|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Tak pomyliłem. Jest też Odd2 Haugesund
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Koźmiński napisał, że Janusz Gol wybiera się w tygodniu na rekonesans do Dinama Bukareszt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
Nowy ranking Lig UEFA - Ekstraklasa spadła na 32 miejsce, najniższe w historii, jesteśmy teraz obok Liechtensteinu, który ma tylko 7 oficjalnie zarejestrowanych klubów, nie organizuje rozgrywek ligowych, a ich jedyny przedstawiciel w Europejskich rozgrywkach wybierany jest przez puchar Jeszcze tak beznadziejnie nigdy nie było
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
Bodaj za rok wchodzi już nowy puchar europejski gdzie z naszym rankingiem będzie wystawiona tylko jedna ekipa.
1 drużyn z do eliminacji Ligi Mistrzów 1 drużyn z do eliminacji nowego pucharu
To jest ostatni sezon żeby jakoś się pokazać w Europie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
Do Ligi Europejskiej będzie mógł trafić tylko mistrz Polski jeżeli przejdzie kilka rund eliminacji do Ligi Mistrzów lecz ostatecznie się nie zakwalifikuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Bodaj za rok wchodzi już nowy puchar europejski gdzie z naszym rankingiem będzie wystawiona tylko jedna ekipa.
1 drużyn z do eliminacji Ligi Mistrzów 1 drużyn z do eliminacji nowego pucharu
To jest ostatni sezon żeby jakoś się pokazać w Europie Cracovia awansuje do grupy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
Oby, potrzebne są punkty.
Żeby nas stawiać na równi z Lichtensztajnem albo Luksemburgiem:D
Tego jeszcze nie grali
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
Jeszcze tak beznadziejnie nigdy nie było jak to mawiał klasyk, to jest kurwa dramat
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Oby, potrzebne są punkty.
Żeby nas stawiać na równi z Lichtensztajnem albo Luksemburgiem:D
Tego jeszcze nie grali Tego może dokonać tylko Jagiellonia. Oczywiście jak się zakwalifikuje do eliminacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
To powinni zaorać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
Oby, potrzebne są punkty.
Żeby nas stawiać na równi z Lichtensztajnem albo Luksemburgiem:D
Tego jeszcze nie grali Tego może dokonać tylko Jagiellonia. Oczywiście jak się zakwalifikuje do eliminacji. no Legia próbowała kiedyś z mistrzem Luksemburga. Ale te próby okazały się daremne;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
Jak liga litewska nas przeskoczy to pora zwijać ten cyrk
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Kemp nie ma Cie w typerze...chyba zapomniałeś się zapisać po prostu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Oby, potrzebne są punkty.
Żeby nas stawiać na równi z Lichtensztajnem albo Luksemburgiem:D
Tego jeszcze nie grali Tego może dokonać tylko Jagiellonia. Oczywiście jak się zakwalifikuje do eliminacji. no Legia próbowała kiedyś z mistrzem Luksemburga. Ale te próby okazały się daremne;)  No tak. Legia co roku próbuje i pewnie w końcu się uda. Dla mnie z urzędu Legia i Lech do eliminacji europejskich pucharów. Reszta niech próbuje w Pucharze Polski
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
Kemp pewnie nie ma zasięgu w saunie, jak wyjdzie to się zapisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Właśnie Sensei dawaj do typera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
Zerknąłbyś do tych Swoich kontaktów. Rano na tę Sotrę było 1,52, teraz jest 1.8.
Trochę dużo jak na potencjalnego lidera z przedostatnimi rezerwami Odd, którzy jeszcze nie strzelili bramki na wyjeździe.
Tam jakiś wirus, czy pół pierwszej drużyny ma zagrać u gości? to co w końcu warto zagrać??? 1 czy 2?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Vincent, Biały coś tam piszą że nie bierzecie Turgemana?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
Właśnie Sensei dawaj do typera. właśnie się zastanawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Zerknąłbyś do tych Swoich kontaktów. Rano na tę Sotrę było 1,52, teraz jest 1.8.
Trochę dużo jak na potencjalnego lidera z przedostatnimi rezerwami Odd, którzy jeszcze nie strzelili bramki na wyjeździe.
Tam jakiś wirus, czy pół pierwszej drużyny ma zagrać u gości? to co w końcu warto zagrać??? 1 czy 2? teoretycznie 2.. na Odd rezerwy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|