Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 86 1 2 28 29 30 31 32 85 86
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by VVega
White, gratuluję wyboru kapitana w Fantasy ESA. Ekspert wie smile
Wzajemnie, ale przyznaj że wahales się między Turgemanem a naszym trakterista

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by wHiTe_StAr
Jednak chyba nie będzie emocji spadkowych. Cała nadzieja Arki to Stanowski

niech Arka spadnie, to może Steinbors do nas przyjdzie

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Kura
Originally Posted by wHiTe_StAr
Jednak chyba nie będzie emocji spadkowych. Cała nadzieja Arki to Stanowski

niech Arka spadnie, to może Steinbors do nas przyjdzie
A co Arsenal cene zaporowa postawił ?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by VVega
White, gratuluję wyboru kapitana w Fantasy ESA. Ekspert wie smile
Wzajemnie, ale przyznaj że wahales się między Turgemanem a naszym trakterista

blush Turgeman nie wiedziałem nawet, że istnieje.. i na dodatek Gytkjaer może nie strzelić w tej kolejce... i jak ja mam wygrać z Ekspertem łyskacza.. a miał Turek kończyć ten mecz, jak prowadziłem jednym punktem..

brawo, @wHiTe toast

ale jutro boks za defenZywę Piasta!

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by Kura
Originally Posted by wHiTe_StAr
Jednak chyba nie będzie emocji spadkowych. Cała nadzieja Arki to Stanowski

niech Arka spadnie, to może Steinbors do nas przyjdzie
A co Arsenal cene zaporowa postawił ?

ponoć przy tym wypożyczeniu nie było opcji pierwokupu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064
Likes: 19
Originally Posted by kemp
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by VVega
White, gratuluję wyboru kapitana w Fantasy ESA. Ekspert wie smile
Wzajemnie, ale przyznaj że wahales się między Turgemanem a naszym trakterista

blush Turgeman nie wiedziałem nawet, że istnieje.. i na dodatek Gytkjaer może nie strzelić w tej kolejce... i jak ja mam wygrać z Ekspertem łyskacza.. a miał Turek kończyć ten mecz, jak prowadziłem jednym punktem..

brawo, @wHiTe toast

ale jutro boks za defenZywę Piasta!

I co ześ z tymi złodziejami Gowina załatwił tongue

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
Akurat dzisiaj o dziwo wszystko u kery zrozumiałe.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064
Likes: 19
Jestttttttttttt

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
kemp jak optymistycznie, że Gytkjaer może nie strzelić w tej kolejce smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
dej Pani spokój.. to amatorzy.. nic do nich nie dociera, żadne argumenty..

dałem spokój, bo tylko sąd został, a papugi mają pewnie lepsze.. i te ich "regulaminy", które wszystko uzasadniają..

ogólnie - szkoda czasu i zachodu.. to nie miliony, żeby walczyć..

miałem do Kuby pisać o tej sprawie.. bo jest ich "twarzą", ale uznałem, że może nie odczytać mojej wiadomości dokładnie.. i też odpuściłem..

cóż.. nie mnie pierwszego okradli..

JEBAĆ LV BET!

Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
piękny wynik Arki laugh niech w końcu leci to padło

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Po emocjach

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Ciężko się dzisiaj te mecze oglądało.
Dobrze że te drużyny lecą.
Szkoda że nie spadają cztery.
Może Płocka by w końcu nie było w ekstraklasie.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Kura
kemp jak optymistycznie, że Gytkjaer może nie strzelić w tej kolejce smile

to taka zorganizowana akcja wink bo wiedziałem, że nie zagra, jeszcze szydere z tego robiłem, że "może strzeli".. a koniec końców nie zdążyłem transferów zrobić laugh

sam sobie winien jestem smile

ale jeszcze jest kilka kolejek.. muszę włączyć 6-ty bieg analizatorski i mieć furę szczęścia, poznać piłkarzy typu ten napastnik Wisły.. i może jeszcze dam radę @wHiTe'a wyprzedzić

boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064
Likes: 19
Originally Posted by TEO
Ciężko się dzisiaj te mecze oglądało.
Dobrze że te drużyny lecą.
Szkoda że nie spadają cztery.
Może Płocka by w końcu nie było w ekstraklasie.

Dopiero od nowego bedo cyrki jak 3 wejdo a 1 spada tongue

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Nic się White nie zastanawiałem. Alon gdyby to Sadlok nie załatwił na treningu dałby nam dawno spokój.
I kto dał karnego Boguskiemu, Rafał weź

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by TEO
Ciężko się dzisiaj te mecze oglądało.
Dobrze że te drużyny lecą.
Szkoda że nie spadają cztery.
Może Płocka by w końcu nie było w ekstraklasie.

Dopiero od nowego bedo cyrki jak 3 wejdo a 1 spada tongue

Cracovia -15 i będą emocje

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Cracovia powinna spaść - na ich miejsce Zagłębie Sosnowiec zasłużenie..

hmm

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064
Likes: 19
Originally Posted by VVega
Nic się White nie zastanawiałem. Alon gdyby to Sadlok nie załatwił na treningu dałby nam dawno spokój.
I kto dał karnego Boguskiemu, Rafał weź

Cud że w ogóle dokopał do bramki tongue

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
Originally Posted by kemp
dej Pani spokój.. to amatorzy.. nic do nich nie dociera, żadne argumenty..

dałem spokój, bo tylko sąd został, a papugi mają pewnie lepsze.. i te ich "regulaminy", które wszystko uzasadniają..

ogólnie - szkoda czasu i zachodu.. to nie miliony, żeby walczyć..

miałem do Kuby pisać o tej sprawie.. bo jest ich "twarzą", ale uznałem, że może nie odczytać mojej wiadomości dokładnie.. i też odpuściłem..

cóż.. nie mnie pierwszego okradli..

JEBAĆ LV BET!

Sąd ostateczny, wszystkich nas to czeka.

Strona 30 z 86 1 2 28 29 30 31 32 85 86

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1