|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ogłaszam uroczyście demolkę forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
cudowny mecz, nasi wyszli z 0-2.
POLSKAAAAAAAAAAAAAAAAA BIAŁO-CZERWONI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
POLSKA!! POLSKA!! POLSKA!! Warto było olać zajęcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 72 |
Dziekuuuuuujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Gruszka ma u mnie miesiac bez zlego slowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
POLSKA!! POLSKA!! POLSKA!! Warto było olać zajęcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> u mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Izi won
Rosja won
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
moj ojciec prezes firmy nie przyszedł do pracy bo ogladał w domu Polske..pewnie zaraz nadciagnie hehehe :>>>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
kiedy i o ktorej półfinały ??? zakładając 2 opcje; pierwsze lub drugie miejsce?
dzięki zqa odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Jeeeeeeeeeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A ja kurna poszedłem do pracy jak ten baran...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
qfa w mordeczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czy to aby na pewno polska gra tak dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> .......BAVO PANOWIE PRUSKIE na kolanach ,teraz SERBOW na lopatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i BRAZYLIE w finale KO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
JEDZIEMY PO MEDALIK I TO NIE BYLE JAKI TYLKO TEZ ZLOTY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
P.S. ..tylko czemu ja tego meczu nie ogladalem ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Nie ogladalem niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale gdy teraz wlaczalem kompa i gazeta.pl to serce walilo mi jak mlot. Ale potem wielka radosc gdy zobaczylem, ze final nasz. Cos niesamowitego co Polacy robia na tych MS. Jednak widac, ze Lozano zna sie na tym co robi....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
Nie ogladalem niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale gdy teraz wlaczalem kompa i gazeta.pl to serce walilo mi jak mlot. Ale potem wielka radosc gdy zobaczylem, ze final nasz. Cos niesamowitego co Polacy robia na tych MS. Jednak widac, ze Lozano zna sie na tym co robi.... to świadczy o tym jak daleko w lesie jest polska myśl trenerska a raczej jej brak..podobnie w piłce nożnej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
Genialne zmiany, bez Szymanskiego i Gruszki comeback by sie nie udal ! cale zycie czekalem zeby zobaczyc taki mecz !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Wielkie brawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Dziś obudziłem sie bardzo wcześnie jak dla mnie aby pooglądac ten mecz. Warto bylo, dla takich chwil triumfu Polaków warto siedzieć i wierzyć w dobry wynik. Tym bardziej się ciesze gdyz nie jestem wielkim fanem siatkówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Oby zdobyli złoty medal, zasłużyli na niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
POLSKA !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
ogladalem . jedno slowo : SZACUN ! ! ! : ) przyznam sie ze pobilem zwoj rekord , kiedy bieglem po dodatkowe piwo przed tiebreakem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
swój oczywiscie tam wyzej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
No i opłaciło się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> olalem zajęcia i zasiadłem przed telewizorem ... choc po 2 setach uśmiech zniknął z mojej twarzy to dzielnie czekalem na poczatek 3 któy byl decydujacy jak dla mnie... i udalo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Brawo , naprawdę chlopaki pokazali kawal dobrej siatkowki !!! w tej chwili chcialo by sie zloto... a wiec powalczmy !!!!!!!!!!!! gogogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />I jeszcze raz dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Kto wygrał mecz?? Polska Kto?? Polska Kto???
POLSKA POLSKA POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!
Wielki szacunek dla Trenera Lozano, który nie bał sie zrobić zmian gdy nie szło naszym(szczegolnie Świdrowi),zaryzykował i opłacało się. Bravo dla Raula Lozano i dla wszystkich siatkarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
Polska pokazała wielki i niesamowity charakter, piękna chęć i wola walki
brawo !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
zaraz pojawi sie Igor i wprowadzi swoje teorie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo to temat do kłótni dla niego:]
BRAWO POLSKA!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
ogłaszam uroczyście demolkę forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
cudowny mecz, nasi wyszli z 0-2.
POLSKAAAAAAAAAAAAAAAAA BIAŁO-CZERWONI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> odbanuj krulewicza to bedzie demolka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|