tylko oglądaj się za siebie Nawet punkcika nie odrobiłeś..cienias ! Haha jak jesteś taki mistrz to odrób coś dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
mam 6 zakładów, na ten moment wychodzę na 0 w typerze rzeczywiście 7 pkt przewagi to dosyć sporo, ale fantasy to inna bajka. Tam jest dynamicznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
mam 6 zakładów, na ten moment wychodzę na 0 w typerze rzeczywiście 7 pkt przewagi to dosyć sporo, ale fantasy to inna bajka. Tam jest dynamicznie Cienko to widzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Irek On po tej kolejce już będzie się nerwowo oglądał za siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
@wHiTe, doradź proszę jeszcze, czy Gytkjear na kapciu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Irek On po tej kolejce już będzie się nerwowo oglądał za siebie  Może tak być  Salah, Mane, Son, KdB, Martial, Bruno, Pulisic, Mahrez, Pogba głowa mimo że chłodna to boli od nadmiaru bogactwa w pomocy  Kogo zabrać, kogo nie. Tak. Wiele pytań, tak mało odpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
@wHiTe, doradź proszę jeszcze, czy Gytkjear na kapciu? zdecydowanie w takim gazie jest że bankowo strzeli ze dwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Lista jak nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
@wHiTe, doradź proszę jeszcze, czy Gytkjear na kapciu? zdecydowanie w takim gazie jest że bankowo strzeli ze dwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
@wHiTe, doradź proszę jeszcze, czy Gytkjear na kapciu? zdecydowanie w takim gazie jest że bankowo strzeli ze dwie a jakby jakimś cudem nie strzelił to nikt oprócz niego nie strzeli na bank,więc będziesz miał punkty za czyste konto Majeckiego. Więc tak czy siak będzie pan zadowolony
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
I znów okazuje że forum służy pomocną radą! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
@Ojro ostatnio w formie z tymi ustawkami, gratulacje @Beto nie martw sie, odrobisz druzyny ze srodka tabeli (Valencia, Sociedad, Totki) widac ze maja wyjebane juz na ten sezon nie można odrobić straconej kasy #żyj coś Rymo to jakbys nie zaruchał w piatek, w sobote zaruchasz ale nie nadrobisz piatku
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|