|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Irek jak kiedyś już bede właścicielką Wisły to dostaniesz szansę tak że ćwicz pilnie nie zwlekaj  Screen zrobiony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
Wiesz ale o mnie mówio słowa dotrzymuję ino ma problem z terminami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Byś musiała bogato wyjść za mąż a nikt nie wie gdzie Sensei !?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Irek jak kiedyś już bede właścicielką Wisły to dostaniesz szansę tak że ćwicz pilnie nie zwlekaj  Jak już wygram w Jackpota i od Mandziaro-Wernze kupię Lechię to zapraszam Cię z Irkiem do loży. Tylko żeby Ci palemka nie odbiła jak już będziesz Panią prezes. Bo jak mi się zaczniesz wydzierać jak Filipiak to będzie wstyd aż do Gdyni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
SPEZIA: Provedel; Ferrer, Terzi, Chabot, Bastoni; Estevez, Ricci, Maggiore; Gyasi, Nzola, Farias
LAZIO: Reina; Luiz Felipe, Acerbi, Radu; Lazzari, Milinkovic, Leiva, Luis Alberto, Marusic; Pereira, Immobile.
Jakie zmiany koledzy fantasisci w składach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Irek jak kiedyś już bede właścicielką Wisły to dostaniesz szansę tak że ćwicz pilnie nie zwlekaj  Jak już wygram w Jackpota i od Mandziaro-Wernze kupię Lechię to zapraszam Cię z Irkiem do loży. Tylko żeby Ci palemka nie odbiła jak już będziesz Panią prezes. Bo jak mi się zaczniesz wydzierać jak Filipiak to będzie wstyd aż do Gdyni. A jak Inter przyjedzie na LM to też mogę wpaść?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
INTER to przyjedzie na finał LE w tym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
Irek jak kiedyś już bede właścicielką Wisły to dostaniesz szansę tak że ćwicz pilnie nie zwlekaj  Jak już wygram w Jackpota i od Mandziaro-Wernze kupię Lechię to zapraszam Cię z Irkiem do loży. Tylko żeby Ci palemka nie odbiła jak już będziesz Panią prezes. Bo jak mi się zaczniesz wydzierać jak Filipiak to będzie wstyd aż do Gdyni. Ja swoich tytułów nie kupowałam jak niektórzy tak że spokojnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
INTER to przyjedzie na finał LE w tym roku  ale zabawny żart, uśmiałem się po pachy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
Taki se suchar ale jak Ci sprawiłam radość to tylko się cieszyć wysokich wygranych życzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
ten łks jednak mega lipa, @macq mial racje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Taki se suchar ale jak Ci sprawiłam radość to tylko się cieszyć wysokich wygranych życzę  no ba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Wiesz ale o mnie mówio słowa dotrzymuję ino ma problem z terminami  Super. Jak to mówią, nie ważna wypłata, ważne ze jest praca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Irek jak kiedyś już bede właścicielką Wisły to dostaniesz szansę tak że ćwicz pilnie nie zwlekaj  Jak już wygram w Jackpota i od Mandziaro-Wernze kupię Lechię to zapraszam Cię z Irkiem do loży. Tylko żeby Ci palemka nie odbiła jak już będziesz Panią prezes. Bo jak mi się zaczniesz wydzierać jak Filipiak to będzie wstyd aż do Gdyni. A jak Inter przyjedzie na LM to też mogę wpaść? Ma się rozumieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Irek jak kiedyś już bede właścicielką Wisły to dostaniesz szansę tak że ćwicz pilnie nie zwlekaj  Jak już wygram w Jackpota i od Mandziaro-Wernze kupię Lechię to zapraszam Cię z Irkiem do loży. Tylko żeby Ci palemka nie odbiła jak już będziesz Panią prezes. Bo jak mi się zaczniesz wydzierać jak Filipiak to będzie wstyd aż do Gdyni. A jak Inter przyjedzie na LM to też mogę wpaść? Ma się rozumieć. I taką postawę to ja szanuję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pacyfa biorę na kołcza. O ile outfit będzie miał lepszy niż dres kreszowy Franza Smudy. No i mniejszą ciążę spożywczą od Czesia 711. No i jak sam Pacyf pisze max 8k netto miesiąc.
Irek na dyrka sportowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ja mogę być szefem marketingu albo logistyki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Pacyfa biorę na kołcza. O ile outfit będzie miał lepszy niż dres kreszowy Franza Smudy. No i mniejszą ciążę spożywczą od Czesia 711. No i jak sam Pacyf pisze max 8k netto miesiąc.
Irek na dyrka sportowego. Fechowi daj: Social Media Manager
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Burbon będzie przyrządzał hot dogi i kiełbaski
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|