|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
derby we Włoszech to tylko tutaj: Milan - Inter Roma - Lazio Genoa - Sampdoria .. z tych większych klubów .. .. z mniejszych - @Akhu pomoże w razie czego  no widzę, że muszę pomóc Derby D'Italia (czyli derby Włoch) to mecz Juventus - Inter zwracam honor.. myślałem, że wiem.. ale nie wiedziałem.. zapamiętam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,318 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,318 Likes: 19 |
derby we Włoszech to tylko tutaj: Milan - Inter Roma - Lazio Genoa - Sampdoria .. z tych większych klubów .. .. z mniejszych - @Akhu pomoże w razie czego  no widzę, że muszę pomóc Derby D'Italia (czyli derby Włoch) to mecz Juventus - Inter zwracam honor.. myślałem, że wiem.. ale nie wiedziałem.. zapamiętam  Nie słuchaj tego to podpucha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
derby we Włoszech to tylko tutaj: Milan - Inter Roma - Lazio Genoa - Sampdoria .. z tych większych klubów .. .. z mniejszych - @Akhu pomoże w razie czego  no widzę, że muszę pomóc Derby D'Italia (czyli derby Włoch) to mecz Juventus - Inter zwracam honor.. myślałem, że wiem.. ale nie wiedziałem.. zapamiętam  Ale reszta bardzo dobrze! można tylko uzupełnić nazwy Derby della Madonnina Derby della Capitalle Derby della Lanterna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10 |
To dziś grzechu w robocie będzie jak paw chodził
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
myslisz ze beda dwie jedynki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,318 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,318 Likes: 19 |
Milan założony w 19 wieku a Inter od Wisły nawet młodszy co pod zaborami bylim to jakie derby Włoch 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
myslisz ze beda dwie jedynki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Milan założony w 19 wieku a Inter od Wisły nawet młodszy co pod zaborami bylim to jakie derby Włoch  weź Derby D'Italia ze względu, że obie te drużyny nigdy nie spadły z Serie A...no Juventus to trochę nieaktualne ale nazwa została
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10 |
Jak zobaczyłem kurs na Milan to coś mi zaśmierdziało, gdzie dawać powyżej 2 na Juve z nimi.
Ja mam tylko DNB rymo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ładny wpierdol przy Kałuży.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,318 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,318 Likes: 19 |
Milan założony w 19 wieku a Inter od Wisły nawet młodszy co pod zaborami bylim to jakie derby Włoch  weź Derby D'Italia ze względu, że obie te drużyny nigdy nie spadły z Serie A...no Juventus to trochę nieaktualne ale nazwa została Naciągana teoria oj naciągana 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
Craxa no to najlepsza krakowska drużyna melduje się w finale PP, więc ligę już odpuszczą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10 |
Chodzą słuchy że Legia w następnej kolejce też nie będzie mogła świętować mistrzostwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
W Craxie dzisiaj tyle nafty pójdzie że w weekend w pizdę będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,318 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,318 Likes: 19 |
Craxa no to najlepsza krakowska drużyna melduje się w finale PP, więc ligę już odpuszczą Chyba w hokeja bo konkurencji brak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10 |
Co ty alfa , Probierz się nie podłoży Legii. Za ten przekręt z Jagiellonią co mówił : po co trenować i że pozostało w domu łyche pierdolnąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
Chodzą słuchy że Legia w następnej kolejce też nie będzie mogła świętować mistrzostwa h8rs gonna h8
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10 |
W nim to będzie siedziało do końca życia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
przecież to półfinał dopiero..  chyba, że tak się spinają na Legię, że wolą wygrać z nimi półfinał, niż wygrać finał z kimkolwiek.. wątpię w tą naftę trochę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,318 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,318 Likes: 19 |
W nim to będzie siedziało do końca życia Tak jak ostanie mp3 derby 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|