Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 135 1 2 34 35 36 37 38 134 135
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by burbon
grin

Wybrany ośrodek nad jeziorem ?

Tak smile

https://www.lemonresort.pl/

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Biczyk a jak Ty te pozycje do tego kuponu wybierasz.
Rzucasz kostką?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Biała Gwiazda zawiodła ")

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,925
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,925
Likes: 19
Originally Posted by TEO
Biczyk a jak Ty te pozycje do tego kuponu wybierasz.
Rzucasz kostką?

Tak się mnie przypomniało kumpel brał całą rozpiskę tenisową z stsu rzucał orzeł czy reszka i miał lepsze wyniki niż większość tutejszych szamanów i to w czasach kiedy tu naprawdę coś się działo tongue

Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
Originally Posted by Irek
Originally Posted by Górnik_Wałbrzych
Originally Posted by Irek
Originally Posted by burbon
Mój egipski kapitanie...napierdalaj !!!

Zrobił to, 18 punktów smile A gdyby miał lepszy łeb to by jeszcze pięć punktów za bramkę dopisał smile

Pogratulowałbym Ci wyboru kapitana ale przegapiłeś dedlajn i masz to samo co w ostatniej kolejce, po prostu zwykły fart grin

Panowie co to za wałki smile wszyscy z Salahem - dodatkowo burbon jeszcze na C!, jak ja mam z Wami rywalizować smile miała być uczciwa rywalizacja smile
Musiały być nerwy przez godzinę jak Ster siedział. A później asysta i gol smile Kevin 90 i tylko asysta. A taki Foden zamiast futbol futbol to zjeżdża do bazy z niczym.

no jak Pep podał skład, to już widziałem fecha na pozycji lidera smile free hit miał być w 38 kolejce,jednak jak zwykle nie wytrzymałem ciśnienia smile poza grą z Wami, mam jeszcze ligę ze znajomymi, gdzie do wyjęcia jest ponad 5 koła, więc tamta liga to priorytet smile a na koniec handicap dla Was smile ja w tym sezonie u siebie w drużynie na pewno do końca gram bez Salaha - to będzie różnica smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Ładnie wpisowego musiało tam iść smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Od następnego sezonu proponuję nie przyjmować zawodowców do naszej gry. To jest circus i skanadaloza grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,925
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,925
Likes: 19
Originally Posted by VVega
Biała Gwiazda zawiodła ")

Nie pierwszy raz i nie ostatni tongue

Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
Originally Posted by Irek
Ładnie wpisowego musiało tam iść smile

no właśnie nie, w lidze sami znajomi i mamy wewnętrzny regulamin i rozliczamy się dopiero po zakończonym sezonie - tylko ten co zajmie 1sze miejsce wszystko zgarnia, reszta w plecy. m.in. za 1sze miejsce i wygrana powyżej 150pkt jest 3 koła do zgarnięcia. Tutaj w lidze wyższy poziom smile tam mam nad 2gim 102pkt przewagi smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Bo tam Fecha nie ma tongue

Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
Originally Posted by TEO
Od następnego sezonu proponuję nie przyjmować zawodowców do naszej gry. To jest circus i skanadaloza grin

też jestem za tym ... czyli bez fecha gramy smile on ma układy z Gruwwą i Garetem smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Od następnego sezonu proponuję nie przyjmować zawodowców do naszej gry. To jest circus i skanadaloza grin
wypierdolić dyscyplinarnie !!!!
To amatorski konkurs !!!
5 tysiączków ważniejsze, ale i wasze dwa, tak przy okazji jebne..

[Linked Image from i.imgur.com]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Szkoda strzepić ryja

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by TEO
Biczyk a jak Ty te pozycje do tego kuponu wybierasz.
Rzucasz kostką?

Tak się mnie przypomniało kumpel brał całą rozpiskę tenisową z stsu rzucał orzeł czy reszka i miał lepsze wyniki niż większość tutejszych szamanów i to w czasach kiedy tu naprawdę coś się działo tongue
podobnie smile
Rysuje szlaczek na ofercie

Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
Originally Posted by burbon
Originally Posted by TEO
Od następnego sezonu proponuję nie przyjmować zawodowców do naszej gry. To jest circus i skanadaloza grin
wypierdolić dyscyplinarnie !!!!
To amatorski konkurs !!!
5 tysiączków ważniejsze, ale i wasze dwa, tak przy okazji jebne..

[Linked Image from i.imgur.com]

ja totalny amator ... gram przecież bez Salaha smile totalna amatorszczyzna, a nie jak kolega ... nie dość, że w składzie to jeszcze na C w takiej kolejce!!! smile to kur... zawodowstwo! burbon out smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by pacyfista
pięknie gra Lech

Legia na dzis to lata świetlne w tyle


Tak spojrzałem na nocny wpis naszego drogiego pacyfka i chyba trochę odleciał.
Lata świetlne... grin

Faktycznie, coś z tym światłem jest nie tak.

[Linked Image from pbs.twimg.com]



[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Zgrywus z tego Wałbrzycha, że ho ho..

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by TEO
Biczyk a jak Ty te pozycje do tego kuponu wybierasz.
Rzucasz kostką?

Tak się mnie przypomniało kumpel brał całą rozpiskę tenisową z stsu rzucał orzeł czy reszka i miał lepsze wyniki niż większość tutejszych szamanów i to w czasach kiedy tu naprawdę coś się działo tongue
to się musiał napracować z tym rzucaniem.
Lepsza metoda bicza na robienie szlaczków

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
A jak jeszcze zaraz wjedzie hodowca orłów i powie że On też amator.

Strona 36 z 135 1 2 34 35 36 37 38 134 135

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, betowiec), 2,555 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1