|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Akagi jak zwykle wybiela.
W repce mógł się uczyć od Lewego i Biletera w Lejczester miał Wasyla.
Jak ktoś gamoń to nie wyciągnie lekcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Zapomniałem że Ty ze wsi. Tak ja ta lebiega spod granicy.
Leniwie poproszę więc o predykcje:
Orkan Buczek - Czarni Rząśnia. O Ty chamanie Ty! Ups. Byłem pewien że to poszło do Basiury na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Dzień dobry  Błękitni Stargard to ta rewelacja PP z zeszłej edycji? Kogo oni wtedy pogonili? Wisłę? Dzisiaj z Wartą. Będzie powtórka? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. Mają patent na krakowskie drużyny "Cracovia – Błękitni 0:2 (17.03.15). Pomocnik Pasów Bartosz Kapustka (19 l.) w drugiej połowie prowokował rywali, pytając, ile zarabiają, i śmiejąc się, że mogą sobie wygrać, bo to i tak ich pierwszy i ostatni taki sukces w karierze." i teraz pytanie, czy Wisła przegrała, bo była słaba, czy też przegrała, żeby zrobić na złość byłemu piłkarzowi Cracovii... tak dużo pytań, a tak mało odpowiedzi... no i dlaczego wczoraj przegrali z jakimiś pół amatorami  pewnie dowiemy się za kilka lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
i ta jego była kobita mały gamon z tą gumą na głowie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Alfa, widzę, że Wisła Cię zawsze boli.
Odpowiem już dziś.
Przegrali bo są parodystami bez honory, a z wczorajszego składki prawdopodobnie w normalnym sezonie wiekszość będzie na trybunach. Poza tym wprowadzenie Plewki w momencie niekorzystnego wyniku to wyższa tajemna sztuka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi jak zwykle wybiela.
W repce mógł się uczyć od Lewego i Biletera w Lejczester miał Wasyla.
Jak ktoś gamoń to nie wyciągnie lekcji. Wybiela... Po prostu daje mu czystą kartę, którą sam zacznie wypełniać, a dopiero później przyjdą oceny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
I ma dużo kolegów podobno Ma, jeden mi bardzo zaszedł za skórę, ale to na opowieść przy ziemniaku na zlocie czyli na nigdy Jak ktoś chce popatrzeć na uroki wioski pod Krakowem to zapraszam na TVP Sport która to holenderka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
kurłą 2-2 kobe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
40 sekund zabrakło 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
I ma dużo kolegów podobno Ma, jeden mi bardzo zaszedł za skórę, ale to na opowieść przy ziemniaku na zlocie czyli na nigdy Jak ktoś chce popatrzeć na uroki wioski pod Krakowem to zapraszam na TVP Sport która to holenderka? Nie wiesz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Biczu możesz wkleić kursy na klasyfikację końcową w Ekstraklasie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Alfa, widzę, że Wisła Cię zawsze boli.
Odpowiem już dziś.
Przegrali bo są parodystami bez honory, a z wczorajszego składki prawdopodobnie w normalnym sezonie wiekszość będzie na trybunach. Poza tym wprowadzenie Plewki w momencie niekorzystnego wyniku to wyższa tajemna sztuka. nie, po prostu śmieszy mnie ta napinka w stosunku do Craxy z Waszej strony, rozumiem, że po latach sukcesów ciężko zaakceptować, że miejsca w lidze się zamieniły, no ale pociesze Was, że nic nie trwa wiecznie więc i taki stan kiedyś się zmieni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Napinka ?
To są tylko żarty,weź. Mieszkałem 20 kilka lat na osiedlu gdzie do dziś rządzi Cracovia, gdzie przysięgali na lekcji wf nauczycielowi na wierność na szalik Cracovii, gdzie morderca kibica Pogonii był dla nich bohaterem. I jak sobie pożartuje to mały pryszcz. Od razu mówię ,że każdego Sharksa bym zamknął na długie lata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Dajcie spokój , oglądajcie lepi ligę emerytow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu możesz wkleić kursy na klasyfikację końcową w Ekstraklasie ? ![[Linked Image from i.imgur.com]](https://i.imgur.com/F5ETpd8.png)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Czyli wszystko jasne 1.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Gra niejaki Joseph Minalaa, jak ktoś da rade niech wklei jego fotkę z Lazio jak miał 17 lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Ja nie dałem rady. Proszę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|