|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
widzę Kretol że od jakiegoś czasu podbijasz do mnie... wydaje Ci się nic absolutnie do Ciebie nigdy nie miałem i nie mam być może zarzucasz tematy w których mamy inne zdanie i jest dyskusja powyższe przecież nie było do Ciebie a do ogólu, nie powiesz chyba, że nie byłoby zdrowszym wydać 20zł na galę takiego pokroju niż to co robi większość z nas A ja się włączę Wolałbym wydać na najgłupszy kupon 20zł niż na te gale w których walczą jakieś Najmany
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Burbon, dzwoniłeś kontrolnie do Bicza ? a pierdole, nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
A ja się włączę
Wolałbym wydać na najgłupszy kupon 20zł niż na te gale w których walczą jakieś Najmany ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/FH8AcQJWzNcbbyhfMU/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
widzę Kretol że od jakiegoś czasu podbijasz do mnie... wydaje Ci się nic absolutnie do Ciebie nigdy nie miałem i nie mam być może zarzucasz tematy w których mamy inne zdanie i jest dyskusja powyższe przecież nie było do Ciebie a do ogólu, nie powiesz chyba, że nie byłoby zdrowszym wydać 20zł na galę takiego pokroju niż to co robi większość z nas A ja się włączę Wolałbym wydać na najgłupszy kupon 20zł niż na te gale w których walczą jakieś Najmany no ja też bym wolał, ale nie powiem też że ten kto wyda na Najmana to wydaje głupio. Skoro go to interesuje to niech wydaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Generalnie wartościowanie tego na co kto wydaje jest pozbawione sensu. Problem jest wtedy kiedy ktoś chciałby wydać na coś innego (np odłożyć na wkład własny na mieszkanie ) a nie może bo go zawsze diabeł podkusi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Nie chodziło mi o równowartość kosztów gali.
Gala jest raz na jakiś czas a u bukmachera lecą setki złotych miesięcznie.
Chodzi o to, że i jedno i drugie głupie i jedno i drugie przyciąga ludzi tak więc po części mogę powiedzieć, że w jakiś sposób mogę to zrozumieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
widzę Kretol że od jakiegoś czasu podbijasz do mnie... wydaje Ci się nic absolutnie do Ciebie nigdy nie miałem i nie mam być może zarzucasz tematy w których mamy inne zdanie i jest dyskusja powyższe przecież nie było do Ciebie a do ogólu, nie powiesz chyba, że nie byłoby zdrowszym wydać 20zł na galę takiego pokroju niż to co robi większość z nas A ja się włączę Wolałbym wydać na najgłupszy kupon 20zł niż na te gale w których walczą jakieś Najmany no ja też bym wolał, ale nie powiem też że ten kto wyda na Najmana to wydaje głupio. Skoro go to interesuje to niech wydaje. Tak, nic nikomu do tego, kto na co wydaje swoje pieniądze. Ale też mogę mieć swoje zdanie, że wykupywanie tego rodzaju rozrywek to dramat ludzkości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Ja nie wyobrażam sobie wydawania po 400zl na fajki a u bukmachera leci. Tak więc jeden przegra drugi przepije a trzeci wykupi gale i ją obejrzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Ja nie wyobrażam sobie wydawania po 400zl na fajki .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Generalnie wartościowanie tego na co kto wydaje jest pozbawione sensu. Problem jest wtedy kiedy ktoś chciałby wydać na coś innego (np odłożyć na wkład własny na mieszkanie ) a nie może bo go zawsze diabeł podkusi. Moja babcia pol zycia odkladala. Miala takiego zajoba ze jej prezenty dla dzieci to byla max bombonierka. Odkladala, odkladala, odkladala i umarla. Matka z ciotka zlikwidowaly konto + 2 lokaty. Ciotka wyremontowala mieszkanie a matka zmienila samochod 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
To już też jest inna kwestia bo inne pokolenie i wiekszy % starszych ludzi właśnie tak postępuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Teraz niestety więcej ludzi ma kredyty niż oszczędności
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Grupa kiboli Borussii udała się pod hotel Interu i tam odpalili fajerwerki.
Skandaliczne zachowanie miało miejsce około godziny 4 w nocy. Z tego powodu podopieczni Antonio Conte nie mogli spokojnie przespać nocy. Piłkarze Interu są załamani i zdruzgotani.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Witam Tico 1x Real x2 ŁKS 1x Pool 1x Atalanta PSG x2 @3.71  i do kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
Mi się dzisiaj podoba kurs na Marsylią która będzie walczy o 3 plac. z kim mają wygrać jak nie z Grekami u siebie
Dzisiaj gram ŁKS Marsylia Real
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
dzisiaj wszystko po czubach jak zawsze zresztą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
no i oczywiście strzelać będą aż miło, burbon na pewno pogra overki do HT
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Grupa kiboli Borussii udała się pod hotel Interu i tam odpalili fajerwerki.
Skandaliczne zachowanie miało miejsce około godziny 4 w nocy. Z tego powodu podopieczni Antonio Conte nie mogli spokojnie przespać nocy. Piłkarze Interu są załamani i zdruzgotani. Jak jak Jaga przed meczem z Legią w 2017. Swoją drogą, ja też kiedyś byłem załamany i zdruzgotany, jaki mi którejś letniej soboty sąsiedzi odpalali fajerwerki w nocy na grillu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Przecież nie odpalają tych fajerwerkow co tydzien. Trochę wyrozumiałości. Man nadzieję,że nie wezwałeś policji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie wezwałem forty, bo na nas też oni nie wzywali. Dlatego byłem wyrozumiały.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|