|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
White, gratuluję wyboru kapitana w Fantasy ESA. Ekspert wie  Wzajemnie, ale przyznaj że wahales się między Turgemanem a naszym trakterista
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jednak chyba nie będzie emocji spadkowych. Cała nadzieja Arki to Stanowski niech Arka spadnie, to może Steinbors do nas przyjdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Jednak chyba nie będzie emocji spadkowych. Cała nadzieja Arki to Stanowski niech Arka spadnie, to może Steinbors do nas przyjdzie A co Arsenal cene zaporowa postawił ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
White, gratuluję wyboru kapitana w Fantasy ESA. Ekspert wie  Wzajemnie, ale przyznaj że wahales się między Turgemanem a naszym trakterista  Turgeman nie wiedziałem nawet, że istnieje.. i na dodatek Gytkjaer może nie strzelić w tej kolejce... i jak ja mam wygrać z Ekspertem łyskacza.. a miał Turek kończyć ten mecz, jak prowadziłem jednym punktem.. brawo, @wHiTe  ale jutro  za defenZywę Piasta!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jednak chyba nie będzie emocji spadkowych. Cała nadzieja Arki to Stanowski niech Arka spadnie, to może Steinbors do nas przyjdzie A co Arsenal cene zaporowa postawił ? ponoć przy tym wypożyczeniu nie było opcji pierwokupu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19 |
White, gratuluję wyboru kapitana w Fantasy ESA. Ekspert wie  Wzajemnie, ale przyznaj że wahales się między Turgemanem a naszym trakterista  Turgeman nie wiedziałem nawet, że istnieje.. i na dodatek Gytkjaer może nie strzelić w tej kolejce... i jak ja mam wygrać z Ekspertem łyskacza.. a miał Turek kończyć ten mecz, jak prowadziłem jednym punktem.. brawo, @wHiTe  ale jutro  za defenZywę Piasta! I co ześ z tymi złodziejami Gowina załatwił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Akurat dzisiaj o dziwo wszystko u kery zrozumiałe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
kemp jak optymistycznie, że Gytkjaer może nie strzelić w tej kolejce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
dej Pani spokój.. to amatorzy.. nic do nich nie dociera, żadne argumenty..
dałem spokój, bo tylko sąd został, a papugi mają pewnie lepsze.. i te ich "regulaminy", które wszystko uzasadniają..
ogólnie - szkoda czasu i zachodu.. to nie miliony, żeby walczyć..
miałem do Kuby pisać o tej sprawie.. bo jest ich "twarzą", ale uznałem, że może nie odczytać mojej wiadomości dokładnie.. i też odpuściłem..
cóż.. nie mnie pierwszego okradli..
JEBAĆ LV BET!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
piękny wynik Arki  niech w końcu leci to padło
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ciężko się dzisiaj te mecze oglądało. Dobrze że te drużyny lecą. Szkoda że nie spadają cztery. Może Płocka by w końcu nie było w ekstraklasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
kemp jak optymistycznie, że Gytkjaer może nie strzelić w tej kolejce  to taka zorganizowana akcja  bo wiedziałem, że nie zagra, jeszcze szydere z tego robiłem, że "może strzeli".. a koniec końców nie zdążyłem transferów zrobić  sam sobie winien jestem  ale jeszcze jest kilka kolejek.. muszę włączyć 6-ty bieg analizatorski i mieć furę szczęścia, poznać piłkarzy typu ten napastnik Wisły.. i może jeszcze dam radę @wHiTe'a wyprzedzić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19 |
Ciężko się dzisiaj te mecze oglądało. Dobrze że te drużyny lecą. Szkoda że nie spadają cztery. Może Płocka by w końcu nie było w ekstraklasie. Dopiero od nowego bedo cyrki jak 3 wejdo a 1 spada 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Nic się White nie zastanawiałem. Alon gdyby to Sadlok nie załatwił na treningu dałby nam dawno spokój. I kto dał karnego Boguskiemu, Rafał weź
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ciężko się dzisiaj te mecze oglądało. Dobrze że te drużyny lecą. Szkoda że nie spadają cztery. Może Płocka by w końcu nie było w ekstraklasie. Dopiero od nowego bedo cyrki jak 3 wejdo a 1 spada  Cracovia -15 i będą emocje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Cracovia powinna spaść - na ich miejsce Zagłębie Sosnowiec zasłużenie.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19 |
Nic się White nie zastanawiałem. Alon gdyby to Sadlok nie załatwił na treningu dałby nam dawno spokój. I kto dał karnego Boguskiemu, Rafał weź Cud że w ogóle dokopał do bramki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
dej Pani spokój.. to amatorzy.. nic do nich nie dociera, żadne argumenty..
dałem spokój, bo tylko sąd został, a papugi mają pewnie lepsze.. i te ich "regulaminy", które wszystko uzasadniają..
ogólnie - szkoda czasu i zachodu.. to nie miliony, żeby walczyć..
miałem do Kuby pisać o tej sprawie.. bo jest ich "twarzą", ale uznałem, że może nie odczytać mojej wiadomości dokładnie.. i też odpuściłem..
cóż.. nie mnie pierwszego okradli..
JEBAĆ LV BET! Sąd ostateczny, wszystkich nas to czeka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|