|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
no wiem wstyd mi, że takiego amatora zaprosiłem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367 |
Mam podejrzenia że kolega Kury skorzystał z WC w fantasy. Kura pewnie nie potwierdzi nie wiem w ogóle nie zwracałem uwagi na jego skład, myślałem że odpuścił Tak Kura , żartowałem. Swoim postem chciałem kolejny raz ci wytknąć kogo ty sprosiles do naszej ligi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Powiem tak, nie chce mi się czekać na świętowanie mistrza aż do meczu z Pogonią. Jestem przygotowany w pełnym zakresie na dzisiaj. I to się spełni. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Irek ale już nie można zmian robić to ten artykuł nam się nie przyda. Faktycznie  pomyliło mnie się z angielskim fpl i 13:30  Chciałem jednak zarekomendować tego pismaka, On jest od nas 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367 |
Powiem tak, nie chce mi się czekać na świętowanie mistrza aż do meczu z Pogonią. Jestem przygotowany w pełnym zakresie na dzisiaj. I to się spełni.  odważna deklaracja biorąc pod uwagę, że potrzeba aż jednego punktu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
DO śniadanka  11.07.2020 - 12:00 Kawasaki - Kashiwa - liczba goli 2.5/wynik meczu 2.5Piłka Nożna, Japonia, 1 liga +2.5/1 2.25  jeszcze jeden i  z rana jak bita śmietana !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Powiem tak, nie chce mi się czekać na świętowanie mistrza aż do meczu z Pogonią. Jestem przygotowany w pełnym zakresie na dzisiaj. I to się spełni.  odważna deklaracja biorąc pod uwagę, że potrzeba aż jednego punktu Tak, każdy punkt jest cenny w walce o Mistrza. Conte potwierdzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,128 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,128 Likes: 9 |
Biczyk jak tam wirtuale? dalej zre?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
odważna deklaracja biorąc pod uwagę, że potrzeba aż jednego punktu A tak, odważna. Poza tym, rymo w większości meczów gra 1X i... Jakoś Sobie daje radę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk jak tam wirtuale? dalej zre? pograłem wtedy jeden dzień zarobiłem tysiaka 600 wypłaciłem 400 przegrałem i nie dotykam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,128 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,128 Likes: 9 |
Biczyk jak tam wirtuale? dalej zre? pograłem wtedy jeden dzień zarobiłem tysiaka 600 wypłaciłem 400 przegrałem i nie dotykam  ladnie, zawsze to plus
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,128 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,128 Likes: 9 |
odważna deklaracja biorąc pod uwagę, że potrzeba aż jednego punktu A tak, odważna. Poza tym, rymo w większości meczów gra 1X i... Jakoś Sobie daje radę.  dzis czysta jedynka poszla, za to lazio 1x+juve 1x+widzew x2 i do kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
I do kasy stawiać kupon ratunkowy chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Biczyk jak tam wirtuale? dalej zre? pograłem wtedy jeden dzień zarobiłem tysiaka 600 wypłaciłem 400 przegrałem i nie dotykam  Oczywiście, nie moja sprawa, ale tak z ciekawości. Jeżeli tę ruletkę wysyłasz za kilka zł, to przyjmując kwotę przegraną, musiałeś grać grubo ponad 100 kuponów. A pytanie brzmi: czy to już jest hazard? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
33333333333333333333333333333333333333
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk jak tam wirtuale? dalej zre? pograłem wtedy jeden dzień zarobiłem tysiaka 600 wypłaciłem 400 przegrałem i nie dotykam  Oczywiście, nie moja sprawa, ale tak z ciekawości. Jeżeli tę ruletkę wysyłasz za kilka zł, to przyjmując kwotę przegraną, musiałeś grać grubo ponad 100 kuponów. A pytanie brzmi: czy to już jest hazard?  zabawa wpłaciłem 20 pln na sts wygrałem tysia 40 % oddałem reszta wypłacona jednorazowy wyskok za naprawdę drobne ale i tak dzięki za za troskę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Nie kuzwa nikt tu hazardu nie uprawia,my tu wszyscy zdrowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Nie kuzwa nikt tu hazardu nie uprawia,my tu wszyscy zdrowi hazrad? .. a komu to potrzebne?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,128 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,128 Likes: 9 |
I do kasy stawiać kupon ratunkowy chyba same wilki nic slowa otuchy ze wejdzie spoko nie martw sie, tylko odrazu kupon ratunkowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Wejdzie rymo, spoko nie martw się. ! Jak nie ten to następny już na pewno
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|