Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 109 1 2 18 19 20 21 22 108 109
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by Ojro
widzę Kretol że od jakiegoś czasu podbijasz do mnie...


wydaje Ci się

nic absolutnie do Ciebie nigdy nie miałem i nie mam

być może zarzucasz tematy w których mamy inne zdanie i jest dyskusja

powyższe przecież nie było do Ciebie a do ogólu, nie powiesz chyba, że nie byłoby zdrowszym wydać 20zł na galę takiego pokroju niż to co robi większość z nas

A ja się włączę

Wolałbym wydać na najgłupszy kupon 20zł niż na te gale w których walczą jakieś Najmany

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
Originally Posted by VVega
Burbon, dzwoniłeś kontrolnie do Bicza ?
a pierdole, nie mad

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by Akhu
A ja się włączę

Wolałbym wydać na najgłupszy kupon 20zł niż na te gale w których walczą jakieś Najmany
[Linked Image from media.giphy.com]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by Ojro
widzę Kretol że od jakiegoś czasu podbijasz do mnie...


wydaje Ci się

nic absolutnie do Ciebie nigdy nie miałem i nie mam

być może zarzucasz tematy w których mamy inne zdanie i jest dyskusja

powyższe przecież nie było do Ciebie a do ogólu, nie powiesz chyba, że nie byłoby zdrowszym wydać 20zł na galę takiego pokroju niż to co robi większość z nas

A ja się włączę

Wolałbym wydać na najgłupszy kupon 20zł niż na te gale w których walczą jakieś Najmany
no ja też bym wolał, ale nie powiem też że ten kto wyda na Najmana to wydaje głupio. Skoro go to interesuje to niech wydaje.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Generalnie wartościowanie tego na co kto wydaje jest pozbawione sensu.
Problem jest wtedy kiedy ktoś chciałby wydać na coś innego (np odłożyć na wkład własny na mieszkanie ) a nie może bo go zawsze diabeł podkusi.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Nie chodziło mi o równowartość kosztów gali.

Gala jest raz na jakiś czas a u bukmachera lecą setki złotych miesięcznie.

Chodzi o to, że i jedno i drugie głupie i jedno i drugie przyciąga ludzi tak więc po części mogę powiedzieć, że w jakiś sposób mogę to zrozumieć.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by Ojro
widzę Kretol że od jakiegoś czasu podbijasz do mnie...


wydaje Ci się

nic absolutnie do Ciebie nigdy nie miałem i nie mam

być może zarzucasz tematy w których mamy inne zdanie i jest dyskusja

powyższe przecież nie było do Ciebie a do ogólu, nie powiesz chyba, że nie byłoby zdrowszym wydać 20zł na galę takiego pokroju niż to co robi większość z nas

A ja się włączę

Wolałbym wydać na najgłupszy kupon 20zł niż na te gale w których walczą jakieś Najmany
no ja też bym wolał, ale nie powiem też że ten kto wyda na Najmana to wydaje głupio. Skoro go to interesuje to niech wydaje.

Tak, nic nikomu do tego, kto na co wydaje swoje pieniądze.

Ale też mogę mieć swoje zdanie, że wykupywanie tego rodzaju rozrywek to dramat ludzkości.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Ja nie wyobrażam sobie wydawania po 400zl na fajki a u bukmachera leci. Tak więc jeden przegra drugi przepije a trzeci wykupi gale i ją obejrzy.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by Kretol
Ja nie wyobrażam sobie wydawania po 400zl na fajki .

[Linked Image from media.giphy.com]

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by wHiTe_StAr
Generalnie wartościowanie tego na co kto wydaje jest pozbawione sensu.
Problem jest wtedy kiedy ktoś chciałby wydać na coś innego (np odłożyć na wkład własny na mieszkanie ) a nie może bo go zawsze diabeł podkusi.


Moja babcia pol zycia odkladala. Miala takiego zajoba ze jej prezenty dla dzieci to byla max bombonierka.

Odkladala, odkladala, odkladala i umarla.

Matka z ciotka zlikwidowaly konto + 2 lokaty. Ciotka wyremontowala mieszkanie a matka zmienila samochod laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
To już też jest inna kwestia bo inne pokolenie i wiekszy % starszych ludzi właśnie tak postępuje

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Teraz niestety więcej ludzi ma kredyty niż oszczędności

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Grupa kiboli Borussii udała się pod hotel Interu i tam odpalili fajerwerki.

Skandaliczne zachowanie miało miejsce około godziny 4 w nocy. Z tego powodu podopieczni Antonio Conte nie mogli spokojnie przespać nocy.
Piłkarze Interu są załamani i zdruzgotani.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Witam toast

Tico 1x
Real x2
ŁKS 1x
Pool 1x
Atalanta
PSG x2

@3.71 boks i do kasy


Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326
Likes: 3
Mi się dzisiaj podoba kurs na Marsylią która będzie walczy o 3 plac.
z kim mają wygrać jak nie z Grekami u siebie

Dzisiaj gram
ŁKS
Marsylia
Real

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
dzisiaj wszystko po czubach
jak zawsze zresztą

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
no i oczywiście strzelać będą aż miło, burbon na pewno pogra overki do HT

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by forty
Grupa kiboli Borussii udała się pod hotel Interu i tam odpalili fajerwerki.

Skandaliczne zachowanie miało miejsce około godziny 4 w nocy. Z tego powodu podopieczni Antonio Conte nie mogli spokojnie przespać nocy.
Piłkarze Interu są załamani i zdruzgotani.

Jak jak Jaga przed meczem z Legią w 2017. smile

Swoją drogą, ja też kiedyś byłem załamany i zdruzgotany, jaki mi którejś letniej soboty sąsiedzi odpalali fajerwerki w nocy na grillu.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Przecież nie odpalają tych fajerwerkow co tydzien.
Trochę wyrozumiałości.
Man nadzieję,że nie wezwałeś policji.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nie wezwałem forty, bo na nas też oni nie wzywali.
Dlatego byłem wyrozumiały.

Strona 20 z 109 1 2 18 19 20 21 22 108 109

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,956 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,544
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1