cudowny mecz, nasi wyszli z 0-2. POLSKAAAAAAAAAAAAAAA..."> cudowny mecz, nasi wyszli z 0-2. POLSKAAAAAAAAAAAAAAA...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#753671 28/11/2006 08:34
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
ogłaszam uroczyście demolkę forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

cudowny mecz, nasi wyszli z 0-2.

POLSKAAAAAAAAAAAAAAAAA BIAŁO-CZERWONI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#753672 28/11/2006 08:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
POLSKA!! POLSKA!! POLSKA!! Warto było olać zajęcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#753673 28/11/2006 08:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 72
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 72
Dziekuuuuuujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Gruszka ma u mnie miesiac bez zlego slowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#753674 28/11/2006 08:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
POLSKA!! POLSKA!! POLSKA!! Warto było olać zajęcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
u mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#753675 28/11/2006 08:44
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Izi won

Rosja won

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#753676 28/11/2006 08:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
moj ojciec prezes firmy nie przyszedł do pracy bo ogladał w domu Polske..pewnie zaraz nadciagnie hehehe :>>>

#753677 28/11/2006 08:45
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
kiedy i o ktorej półfinały ??? zakładając 2 opcje; pierwsze lub drugie miejsce?

dzięki zqa odp.

#753678 28/11/2006 08:46
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Jeeeeeeeeeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A ja kurna poszedłem do pracy jak ten baran...

#753679 28/11/2006 08:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
qfa w mordeczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czy to aby na pewno polska gra tak dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> .......BAVO PANOWIE PRUSKIE na kolanach ,teraz SERBOW na lopatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i BRAZYLIE w finale KO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

JEDZIEMY PO MEDALIK I TO NIE BYLE JAKI TYLKO TEZ ZLOTY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

P.S. ..tylko czemu ja tego meczu nie ogladalem ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#753680 28/11/2006 08:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Nie ogladalem niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ale gdy teraz wlaczalem kompa i gazeta.pl to serce walilo mi jak mlot. Ale potem wielka radosc gdy zobaczylem, ze final nasz. Cos niesamowitego co Polacy robia na tych MS. Jednak widac, ze Lozano zna sie na tym co robi....

#753681 28/11/2006 08:54
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Quote
Nie ogladalem niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ale gdy teraz wlaczalem kompa i gazeta.pl to serce walilo mi jak mlot. Ale potem wielka radosc gdy zobaczylem, ze final nasz. Cos niesamowitego co Polacy robia na tych MS. Jednak widac, ze Lozano zna sie na tym co robi....

to świadczy o tym jak daleko w lesie jest polska myśl trenerska a raczej jej brak..podobnie w piłce nożnej

#753682 28/11/2006 08:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
Genialne zmiany, bez Szymanskiego i Gruszki comeback by sie nie udal ! cale zycie czekalem zeby zobaczyc taki mecz !

#753683 28/11/2006 08:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Wielkie brawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dziś obudziłem sie bardzo wcześnie jak dla mnie aby pooglądac ten mecz.
Warto bylo, dla takich chwil triumfu Polaków warto siedzieć i wierzyć w dobry wynik.
Tym bardziej się ciesze gdyz nie jestem wielkim fanem siatkówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oby zdobyli złoty medal, zasłużyli na niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

POLSKA !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#753684 28/11/2006 08:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
ogladalem . jedno slowo : SZACUN ! ! ! : ) przyznam sie ze pobilem zwoj rekord , kiedy bieglem po dodatkowe piwo przed tiebreakem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#753685 28/11/2006 09:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
swój oczywiscie tam wyzej tongue

#753686 28/11/2006 09:02
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
No i opłaciło się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> olalem zajęcia i zasiadłem przed telewizorem ... choc po 2 setach uśmiech zniknął z mojej twarzy to dzielnie czekalem na poczatek 3 któy byl decydujacy jak dla mnie... i udalo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Brawo , naprawdę chlopaki pokazali kawal dobrej siatkowki !!! w tej chwili chcialo by sie zloto... a wiec powalczmy !!!!!!!!!!!! gogogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />I jeszcze raz dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#753687 28/11/2006 09:04
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Kto wygrał mecz??
Polska
Kto??
Polska
Kto???

POLSKA POLSKA POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!


Wielki szacunek dla Trenera Lozano, który nie bał sie zrobić zmian gdy nie szło naszym(szczegolnie Świdrowi),zaryzykował i opłacało się.
Bravo dla Raula Lozano i dla wszystkich siatkarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#753688 28/11/2006 09:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Polska pokazała wielki i niesamowity charakter, piękna chęć i wola walki

brawo !

#753689 28/11/2006 09:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
zaraz pojawi sie Igor i wprowadzi swoje teorie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo to temat do kłótni dla niego:]


BRAWO POLSKA!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#753690 28/11/2006 09:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Quote
ogłaszam uroczyście demolkę forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

cudowny mecz, nasi wyszli z 0-2.

POLSKAAAAAAAAAAAAAAAAA BIAŁO-CZERWONI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
odbanuj krulewicza to bedzie demolka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, aker, kamel, Lukasz111, 11kera11, JelineK), 1,019 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,950
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1