Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 87 1 2 6 7 8 9 10 86 87
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Bielsko-Biała-Warta u kobiet lubię jak ma tylko rajstopy i fryzurę na pas startowy ,cała goła jak remis w tym meczu na szczycie to nie

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by quincy
Originally Posted by pacyfista
Zabrze-Częstochowa x2 tak jak notowania Krychowiaka , powoli Górnik będzie dryfował w dół

Można się pokusić o czystą dwójkę.

Ale czysty to ja jestem od przedwczoraj.

No nie wiem, to nie Ty po Harnasia do piekarni poszedłeś?

Po Harnasia to ja byłem w czasach jak w sklepach zaczęło brakować sraj taśmy.

a to przepraszam
smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
i marna trójka w eurojackpot frown
na słowacji ktoś 255 melona przytulił ...
[Linked Image from i.imgur.com]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Originally Posted by Warren
i marna trójka w eurojackpot frown
na słowacji ktoś 255 melona przytulił ...
[Linked Image from i.imgur.com]

Kurde moje liczby tongue

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by Kura
Wołosik jak jedzie z Hajtowym smile

https://twitter.com/PiotrWolosik/status/1317181600069804032?s=20

historię o tym jak po meczu Jagi trener chodził po autokarze i próbował pożyczać pieniądze od piłkarzy też słyszałem
Tutaj też musiało być śmiesznie.

https://twitter.com/szachmad/status/1317124921856790529?s=19

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Gdansk-Szczecin też wychodzi bts

tak to jest ze przed meczami wszystko wygląda jak Kreglicka

po coś koła Grodzkiej się zakręci

pacyfek wasz wierny sługa

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by Kura
Wołosik jak jedzie z Hajtowym smile

https://twitter.com/PiotrWolosik/status/1317181600069804032?s=20

historię o tym jak po meczu Jagi trener chodził po autokarze i próbował pożyczać pieniądze od piłkarzy też słyszałem
Tutaj też musiało być śmiesznie.

https://twitter.com/szachmad/status/1317124921856790529?s=19

Dobra promocja książki grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by Kura
Wołosik jak jedzie z Hajtowym smile

https://twitter.com/PiotrWolosik/status/1317181600069804032?s=20

historię o tym jak po meczu Jagi trener chodził po autokarze i próbował pożyczać pieniądze od piłkarzy też słyszałem
Tutaj też musiało być śmiesznie.

https://twitter.com/szachmad/status/1317124921856790529?s=19

Apropopo anegdotek to Kempa ostatnio zapuścił suchara u Wojewódzkiego

czemu Hajto nie może grać w Cracovii bo się nie sprawdza na pasach tongue


Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by Kura
Wołosik jak jedzie z Hajtowym smile

https://twitter.com/PiotrWolosik/status/1317181600069804032?s=20

historię o tym jak po meczu Jagi trener chodził po autokarze i próbował pożyczać pieniądze od piłkarzy też słyszałem
Tutaj też musiało być śmiesznie.

https://twitter.com/szachmad/status/1317124921856790529?s=19

Młodego Hajtę gdzieś kiedyś pokazywali w jakimś reportażu o szmuglarzu fajek.

Faktycznie dzban pokroju młodego Kurskiego.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Pewnie w tej książce będzie tyle nawymyślane nieprawdziwych hisrtorii, że szkoda czasu na te wypociny.

Anegdota o tych gaciach Versace i niby przypadkiem wypadającej z portfela kanapki zwiniętych w rulon euro, żeby w knajpie zaimponować kompanom a przede wszystkim kelnerce.

Cytując klasyka dla mnie to za dużo.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
dzięki pacyfek piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
kartka z kalendarza

list do Andrzeja powstał jak miałem 14 lat,po przesłuchaniu wiedziałem że nauka o zabijaniu nie będzie dla mnie

stylizacja ekipy z Jawora 10/10


Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Kempina zapodaj bita i masz hita tongue

Coś źle się czuję🤧
termometr biorę🤒

Trzydzieści osiem - O ja pierdole😱

Dziesiątki razy gorączkę miałem,
Teraz ze strachu aż się posrałem💩

Jest coraz gorzej🤕
gorączka zwala😷

Lekarz mi mówi🗣
Niech Pan spierdala😡

Nie przyjmujemy ludzi z objawem,
Telefonicznie załatwię sprawę🤳
📞

Czy miał Pan kontakt z kimś zarażonym?🤖

Co smarkał🤧
kichał z nosem czerwonym?
A skąd mam wiedzieć🤔
mu odpowiadam,
Jak każdy wszędzie maski zakładam😷

A może widział Pan podejrzanych?
Ludzi z Covidem zdiagnozowanych?🤯

Widziałem tłumy👨‍👩‍👧‍👧
te schorowane,
Co zabronili Im wyjść za bramę⛓

Dziesiątki pytań, godzina mowy📞

No ku*wa pięknie i jestem zdrowy😬

A gdzie te lata co chorowałem,🥴
I w poczekalniach pół dnia siedziałem🪑
Niech Pan się zgłosi do sanepidu💉

Bo podejrzenie widzę Covidu🤖
👑

Dzisiaj to modne na to chorować💊
🩹
Więc się nie trzeba niczym przejmować😁
👅

Gorączka zniknie🤒
testy zrobione🧪🧫
Choć dwa tygodnie przepierdolone🛏

Bo w statystykach📊
musi się zgadzać,
Tylko z paniką😨
- To nie przesadzać😁

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
świetna piosenka, są jeszcze lokalne rozgłośnie które puszczają takie przeboje u nas Radio Akadera

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Ożeż Ty!

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Szyfrowane

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Originally Posted by VVega
Szyfrowane

Tak

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by quincy
Pewnie w tej książce będzie tyle nawymyślane nieprawdziwych hisrtorii, że szkoda czasu na te wypociny.

Anegdota o tych gaciach Versace i niby przypadkiem wypadającej z portfela kanapki zwiniętych w rulon euro, żeby w knajpie zaimponować kompanom a przede wszystkim kelnerce.

Cytując klasyka dla mnie to za dużo.
Zgadza się. Dlatego książki pokroju nieksluzywnego Sypka, zachlanego Janczyka, czy tego dzbana, nie są kompletnie zachęcające do zakupu.

Dawno nie czytałem żadnej biografii. Te lepsze już wyszły. Pewnie Stanowski musiałby coś napisać, aby to się czytało.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by VVega
Szyfrowane

Tak

Ok

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
holenderka - proste, a dobre smile

niestety po znakach to chyba kopiuj/wklej tongue

a'propo.. na mnie ten wirusik za krótki jest..

w weekend w robocie po 12h/dzień z dwoma osobami z covid'em (wtedy jeszcze nie było wiadomo - od kilku dni mają zanik powonienia)

a wczoraj piliśmy w 3kę, bo urodziny miał jeden z Inżynieringu.. i jeden z nas dzisiaj też stracił węch..

a ja łeb w pudełko melisy i wszystko elegancko grin

jebać covid boks


Strona 8 z 87 1 2 6 7 8 9 10 86 87

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Akhu, forty, burbon, Lukasz111), 1,887 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,317
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1