|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Mocne!!Akagi..mocne!! A Miodek, to kurwa nawet W kamień , papier, nożyce na bank przepierdalał.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
po tej ciekawosce Ci, co powoli od tego odchodzili mogą znów wrócić..  dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
A tak na poważnie, to coś w tym chyba jest.. Osobiście znam, właściciela średniego przedsiębiorstwa, który jako dziecko, przyglądał się jak jego tato z kumplami grali w pokera. Od czasów liceum, poprzez studia, można by powiedzieć, że zawodowo rąbał w poka.. Na AWF, nie było to tak obciążające. Wiem, że tamte doświadczenia, często wykorzystuje, podejmując decyzje biznesowe..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ja osobiście znam kogoś kogo koledzy z pracy do burdelu zabrali. Od tamtej wizyty, inny człowiek.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Dobra Panowie, oto ta ciekawostka. Wczoraj wieczorem prowadziliście nocne Polaków rozmowy, a ja coś tam w tym czasie czytałem i trafiłem m.in. na to. Właścicielem klubu do którego podobno, bo Legia jeszcze nie podała oficjalnej informacji, trafili Moder i Karbownik czyli Brighton, jest Tony Bloom. To on zainwestował prawie 100 mln. funtów w nowy stadion i to on doprowadził Brighton do Premier League. Jednak główną częścią informacji dla nas w tej ciekawostce jest fakt, że Bloom środki na te inwestycje pozyskał z... Hazardu, gdyż grał w pokera. Czyli Panowie... Po prostu, można.  Jego wygrane w pokera to troche ponad 2mln funtow. Reszte majatku zdobyl w inny sposob.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Mocne!!Akagi..mocne!! A Miodek, to kurwa nawet W kamień , papier, nożyce na bank przepierdalał..  Myślę że jakiś wpływ na jego postawę miało to, że na Harvardzie grał w kosza z Obamą. I jak tamten mógł zostać Prezydentem Stanów Zjednoczonych, dostać Pokojową Nagrodę Nobla za rozpętanie kilku wojen na świecie, to sobie pomyślał, że on też coś wielkiego osiągnie w życiu. Na razie wychodzi jak wychodzi, bo nie każdemu koniowi - Łysek. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Ja osobiście znam kogoś kogo koledzy z pracy do burdelu zabrali. Od tamtej wizyty, inny człowiek. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jego wygrane w pokera to troche ponad 2mln funtow. Reszte majatku zdobyl w inny sposob. Podobno na burdelach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Jednak główną częścią informacji dla nas w tej ciekawostce jest fakt, że Bloom środki na te inwestycje pozyskał z... Hazardu, gdyż grał w pokera. Czyli Panowie... Po prostu, można.  Poker to nie hazard.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
|
|
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
Dobra Panowie, oto ta ciekawostka. Wczoraj wieczorem prowadziliście nocne Polaków rozmowy, a ja coś tam w tym czasie czytałem i trafiłem m.in. na to. Właścicielem klubu do którego podobno, bo Legia jeszcze nie podała oficjalnej informacji, trafili Moder i Karbownik czyli Brighton, jest Tony Bloom. To on zainwestował prawie 100 mln. funtów w nowy stadion i to on doprowadził Brighton do Premier League. Jednak główną częścią informacji dla nas w tej ciekawostce jest fakt, że Bloom środki na te inwestycje pozyskał z... Hazardu, gdyż grał w pokera. Czyli Panowie... Po prostu, można.  moze wcale nie podawac bo sa lepsze zrodla informacji ![[Linked Image from transfery.info]](https://transfery.info/img/photos/78362/1500xauto/michal-karbownik.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Poker to hazard. Otwarcie biznesu to tez hazard. Cale zycie to hazard. Nawet jak dymasz panienke w gumce bo masz 3% szans na zakonczona zaplodnieniem kopulacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jeden, że tylko 2 miliony, drugi, że to nie hazard, a gumiak... Temu to tylko Legia w głowie. To nie są ludzie, to wilki. Człowiek się stara, a tu tylko, żeby mu dowalić. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Proszę proszę..trochę ciekawostek i nawet Pan Star od The Benin, wjechał w te skromne progi.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
nie łam się, akagi  wiesz, że tutaj nie ma lekko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
nie łam się, akagi  wiesz, że tutaj nie ma lekko  sklej coś dla akagiego, ziom..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Proszę proszę..trochę ciekawostek i nawet Pan Star od The Benin, wjechał w te skromne progi..  kopiuj, wklej na twitterka i już lajki od Maji i Marciniaka będą
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
nie łam się, akagi  wiesz, że tutaj nie ma lekko  sklej coś dla akagiego, ziom.. o, widzisz, akagi?.. o tym mówię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Proszę proszę..trochę ciekawostek i nawet Pan Star od The Benin, wjechał w te skromne progi..  Sam jesteś Benin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Proszę proszę..trochę ciekawostek i nawet Pan Star od The Benin, wjechał w te skromne progi..  kopiuj, wklej na twitterka i już lajki od Maji i Marciniaka będą Z racji tego, że mam córkę o tym imieniu to muszę sprostować bo zdarzało się, że na dyplomach nawet nauczycielki w szkole miały z tym problem. Piszemy Mai.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
kolejny dzień na forum a ja znowu bogatszy w wiedzę. Dziękuję !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|