|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19 |
To niekoniecznie tak działa sąsiadka jakiś czas trenowała z nimi w teamie po czym rzuciła bieganie narty sport w ogóle bo miała dość W Skandynawii każdy biega na nartach u nas kilka osób też na k ale mała różnica  o ile jeszcze w młodzieżowych jeszcze coś znaczymy to potem już takie obciążenia wchodzą że można pomarzyć żeby coś wygrać a taka Justysia czy Łuszczek to się raz na jakiś czas trafi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ciężki kawałek chleba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Albo się nadajesz albo się nie nadajesz. Tam chyba jest to bardziej widoczne niż w piłce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19 |
Plus technologia tacy Norwegowie mają po kilka par nart na każdy śnieg u nas orzełek albo reszka albo trafią albo jedziesz po papierze ściernym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
No ale jeśli prawda co mówi to jest kpina że ma serwismana a związek chce mu płacić za 10 dni pracy w roku.
Ja podobne akcje u siebie w kołchozie przerabiałem. Każdy pewnie się z podobnymi krętynami zetknął w swoim otoczeniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
przepraszam, że tak późno..właśnie wróciłem z kolacji..Tak.. zagrałem z minus 3,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
Chyba warto zagrać Sosnowiec Akuś..jadąc rano do pracy, dostałem telefon od zioma..gramy Sosnowiec dziś?? Nie...remis 1-1...  mam świadka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
przepraszam, że tak późno..właśnie wróciłem z kolacji..Tak.. zagrałem z minus 3,5 Lepiej późno niż wcale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
I jeszcze jedna kawka ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/2d7e531c12cb693c654e68103629ccc6.jpg) człeniu..zajebiesz się tymi kawami
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
jesteś na portalu randkowym Lukasz? to żaden wstyd ja tam poznałem żonę A mówiłeś,że w bibliotece
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
nie zeby mi cos przeszkadzalo ale takie pytanko tylko moze znalazlyby sie jakies smakoszki yerby? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
Jastrzębie dnb @2.67..niech się stanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
nie zeby mi cos przeszkadzalo ale takie pytanko tylko moze znalazlyby sie jakies smakoszki yerby?  Pijesz Bukma yerbę? Chciałem tego spróbować zamiast herbaty ale nie wiem jak się za to zabrać. Potrzebuję takiego sprzęta metalowego ze słomką jak ma Cerjrowski i ten co po kominach łazi - BNT? Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
nie zeby mi cos przeszkadzalo ale takie pytanko tylko moze znalazlyby sie jakies smakoszki yerby?  Pijesz Bukma yerbę? Chciałem tego spróbować zamiast herbaty ale nie wiem jak się za to zabrać. Potrzebuję takiego sprzęta metalowego ze słomką jak ma Cerjrowski i ten co po kominach łazi - BNT? Dzień dobry  Oczywiście, że potrzebujesz...kto jak kto, ale właścicielowi przedsiębiorstwa " Quincy pije.." nie wypada pić z glinianego dzbanka.. Proszę, o to nieśmiała propozycja Quincy pije [ un-mate.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
dzień dobry, czuję podskórnie że to będzie piękna środa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
"Zestaw El Gaucho" brzmi dumnie. Coś mi się zdaje, że na dniach dzień chłopaka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka