|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Czytałem Biały. Jego uzasadnienie też. Że Stal nie potrafi grać z Resovią. Nic nie przemawia za Resovią oprócz własnego boiska. Można porównać sobie. Jedni i drudzy grali ostatnio w.Katowicach. Z Resovią Gieksa pełno sytuacji w ostatnich minutach. A że Stalą Gieksa nawet nie pirdła. Ja tam gram awans Stali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Łajt ja sie nie znam ale w ankiecie (jakbym mial wybierać i typować) dalbym awans Stali
Więc 2-1 na razie
Last edited by Akhu; 30/07/2020 18:15.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Stal 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
uwaga, bo nie bede powtarzal sa juz pefki na LM Juve win Barca awans @ 2.02 i do kasy Pod tyle czekać. Na jutro masz awans Stali A na weekend Stężyca i Skolwin. uwazam ze te @ 2.02 pewniejsze niz awans stali po @1.9 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Moim zdaniem też Stal.
A że nie potrafi grać z Resovią? W tym sezonie były dwa remisy w bezpośrednich, a dawne czasy to historia.
Zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
haczyk, zobacz, właśnie info wyszło. Mateusz Lewandowski zawodnikiem Wisły Płock   Pewnie kolejny ciekawy okaz. Jóźwiak chyba kasuje połowę pensji tych nowych. To ten sam co się w Sopocie napierdalał z automatem do gier?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czytałeś TEO, że ten Juranovic auty wyrzuca na 35 metrów? Będzie nowy element taktyczny do dopracowania, może tak jak Liverpool zatrudnią trenera od wyrzutów z autu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Czytałeś TEO, że ten Juranovic auty wyrzuca na 35 metrów? Będzie nowy element taktyczny do dopracowania, może tak jak Liverpool zatrudnią trenera od wyrzutów z autu.  Czytałem. A co sądzisz o Lopesie? Za tą kasę chyba warto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Oczywiście, za taką kasę warto.
Ale czy on będzie wychodził w podstawowym składzie? W każdym razie, będzie większe pole manewru w ofensywie i przy takim nagromadzeniu meczów na jesieni, to dość istotne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Brage Trelleborg Poli Iasi Adana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ciekawe Akagi czy po transferze Lopesa już temat napastników zamknięty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
plus dnia Teoś i Akagi za rozkminy transferowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
kurwa jaki kabaret u nas w klubie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
kurwa jaki kabaret u nas w klubie Z trenerem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
haczyk, zobacz, właśnie info wyszło. Mateusz Lewandowski zawodnikiem Wisły Płock   Pewnie kolejny ciekawy okaz. Jóźwiak chyba kasuje połowę pensji tych nowych. To ten sam co się w Sopocie napierdalał z automatem do gier? Inny. Tamten grzeje ławę w Radomiaku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Tak z trenerem między innymi, wielkim fanem Petewa nie byłem, ale wyjebanie go po pół roku to trochę przesada. Liczyłem,że może w zamian dostaniemy jakieś konkretne nazwisko, ale jak się potwierdzi, że to Zając dla którego to ma być pierwsza praca jako głównego to pytam się po co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tylko swój chłop z drużyny juniorów
ja zmówiłbym wszystkie kluby i wyjebał na rok wszystkich tych od potajemnych taktyk i pobrał z juniorów trenerów
nic by się nie zmieniło i kasa zostałaby w klubie
no może tylko Bayern i Legia spadek do 2 ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ciekawe Akagi czy po transferze Lopesa już temat napastników zamknięty? Słyszałem że Kante może odejść, ale wydaje się że dopiero po eliminacjach pucharów, bo okno transferowe w Europie w tym roku do października. Szukają dalej napastnika, ale raczej będzie to skrzydłowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
najlepszy jest ten z Crystal palace trener
na bank jakbym się z Haczykiem przebrał i trenował z Palace to gdzieś po miesiącu zapytałby co to za ludzie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|