|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
I właśnie o to chodzi, żeby tych słabszych chronić, ale nie bo na jutubie mowią że to ściema
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,440 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,440 Likes: 19 |
I właśnie o to chodzi, żeby tych słabszych chronić, ale nie bo na jutubie mowią że to ściema Otóż to tylko jak bo na pewno nie kagańcami i godzinami dla seniorów przecież ich to stanie na polu w kolejce w zimnie i deszczu bardziej wykończy niż covid grypa razem wzięte 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
I właśnie o to chodzi, żeby tych słabszych chronić, ale nie bo na jutubie mowią że to ściema Otóż to tylko jak bo na pewno nie kagańcami i godzinami dla seniorów przecież ich to stanie na polu w kolejce w zimnie i deszczu bardziej wykończy niż covid grypa razem wzięte  Ja już we łbie Mateusza nie siedzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
no dokładnie.. chronić słabszych.. ale to za trudne dla rządzących skurwysynów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Po co te nerwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ja mam teścik w środę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
zamknąć kościoły to by starszych zatrzymało w domu, ale wiadomo że to nie taka prosta sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Akagi daje jutro na tacę 200 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Biczu idzie do kościoła, jeśli dobrze zrozumiałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
te kościoły to najbardziej wkurwiają..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Biczyk jutro idzie do kościoła dać 200 na tacę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
zamknąć kościoły to by starszych zatrzymało w domu, ale wiadomo że to nie taka prosta sprawa  ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/6758767a0b9cb53c2dac60c0f49f70d6.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ja mam teścik w środę  z testami to też niezła jazda, znajoma lekarka opowiadała mi że zleciła test pacjentowi zrobił i wyszło że ma koronę, posiedział 2 tygodnie w domu i zdecydował się żeby zrobić test na przeciwciała i okazało się, że na tym drugim wyszło że korony nie miał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk jutro idzie do kościoła dać 200 na tacę.  w niedzielę kolego  Jutro to ja idę do fabryki zarobić te dwieście 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ogląda , ktoś Polsat, czy to nasza Natalia prowadzi program ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,440 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,440 Likes: 19 |
Te testy są tak wiarygodne jak knypek z Żoliborza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Strugu z banana zjebany  Tak będzie Pacyf. Tylko patrzeć. Wejdą, nawet dzień dobry nie usłyszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ja mam teścik w środę  z testami to też niezła jazda, znajoma lekarka opowiadała mi że zleciła test pacjentowi zrobił i wyszło że ma koronę, posiedział 2 tygodnie w domu i zdecydował się żeby zrobić test na przeciwciała i okazało się, że na tym drugim wyszło że korony nie miał Ja mam że względu na powtórkę szpitala, badania itp już dwa razy przez wstrzymanie diagnostyki przełożone. Mam w środę o 18 stawić się pod drzwiami neurologii, zrobią mi test, rano info i jeśli ok to do 12 w czwartek mam być na oddziale
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Biczyk jutro idzie do kościoła dać 200 na tacę.  w niedzielę kolego  Jutro to ja idę do fabryki zarobić te dwieście  To tam u Ciebie. Msze Św. dni powszednie: 7:00 8:00 18:00 W niedziele i uroczystości: 7:00 8:30 10:00 11:00 z udziałem dzieci 12:30 18:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kościół mam na Ratuszowej  ale to na Pradze północ Wasze zdrowie ! ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/42e1ae9ff2d28b07d4b8407d154319fd.jpg)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|