nie zeby mi cos przeszkadzalo ale takie pytanko tylko
moze znalazlyby sie jakies smakoszki yerby?
Pijesz Bukma yerbę? Chciałem tego spróbować zamiast herbaty ale nie wiem jak się za to zabrać. Potrzebuję takiego sprzęta metalowego ze słomką jak ma Cerjrowski i ten co po kominach łazi - BNT?
Dzień dobry
pije jedyne czego potrzebujesz to yerba i bombilla (ta rurka przez ktora sie pije) bo bez bombilli bedziesz mial sporo tego pylu, lisci itd w buzi
oczywiscie mozesz sobie kupic taki kubek do yerby (matero) ale on jest zbyteczny ogolnie dla zwyklego uzytkownika, ja pije normalnie z kubka
jesli nigdy nie piles yerby to na poczatek polecam jakies lekkie smaki owocowe, np cytrynowe te mocniejsze maja juz specyficzny smak i moga nie podejsc na poczatek
ja zaczynalem od yerby cbse z guarana, ona ma taki fajny slodkawy posmak i super zapach
najlepszy plan na start to kupic na allegro taki zestaw po 5g probnikow i sprawdzic co ci bardziej podejdzie, wychodzi grosze a mozna potestowac
tak, nie ma co sie spuszczac nad parzeniami ogolnie, ja wsypuje do kubka tyle ile mi pasuje (jak chcesz mocniejsza to wsypujesz wiecej) zalewam woda ale nie wrzatkiem, taka chwile odstana po gotowaniu i tyle
oczywiscie jak ktos ma czas i checi to moze pilnowac odpowiedniej temperatury, odpowiedniej ilosci zalewan i jeszcze kilku pierdol ale ja mam to gleboko i nie zauwazylem zadnej roznicy
... ale jeśli już, to nie ma to zastosowania w sytuacjach, gdy dopuszcza się statek powietrzny do lotu, więc luz
to bardziej tak, że jeden mechanik nad duperelą będzie siedział, dumał, czytał instrukcję samolotu, szukał narzędzia.. a drugi już to ma za sobą i zna alternatywną metodę, krótszą, prostszą, a może i lepszą.. takie po prostu doświadczenie i rutyna - a, że rutyna jest niebezpieczna, to są tzw. "duplicate inspection", czyli sprawdzenie wykonania jakiegoś zadania przez innego, niezależnego, inspektora