|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wygląda na to, że w Valladolid jutro może być remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akhu, Benevento to jeszcze świętuje ten awans czy jeszcze będzie chciało coś udowodnić w meczu z Crotone?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu, Benevento to jeszcze świętuje ten awans czy jeszcze będzie chciało coś udowodnić w meczu z Crotone? Inzaghi powiedział, że koniec świętowania a teraz mają rekordy do zrobienia i chcą się zapisać w historii Serie B  Więc ja bym nie szukał tu izi winu Crotone
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Niby tak. Ale co chłopina miał powiedzieć. Że już koniec sezonu mają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A z tych drużyn Akhu, co walczą o bezpośredni awans, która lub które są najmocniejsze ekonomicznie czy organizacyjnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Niby tak. Ale co chłopina miał powiedzieć. Że już koniec sezonu mają? tak, ale oni już dawno mogli sobie odpuścić a jednak spokojnie sobie pykają te punkty i ogrywają kolejnych rywali Jasne, że Crotone to też nie ułomek. Jak ja bym musiał grać ten mecz to poszedłby czysty remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A z tych drużyn Akhu, co walczą o bezpośredni awans, która lub które są najmocniejsze ekonomicznie czy organizacyjnie? Nie wiem, trudno powiedzieć czy któraś się tam wyróżnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Rozumiem. Bo wprawdzie kasa jest bardzo ważna, to jednak w piłce czasami tak bywa, że maluczki co jakiś czas potrafi zaprzeczyć tej teorii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jakby miał już wyróżniać to chyba Frosinone. Grali niedawno w Serie A, kibiców tam chodzi bardzo dużo jak na warunki Serie B i jak na samo miasto, bo też za wielkie nie jest
Np atutem Cittadelli jest spokojne budowanie. Tam od paru lat jest jeden trener i pukają do tej Serie A, ale zawsze brakuje. Z innej strony samo miasto to już w ogóle malutka mieścina.
Crotone wg mnie ma skład na awans i dadzą radę.
ale jakbym miał wybrać tę którą z chęcią bym zobaczył wyżej to byłaby to Spezia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Kto by Spezii nie chciał oglądać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Akhu top4 zgodnie chyba wygrywa w weekend ? Lazio,Inter i Atalanta * maxizysk i Piostar liże rany w poniedziałek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
oparowcy po tym kursie chyba musik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Kto by Spezii nie chciał oglądać No właśnie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
oparowcy po tym kursie chyba musik serio bierzesz pod wagę drużynę, która chce w ataku wyjść Bastosem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19 |
Jakby miał już wyróżniać to chyba Frosinone. Grali niedawno w Serie A, kibiców tam chodzi bardzo dużo jak na warunki Serie B i jak na samo miasto, bo też za wielkie nie jest
Np atutem Cittadelli jest spokojne budowanie. Tam od paru lat jest jeden trener i pukają do tej Serie A, ale zawsze brakuje. Z innej strony samo miasto to już w ogóle malutka mieścina.
Crotone wg mnie ma skład na awans i dadzą radę.
ale jakbym miał wybrać tę którą z chęcią bym zobaczył wyżej to byłaby to Spezia Tam chyba kto inny ustala awanse i spadki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
chciałbym coś napisać w sprawie ruchania i bycia ruchanym dajcie mi moment... (tzn. czekajta na drugi post)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
FC Slutsk powyżej 1.5 @3.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
O proszę, 1x2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jakby miał już wyróżniać to chyba Frosinone. Grali niedawno w Serie A, kibiców tam chodzi bardzo dużo jak na warunki Serie B i jak na samo miasto, bo też za wielkie nie jest
Np atutem Cittadelli jest spokojne budowanie. Tam od paru lat jest jeden trener i pukają do tej Serie A, ale zawsze brakuje. Z innej strony samo miasto to już w ogóle malutka mieścina.
Crotone wg mnie ma skład na awans i dadzą radę.
ale jakbym miał wybrać tę którą z chęcią bym zobaczył wyżej to byłaby to Spezia Tam chyba kto inny ustala awanse i spadki  no ja nie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|