Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#753691 28/11/2006 09:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
...nawet trudno znaleźc wlaściwe słowa...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#753692 28/11/2006 09:31
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Tylko na POLSKIM MIESIE mozna takich chlopaków wychowac!!

No poprostu masakra jak ich pocisnelismy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#753693 28/11/2006 09:32
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Ja to wogóle łzy miałem jak mecz się skonczyl. Oczywiscie ze szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale jestem uczuciowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#753694 28/11/2006 09:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
hehe, ja to tak po pokoju latałem że mama patrzyła na mnie jak na wariata. Brawo Polska husaria

#753695 28/11/2006 09:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
"Piotrek Gruszka niech żyje, niech się z nami napije" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#753696 28/11/2006 09:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
No to gaz mamy znów do góry:) ale co tam warto było

#753697 28/11/2006 09:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Quote
No to gaz mamy znów do góry:) ale co tam warto było

Zeby tylko byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#753698 28/11/2006 09:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
ta wygrana to przede wszystkim geniusz trenerski Lozano, widział kto nie gra optymalnie , co szwankuje, wpuścił zmienników, a oni rozegrali świetny mecz: Gruszka i Szymański, duże brawa dla Lozano i zawodników!!!

zawsze będę powtarzam, w grach zespołowych my Polacy potrzebujemy zagranicznych trenerów, bez układów itd. !!!

pozdrawiam i miłego dnia,

Pooggoo

#753699 28/11/2006 10:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Opusciłem szkołe i jestem z tego Dumny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wyobrazam sobie nie ogladnac takiego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brawa dla Lozano za zmiane Świderskiego i wprowadzenie Gruszki !!

POLSKA ZŁOTO!!

#753700 28/11/2006 10:08
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
ta wygrana to... moja zasluga, nastawilem alarm w telefonie na 7:05 ale nie chcialo mi sie zbierac wiec lezalem do 8 i wtedy postanowilem, ze jednak ogladne mecz; 2 seta nie dalo sie juz uratowac bo byla juz setowa dla Rosji ale dzieki mojej obecnosci 3 nastepne sety wygrane przez naszych
.
.
.

nie dziekujcie

#753701 28/11/2006 10:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
wstyd sie przyznać ale po drugim secie wyłączyłem telewizor i poszedłem dalej spać.... ot taki ze mnie wierny kibic

#753702 28/11/2006 10:58
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Brawo oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jutro Serbia znowu trzeba wstac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#753703 28/11/2006 11:22
Dołączył: Nov 2006
Posty: 4
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 4
rusja - wałek

#753704 28/11/2006 11:27
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Wielki dzien i wielka chwila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#753705 28/11/2006 11:31
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Quote
wstyd sie przyznać ale po drugim secie wyłączyłem telewizor i poszedłem dalej spać.... ot taki ze mnie wierny kibic

Zrobilem dokladnie to samo.

Jeszcze bylem zly na siebie, ze darmowego 1,6 na ruskich nie wzialem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

O ktorej jakas powtorka bedzie?

#753706 28/11/2006 11:36
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
A mi najbardziej sie podoba ze pokonalismy zadufanych w sobie ruskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))
Teraz bedzie: gaz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
embargo na mieso do konca 2007 roku

#753707 28/11/2006 11:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
A ja przy stanie 2-0 dla ruskich poszlem spac i teraz zaluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#753708 28/11/2006 12:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
Ide do Koscioła po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy. Bóg jednak nie jest ROsjaninem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W stepie szerokim, którego okiem...

Mamy druzynę na medal, skoro psychika Naszych to nie problem, to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#753709 28/11/2006 12:12
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
a ja cholera akurat dzisiaj nie mogłem obejrzeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Kto wie, o której jakaś powtórka?

#753710 28/11/2006 12:19
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
17:30 Polsat Sport

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, Lukasz111), 1,658 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,844
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1