|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Legia bierze Rafael Lopesa z Craxy Wzięli go w promocyjnej cenie. Łukasz lubi to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wy też macie przerwę techniczną w Fortunie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Wy też macie przerwę techniczną w Fortunie? Już nie. Rano była
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Liczyłem na koronę króla strzelców w nowym sezonie a tu taka niespodzianka
Ognjen Mudrinski kolejny sezon spędzi w chorwackim HNK Gorica. Wypożyczenie z Jagiellonii Białystok zostało przedłużone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
burbi, dlaczego GAIS nie jest faworytem w meczu z Ljungskile, jakieś kontuzje, korony?
Zorientuj tam się u źródeł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Łyk czegoś chłodniejszego w ten upalny dzień. Quincy będzie propsował szkło. Szkło takie babskie. Za to cyc propsuję. Dobry/bardzo dobry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pani Pajęczak zaraz zrobi to samo z Widzewem co inna Pani z Wisłą. Nawet podobne nieco.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
No i dzień dobry  MaxiZysk kusi kurwa kusi. Fechniewski ratuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
No i dzień dobry  MaxiZysk kusi kurwa kusi. Fechniewski ratuj  wplacaj a nie marudź nie ma za co Piostar !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Musiałbym wtedy zagrać Twoje typy. A sam wiesz jakby to się skończyło Łajcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Łatwo nie było, ale podołałem. Dobre 15-17 minut
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Lazio, Sassuolo, Genoa, Torino, Roma  Jak ktoś nie ma co robić wieczorem to poproszę o boksowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214 Likes: 9 |
Z dzieciństwa pamiętam taki straszny film. Na pustkowiach jeździł taki czarny samochód, chyba bezzałogowy albo nigdy nie pokazano kierowcy. Atakował ludzi i inne auta. Nie mogłem później znaleźć tytułu. Może ktoś kojarzy. https://www.filmweb.pl/film/Christine-1983-4550fajny film, pamietam! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Lazio, Sassuolo, Genoa, Torino, Roma  Jak ktoś nie ma co robić wieczorem to poproszę o boksowanie  u mnie taki boks + wielki Milan !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Lazio, Sassuolo, Genoa, Torino, Roma  Jak ktoś nie ma co robić wieczorem to poproszę o boksowanie  u mnie taki boks + wielki Milan ! no to boks będzie podobny  ale że nie wziąłeś nic na Lazio 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Lazio, Sassuolo, Genoa, Torino, Roma  Jak ktoś nie ma co robić wieczorem to poproszę o boksowanie  u mnie taki boks + wielki Milan ! Rewelacja ! Boks
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A no i Topka jeszcze:
1. Dzieci niebios (Bacheha-Ye aseman) 1997 2. Przeszłość (Le passé) 2013 3. Klient (Forushande) 2016 4. Kolory raju (Rang-e khoda) 1999 5. Rozstanie (Jodaeiye Nader az Simin) 2011 6. Uczciwy człowiek (Lerd) 2017 7. Co wiesz o Elly? (Darbareye Elly) 2009 8. Gdyby żółwie mogły latać (Lakposhtha parvaz mikonand) 2004 9. Pieśń wróbli (Avaze gonjeshk-ha) 2008 10. Smak wiśni (Ta`m-e gilas) 1997
Sorry, że TOP10, a nie TOP3 ale tak mi wyszło.
Last edited by Akhu; 29/07/2020 15:53.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Lazio, Sassuolo, Genoa, Torino, Roma  Jak ktoś nie ma co robić wieczorem to poproszę o boksowanie  u mnie taki boks + wielki Milan ! no to boks będzie podobny  ale że nie wziąłeś nic na Lazio  my z Lacjum szorstka przyjaźń od pamiętnego 0-3, wtedy zrozumiałem że w baku pustawo !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
A no i Topka jeszcze:
1. Dzieci niebios (Bacheha-Ye aseman) 1997 2. Przeszłość (Le passé) 2013 3. Klient (Forushande) 2016 4. Kolory raju (Rang-e khoda) 1999 5. Rozstanie (Jodaeiye Nader az Simin) 2011 6. Uczciwy człowiek (Lerd) 2017 7. Co wiesz o Elly? (Darbareye Elly) 2009 8. Gdyby żółwie mogły latać (Lakposhtha parvaz mikonand) 2004 9. Pieśń wróbli (Avaze gonjeshk-ha) 2008 10. Smak wiśni (Ta`m-e gilas) 1997
Sorry, że TOP10, a nie TOP3 ale tak mi wyszło. Kura, potwierdzasz ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|