Kumpel mnie opowiadał jak dostał pierwszą pracę zaraz po szkole i zarabiał 2-3 średnie krajowe i myślał że Pana Boga za nogi złapał
I raz go do ekskluzive burdel zabrali a tam noc z jedną panią 20 wypłat
Wtedy zrozumiał że był jest i będzie nikim
Dobranoc
A żeś se historyjkę wymyśliła..muszę proboszcza z parafii zapytać czy nie jesteście rodziną..ten też do każdego kazania historia z życia wzięta..W pewnym mieście, był pewien młody chłopak...I wtedy dopiero, moimi mili, zrozumiał,że pieniądze to nie wszystko.. Dzisiejszą tacę przeznaczamy na bieżące wydatki..
Kumpel mnie opowiadał jak dostał pierwszą pracę zaraz po szkole i zarabiał 2-3 średnie krajowe i myślał że Pana Boga za nogi złapał
I raz go do ekskluzive burdel zabrali a tam noc z jedną panią 20 wypłat
Wtedy zrozumiał że był jest i będzie nikim
Dobranoc
A żeś se historyjkę wymyśliła..muszę proboszcza z parafii zapytać czy nie jesteście rodziną..ten też do każdego kazania historia z życia wzięta..W pewnym mieście, był pewien młody chłopak...I wtedy dopiero, moimi mili, zrozumiał,że pieniądze to nie wszystko.. Dzisiejszą tacę przeznaczamy na bieżące wydatki..
Kumpel mnie opowiadał jak dostał pierwszą pracę zaraz po szkole i zarabiał 2-3 średnie krajowe i myślał że Pana Boga za nogi złapał
I raz go do ekskluzive burdel zabrali a tam noc z jedną panią 20 wypłat
Wtedy zrozumiał że był jest i będzie nikim
Dobranoc
A żeś se historyjkę wymyśliła..muszę proboszcza z parafii zapytać czy nie jesteście rodziną..ten też do każdego kazania historia z życia wzięta..W pewnym mieście, był pewien młody chłopak...I wtedy dopiero, moimi mili, zrozumiał,że pieniądze to nie wszystko.. Dzisiejszą tacę przeznaczamy na bieżące wydatki..
czy Łajt moze ma zgadywać kim jest ten młody chłopak?