Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Kto tam z Was grał na to, że Rangers straci bramkę w lidze? W lidze walijskiej jest okazja. TNS ma do tej pory 7 0 0 i 26:0 w bramkach, a teraz gra 8 mecz.
jak Aberystwyth dziś strzela gola to dam w niedzielę dwiesta na tacę
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Zabrze-Częstochowa x2 tak jak notowania Krychowiaka , powoli Górnik będzie dryfował w dół
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Jaga-Lech żeby nie urazić Kury bts
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
jak Aberystwyth dziś strzela gola to dam w niedzielę dwiesta na tacę
A przepuszczą Cię babcie, bo teraz to chyba listy społeczne będą do kościołów na wejście.
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Zabrze-Częstochowa x2 tak jak notowania Krychowiaka , powoli Górnik będzie dryfował w dół
Można się pokusić o czystą dwójkę.
Ale czysty to ja jestem od przedwczoraj.
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
jak dotąd to mam identyczne typy jak pacyf, nawet w Białym (wiadomo, że dwójka)
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Zabrze-Częstochowa x2 tak jak notowania Krychowiaka , powoli Górnik będzie dryfował w dół
Można się pokusić o czystą dwójkę.
Ale czysty to ja jestem od przedwczoraj.
No nie wiem, to nie Ty po Harnasia do piekarni poszedłeś?
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
jak Aberystwyth dziś strzela gola to dam w niedzielę dwiesta na tacę
A przepuszczą Cię babcie, bo teraz to chyba listy społeczne będą do kościołów na wejście.
może być kłopot
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Płock-Wrocław też mnie się wydaje że bts nie widzę tam macania po jajkach tylko ostra akcja na blacie kuchennym gdzie spada sól na podłogę winylowa
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Zabrze-Częstochowa x2 tak jak notowania Krychowiaka , powoli Górnik będzie dryfował w dół
Można się pokusić o czystą dwójkę.
Ale czysty to ja jestem od przedwczoraj.
Jeśli chodzi o post z graniem, to maxi Ala Biczu za 5 liczymy?
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Mielec-Wisełka kochana ,sory ale zas wychodzi bts będziemy liczyc sianeckiego Biczuś
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
tylko gdzie wydawać ten hajs jak wszystko zaraz będzie zamknięte i godzina policyjna o 21....
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Kto tam z Was grał na to, że Rangers straci bramkę w lidze? W lidze walijskiej jest okazja. TNS ma do tej pory 7 0 0 i 26:0 w bramkach, a teraz gra 8 mecz.
jak Aberystwyth dziś strzela gola to dam w niedzielę dwiesta na tacę
Dej na chore dzieci. Klecha nakupi za to wódy i będzie grane jak u Wojtka Smarzowskiego.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Kto tam z Was grał na to, że Rangers straci bramkę w lidze? W lidze walijskiej jest okazja. TNS ma do tej pory 7 0 0 i 26:0 w bramkach, a teraz gra 8 mecz.
jak Aberystwyth dziś strzela gola to dam w niedzielę dwiesta na tacę
Dej na chore dzieci. Klecha nakupi za to wódy i będzie grane jak u Wojtka Smarzowskiego.
A propos Kultu...Didi zmarł
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Legia-Lubin 1 ,czas się w końcu obudzić tylko jak widze Pekharta to się odechciewa ,to sa kurwa kpiny zeby nie było napastnika, 40 melonów ludzi jutro się budzi
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Zabrze-Częstochowa x2 tak jak notowania Krychowiaka , powoli Górnik będzie dryfował w dół
Można się pokusić o czystą dwójkę.
Ale czysty to ja jestem od przedwczoraj.
Jeśli chodzi o post z graniem, to maxi Ala Biczu za 5 liczymy?
Trzeba to właśnie ustalić. 12,5 zł przy piątku zamiast Jackpota albo 4-paka prażubra. To chyba się nie liczy.
Ale to trzeba Zapasiewicza pytać. On zawsze w komisjach.
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Zabrze-Częstochowa x2 tak jak notowania Krychowiaka , powoli Górnik będzie dryfował w dół
Można się pokusić o czystą dwójkę.
Ale czysty to ja jestem od przedwczoraj.
No nie wiem, to nie Ty po Harnasia do piekarni poszedłeś?
Po Harnasia to ja byłem w czasach jak w sklepach zaczęło brakować sraj taśmy.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Link skopiowany do schowka