|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
...nawet trudno znaleźc wlaściwe słowa...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Tylko na POLSKIM MIESIE mozna takich chlopaków wychowac!!
No poprostu masakra jak ich pocisnelismy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Ja to wogóle łzy miałem jak mecz się skonczyl. Oczywiscie ze szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale jestem uczuciowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
hehe, ja to tak po pokoju latałem że mama patrzyła na mnie jak na wariata. Brawo Polska husaria
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
"Piotrek Gruszka niech żyje, niech się z nami napije" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
No to gaz mamy znów do góry:) ale co tam warto było
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
No to gaz mamy znów do góry:) ale co tam warto było Zeby tylko byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
ta wygrana to przede wszystkim geniusz trenerski Lozano, widział kto nie gra optymalnie , co szwankuje, wpuścił zmienników, a oni rozegrali świetny mecz: Gruszka i Szymański, duże brawa dla Lozano i zawodników!!!
zawsze będę powtarzam, w grach zespołowych my Polacy potrzebujemy zagranicznych trenerów, bez układów itd. !!!
pozdrawiam i miłego dnia,
Pooggoo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Opusciłem szkołe i jestem z tego Dumny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wyobrazam sobie nie ogladnac takiego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brawa dla Lozano za zmiane Świderskiego i wprowadzenie Gruszki !!
POLSKA ZŁOTO!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
ta wygrana to... moja zasluga, nastawilem alarm w telefonie na 7:05 ale nie chcialo mi sie zbierac wiec lezalem do 8 i wtedy postanowilem, ze jednak ogladne mecz; 2 seta nie dalo sie juz uratowac bo byla juz setowa dla Rosji ale dzieki mojej obecnosci 3 nastepne sety wygrane przez naszych . . .
nie dziekujcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
wstyd sie przyznać ale po drugim secie wyłączyłem telewizor i poszedłem dalej spać.... ot taki ze mnie wierny kibic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Brawo oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jutro Serbia znowu trzeba wstac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 4 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Wielki dzien i wielka chwila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
wstyd sie przyznać ale po drugim secie wyłączyłem telewizor i poszedłem dalej spać.... ot taki ze mnie wierny kibic Zrobilem dokladnie to samo. Jeszcze bylem zly na siebie, ze darmowego 1,6 na ruskich nie wzialem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> O ktorej jakas powtorka bedzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
A mi najbardziej sie podoba ze pokonalismy zadufanych w sobie ruskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))) Teraz bedzie: gaz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> embargo na mieso do konca 2007 roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
A ja przy stanie 2-0 dla ruskich poszlem spac i teraz zaluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669 |
Ide do Koscioła po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy. Bóg jednak nie jest ROsjaninem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W stepie szerokim, którego okiem...
Mamy druzynę na medal, skoro psychika Naszych to nie problem, to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
a ja cholera akurat dzisiaj nie mogłem obejrzeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Kto wie, o której jakaś powtórka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka