|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
nie było żadnego regulaminu z tego co widzę  ..a przecież na dodatek brałem baaardzo aktywny udział w agitowaniu na rzecz tego właśnie konkursu, więc raczej bym wiedział.. ![[Linked Image from media.makeameme.org]](https://media.makeameme.org/created/with-all-due-hksgzp.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
kurde.. ale się wkopałem  może za dużo Pilsner'ów wczoraj poszło, ale przecież pisaliście, że KSG Ojro też ma Premiuma.. no to była akceptacja, że można.. tak myślałem.. jak pokażecie w regulaminie, że była o tym mowa.. to cóż.. choćby sam się wypiszę  Premium można, już chyba przy poprzedniej edycji ktoś pisał, że ma go bierze udział, ze znajomymi. Tylko, że przyjęte było bez wildcarda. Ja załozyłem lige na ostatnią chwilę, bez wpisowego, bez tworzenia regulaminu, ale jakieś niepisane zasady istnieją, gramy o puchar, ale w obliczu zakładów pomiedzy graczami to się trochę komplikuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
@Vinc - pokaż proszę, że było na temat Wildcard'a ustalone dżentelmeńsko, że nie wolno i nie ma tematu dla mnie - dyskwalifikacja moja
nie ma problemu.. ale ja tego po prostu nie znajduję i nie kojarzę - przecież inaczej bym tego nie użył..
naprawdę nie starałem się nikogo oszukać przecież
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
nie potrzebuję, tak na serio, żadnego regulaminu.. skoro takie były ustalenia, to przyjmuję i tyle.. ale naprawdę gdzieś to było napisane?.. choć w jednym poście? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Powiem tak, ja nie mam problemu z tym zeby kemp dokonczyl sezon Ale... Nie ma prawa juz podbic swojego najlepszego wyniku A kwestia Jackow to juz musza sie wypowiedzieć ludzie z ktorymi ma zaklad. Jeśli im nie przeszkadza to luz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Panowie, ale jeśli złamałem zasady, to ja się sam wypiszę.. bo tylko tak będzie w porządku.. chodzi mi o to tylko, czy ja mogłem te zasady (Wildcard'a) poznać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
mi też nie przeszkadza ! choć nie pamiętam już ci wpłacałem wpisowe ale pewno zostałem ordynarnie naciągnięty
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
bardzo możliwe, że to przez moją agitację wpłaciłeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
W tej edycji Biczu nikt cię nie naciągnał, bo nie było wpisowego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
bardzo możliwe, że to przez moją agitację wpłaciłeś  twoje zdrowie  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
dokładnie to pasowałoby teraz potwierdzenia od wszystkich, że nie użyli WD
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
cóż.. do tej edycji nie brałem udziału w żadnych konkursach na forum i naprawdę nie wiedziałem.. to było prawie 2 lata wcześniej.. słabo to wyszło.. oddaję się do dyspozycji zarządu  uszanuję każdą decyzję, bo choć nie czuję, że chciałem kogoś oszukać, to może nie każdy tak na to spojrzy.. Fair Play 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
kemp co do zakładu moja propozycja jest taka. Po kolejce policzymy ilu zmienionych ci zapunktowalo i za każdego nadprogramowego -3 pkt w naszej umownej tabelce. Czyli tak jakbyś normalnie zmienial. Zrobiłeś 8 zmian jeśli dobrze widzę, prawdopodobnie 6 ci zapunktuje to wtedy 4*3 to -12 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Wiadomo że nie chciałeś oszukać, gdybym miał zakład tylko z tobą to sam bym użył WC i bylibyśmy kwita. Ale nie mogę wszystkim swoim rywalom kazać wykupywać premium
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Moim zdaniem Fechu powinien wypuścić orła Jeśli wróci w kwadrans ze zwierzyną to Kemp - Ban
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
wiem tyle, że za transfery miałbym -18 pkt
bo sprawdzałem, zanim Wildcard'a wziąłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Moim zdaniem Fechu powinien wypuścić orła Jeśli wróci w kwadrans ze zwierzyną to Kemp - Ban 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
kemp co do zakładu moja propozycja jest taka. Po kolejce policzymy ilu zmienionych ci zapunktowalo i za każdego nadprogramowego -3 pkt w naszej umownej tabelce. Czyli tak jakbyś normalnie zmienial. Zrobiłeś 8 zmian jeśli dobrze widzę, prawdopodobnie 6 ci zapunktuje to wtedy 4*3 to -12 pkt nie jarzę  to to samo, co powiedzmy -18 pktów do ostatecznego rozliczenia po 37mej kolejce?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|