|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ten filmik gdzie lekarka umyślnie próbuje wpisać w akta zakażenie koronawirusem temu dziecku z rozciętą buzią podważa wszystkie te liczby zakażeń o których się mówi w TV. gdzie ty tam masz że próbuje wpisać że dziecko jest zakażone wirusem ? czy próbuje wypełnić ankietę po prostu na podstawie której ktoś tam może będzie oceniał czy robić badanie ?\ Ja w sierpniu w Polsce przed wizytą u dentysty też wypełniałem taką ankietę
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ten filmik gdzie lekarka umyślnie próbuje wpisać w akta zakażenie koronawirusem temu dziecku z rozciętą buzią podważa wszystkie te liczby zakażeń o których się mówi w TV. Wszystkie teorie mijają jak ktoś z rodziny ląduje w szpitalu. Codziennie na rehabilitacji wypelniam ankietę covidovą i nie poczułem żeby w jakiś sposób moja wolność była ograniczona. wydaje mi się że większość krzyczących osób pod tym filmikiem utożsamia tą ankietę w zaliczeniem tego dziecka do zakażonych koronawirusem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ten filmik gdzie lekarka umyślnie próbuje wpisać w akta zakażenie koronawirusem temu dziecku z rozciętą buzią podważa wszystkie te liczby zakażeń o których się mówi w TV. Wszystkie teorie mijają jak ktoś z rodziny ląduje w szpitalu. Codziennie na rehabilitacji wypelniam ankietę covidovą i nie poczułem żeby w jakiś sposób moja wolność była ograniczona. wydaje mi się że większość krzyczących osób pod tym filmikiem utożsamia tą ankietę w zaliczeniem tego dziecka do zakażonych koronawirusem Szkoda strzępić ryja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Mam rozumieć wHiTe, że Ty na podstawie podanego przez Ciebie meczu, który na "mojej" stronie nie był uwzględniony sugerujesz w tym becie under, czyli mniej niż 12,5 fauli Chelsea? Trzeba było tak od razu, bo to zmienia postać rzeczy i w tym przypadku Cię rozumiem. Byłeś przeciw i starałeś się znaleźć jakiś punkt zaczepienia. Tylko szkoda tyle czasu który straciliśmy na wzajemne odpowiedzi. Dobry z Ciebie herbatnik.  i nie akagi nie byłem ani dalej nie jestem przeciw typowi. Sam go chciałem zagrać po twoim opisie ale postanowiłem sam to posprawdzać wraz z ligowymi meczami. Nabierz ty chłopie dystansu i nie doszukuj się wszędzie personalnych ataków na siebie albo na swój klub
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10 |
Ten filmik gdzie lekarka umyślnie próbuje wpisać w akta zakażenie koronawirusem temu dziecku z rozciętą buzią podważa wszystkie te liczby zakażeń o których się mówi w TV. Wszystkie teorie mijają jak ktoś z rodziny ląduje w szpitalu. Codziennie na rehabilitacji wypelniam ankietę covidovą i nie poczułem żeby w jakiś sposób moja wolność była ograniczona. nikt nie mówi że wirusa nie ma , tylko dziwnym jest zamykanie całej Europy przy tak niskiej umieralności.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Zamykają bo służba zdrowia nie wyrabia, już pal licho te liczby
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026 Likes: 19 |
Dobrze Vinc napisał wszystko jest fajnie póki w nas nie walnie
A że mega wały idą z tego powodu to też fajnie by było powyjaśniać
a pytań jest wiele a odpowiedzi brak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Nie jestem medykiem ani politykiem. Nie ja podejmuje decyzję, ale na miłość boską jeśli założę maskę na twarz i przez to nie kichnę na kogoś kto może to bardziej, ciężej przechorować niż ja to moja godność przez to nie ucierpi. Sam mam problem bo zarażenie tym syfem może mnie poskładać szybko - miałem ponad rok temu przez miesiąc tlenoterapię. Perspektywę operacji (3)niezbędnych do życia też mogę na razie odłożyć. Dlatego każde negowanie albo twierdzenie, "nie wierzę w wirusa" powoduje usunięcie ze znajomych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,491
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,491 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10 |
W Irlandii liczba nowych przypadków jest znikoma A i tak zamykają.
Z kolei Nowa Zelandia ogłosiła pokonanie pandemii i wszystko mają pootwierane łącznie że stadionami. Nikt nie nosi masek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Łajt i Vinc +1 Holenderka 0 Sensei takie -0,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Oczywiście Sensei to nie do Ciebie, bo Ty poruszasz drogę lockdownu, ale na tym się nie znam. Bardziej handlarze bronią, instruktorzy narciarscy, minister aktywów panstwowych itp
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
W Irlandii liczba nowych przypadków jest znikoma A i tak zamykają.
Z kolei Nowa Zelandia ogłosiła pokonanie pandemii i wszystko mają pootwierane łącznie że stadionami. Nikt nie nosi masek Ok, ale geogragia ma trochę znaczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026 Likes: 19 |
Łajt i Vinc +1 Holenderka 0 Sensei takie -0,5 Goń się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Łajt i Vinc +1 Holenderka 0 Sensei takie -0,5 Goń się  Co za chamstwo na forumie!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dla wytłumaczenia mojego przejęcia tematem to jutro mam test na koronę. I w domu zartują że mogę zemdleć przy wymazie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,491
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,491 |
W Irlandii liczba nowych przypadków jest znikoma A i tak zamykają.
Z kolei Nowa Zelandia ogłosiła pokonanie pandemii i wszystko mają pootwierane łącznie że stadionami. Nikt nie nosi masek Ok, ale geogragia ma trochę znaczenie a u skośnych już dawno pozamiatane
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
W tej Irlandii szkoły zostawiają otwarte mimo wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Naprawdę szkoda czasu wHiTe... A co do typu. Wychodzę z założenia, że w Anglii gra się "po męsku" i angielskie drużyny tak grają. O ile tam sędziowie wiele sytuacji stykowych puszczają i nie gwiżdżą fauli, to już w Europie wygląda to trochę inaczej. I na to w tym meczu liczę, ale w przypadku Man UTD ta linia jest 14,5 i na nich się nie zdecydowałem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|