Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 104 1 2 28 29 30 31 32 103 104
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by radek230481
Dziś perełka. W meczu w Genk - Oostende możliwa czerwień. Kurs magiczne @5 daje nam noble..t i uważam że warto bo w Belgii kończy się trzecia kolejka a tu red-a nie widziano już od XX meczy. Więc ?
Czerwień daje pograć jeszcze uni..t ale kurs @3.1 wydaje się mało atrakcyjny. Inne buki nie wystawiają ani nie wystawią tego (pytałem).
Szkoda że tylko 1.20zl zagrane ale i tak spoko smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by VVega
Około północy Nightwish puszczają smile
Soli w szafce nie masz czasem ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
i jakiś dobry teledysk Kemp sobie zrób!
Ten jest kozak !

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
HSV po mojej zjebce ruszyło !

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Biczu zobacz czy cie nie ma na e-raper.pl

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Warren
HSV po mojej zjebce ruszyło !

żeby tak na błażeja działało

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Pool po gole , migusiem

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by VVega
Około północy Nightwish puszczają smile
Soli w szafce nie masz czasem ?

pager sie pali w zachodniej części dzielnicy willowej na Pradze

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by wHiTe_StAr
Biczu zobacz czy cie nie ma na e-raper.pl
ja raczej inne rodzaje muzyczne !

ale się nie zamykam smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Hernani grin

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Hernani brawo

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Pacyfek - doszedłem już do punktu, że nie samym tekstem człowiek żyje, ale super beat jest równie ważny.. no i ten flow, który można już tylko usłyszeć..

..więc z pokorą wrzucam sam tekst.. posiłkując się beat'em z kawałka, który mnie rzucił na kolana.. i przed którym rymując mam fun'a

i wiedząc ile jeszcze pracy przede mną - czekam na ocenę tych, których zawsze biorę pod uwagę toast

i pamiętajmy, że to projekt długofalowy - mikrofon już mam, choć nie umiem nagrywać, a jeszcze połączyć to z beat'em itd.. to szkoła ma na przyszłość...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
czas odpalic misję futbol

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by VVega
Około północy Nightwish puszczają smile
Soli w szafce nie masz czasem ?

smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Biczu z jakiej firmy warto kupić ekspres ciśnieniowy?
chciałem kupić philipsa ale kumpel mi polecał saeco że są lepsze

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
carpe diem...

... i kości zostały rzucone...





DYSTANS

"Mieć do siebie dystans" (ach) to poważne zadanie,
nie można się możesz się obrażać (już) na byle zawołanie,
ale dobrą szyderę trzeba z uśmiechem docenić,
bo wiesz - kto mądrze krytykuje - (zwykle) wysoko Cię ceni

Dystansu warto nabierać już od najmłodszego wieku,
nie szukaj na kłody rzucane Ci pod nogi leku
z dystasnsu spójrz na "kłody" i dojdź do własnych wniosków,
czy może ktoś nie robi Ci "pod górkę", (tak) po prostu

nie przejmuj się tym wcale, bierz życie, jakie jest
dobrze wiadomo, że hejters zawsze - "gonna hejt"
weź sprawy w swoje ręce, silnej woli zrób test
a wszystkie Twoje plany, zobaczysz - ziszczą się

wziąłem sobie do serca rady kolegi 'Bicza'
"jak kochać to księżniczki!", wszystko jest do zdobycia!
"jak kraść to miliony" - mówi - i tak się staram
nie kradnę, ale z dystansem tym tekstem się jaram
......


kiedy masz ten zły dzień, coś lub ktoś cię zdenerwuje
nie warto zaraz rzucać mięsem, "kurwą", "chujem"
Policz do dziesięciu, jak coś masz to sobie zapal,
nadal nie ma dystansu?.. z Melisy zrób napar

Wszystko to brzmi tak łatwo , aby się nie przejmować
, ale bez czynów to są jednak tylko puste słowa
więc rób swoje zawsze i nie poddawaj się jak Rocky
bo śmieją się z innych zwykle tylko obiboki

Niejeden już powiedział, że to, co teraz robię,
jest śmiechu warte i bym lepiej dał spokój z tym sobie
żem słaby i dziwny, jakbym ledwo wyszedł z buszu,
- z dystansem puściłem więc tą uwagę koło uszu

bo trzeba mieć marzenia, w rzeczywistość je zamieniać
zbierać ziarno do ziarna i tak w kółko do znudzenia,
nie iść na skróty, działać wtedy kiedy jesteś w transie
a zostaniesz zwycięzcą, choćby na długim dystansie


............

nie wiedziałem, że to tak rozbudowany temat,
że o dystansie można napisać prawie poemat
i czuję, że wenę wyczerpałem już w tej linijce
i pozostałe to nie będą, jak te wszystkie

Opowiem więc o gościu, co idąc ciemną nocą,
napotkał groźnych zbirów, myślał, że go ogołocą
ale był szybki,... a że chcieli "parę stów"
odszedł im na dystansie (mniej więcej) metrów dwóch

miałem też kolegę, był dużo jeżdzącym autem
założył na osie ileś-centymetrowe dystanse
i choć to nie ma bajka, to widziałem poważnie,
że dla niego ta rzecz była z typu tych, że : "ważne"

to słowo już mi robi niezłe kiełbie-wełbie w głowie
'dystans' jeszcze usłyszę, - i dzwonię na pogotowie!
ktoś chyba woła mnie, znajomy głos, ten dźwięk
i już uratowany, bo z dystansu: "Yo! kemp!"


Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Do pełni szczęścia brakuje red w poolu. W tej kolejce jeszcze nie bylo

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by VVega
Około północy Nightwish puszczają smile
Soli w szafce nie masz czasem ?
blBiały...niech Ci będzie tylko

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Karta Insigne w nowej Fifie

[Linked Image from iv.pl]

Strona 30 z 104 1 2 28 29 30 31 32 103 104

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka), 3,071 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,810
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1