Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
rafal08 #6911487 05/04/2017 17:22
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Do zabawy masz STS.

Bonus: Unibet
ssaczu #6911505 05/04/2017 18:12
Dołączył: Apr 2017
Posty: 8
U
stranger
stranger
U Offline
Dołączył: Apr 2017
Posty: 8
Originally Posted by ssaczu
Jesli masz zbanowane konto to nie uzyskasz juz zadnej informacji.

Mnie tak zalatwili pare miesiecy temu. 1,5k euro na koncie, weryfikowane, uzywane od 8-9lat, wplat io wyplat od groma i nic.

NA czacie jedyne co mowili to, ze to ostateczna decyzja i nie zostanie zmieniona po czym sie rozlaczali. Na maile w ogole nie odpowiadali. Zero informacji dlaczego zamkneli konto i do tej pory nie wiem.

Możesz coś więcej powiedzieć o Twojej sprawie. Na razie konto mam zawieszone, ale jestem z nimi w kontakcie. U mnie oprócz zmiany maila nie było żadnych podstaw do takich działań.

rafal08 #6916902 11/04/2017 21:36
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
wyglada na to, ze zablokowali tez gre przez geekstoya

rafal08 #6917408 12/04/2017 19:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
No to chyba już definitywny koniec...
Zalogować się jeszcze mogę, zagrać już nie

rafal08 #6917450 12/04/2017 20:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,191
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,191
Likes: 19
I can confirm that all customers who's accounts are based in Poland will be blocked.
This will affect all Betfair products & processes. No bets will be accepted from Poland via any platform.
The full block will be completed by the 18th April.

rafal08 #6918069 13/04/2017 14:15
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Wczorajsza LM to były ostatnie zakłady jakie udało się obstawić bezpośrednio przez stronę. Przy próbie na dzisiejszą LE wyskakuje komunikat, że nie świadczą już serwisu dla kraju z którego się loguję, a raczej pochodzę ( bo od dłuższego czasu logowałem się z angielskiego IP).

rafal08 #6928396 30/04/2017 18:23
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
tez mmnie załatwili na cacy, zablokowali dostep do konta, mogli wcześniej uprzedzić albo chociaż nie blokować kont tylko zablokować obstawianie.
po rozmowie na czacie zleciłem zmiane adresu na angielski, i przeslalem wszystkie dokumenty do weryfikacji.
oczywiście adresu nie zmienili tylko otworzyli nowe konto GB oczywiście nic mi o tym nie mówiąc, ale już środków z konta i historii nie przetransferowali.
po interwencji przenieśli srodki tylko nie wiem ile dokładnie miałem, a historii nie przenieśli bo napisali ze nowe konto jest w innej walucie i nie mogą tego zrobic
wiec znowu email ze chce mieć konto w starej walucie i chce mieć cała historie.
otworzyli mi znowu nowe konto w odpowiedniej walucie ale kasy i historii nie przetransferowali.
znowu interwencja email, kase przelali ale historii nie.
na starym konice kasa była usd, na nowym gb potem znow konto usd, a kasy tyle samo było na gb co usd, wiec nie wiem jak oni to przeliczali, niestety nie skapnalem się to bym nie zmienial gb na usd ale chciałem mieć stara historie betow wiec musialem.
wiec pisze kolejny email
a oni mi teraz pisza ze jednak trasfer historii i otwartych pozycji nie mogą zrobić nawet jak jest ta sama waluta
i co ja mam zrobić, jak sprawdzić ile miałem srodkow na koncie, co z moimi otwartymi betami?- zakłady długoterminowe, śmieszni są, taki poważny book a taki nieprofesjonalny, amatorzy

rafal08 #6928742 30/04/2017 22:37
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
@Ezquerro - poproś na livechat o lifetime statement dla twoje pierwszego konta. Dostaniesz na maila tabelkę z całą historią konta.

rafal08 #6928904 01/05/2017 16:57
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
wbiłem na chata, poprosiłem o historie z balansem konta oraz otwartych zakładów to przysłali mi historie zakończonych, ich profesjonalizm mnie powala czy tam jacyś ograniczeni umysłowo pracują, sprawa powinna być zakończona w 10min, a ja się męcze z nimi już 1,5 tyg.

rafal08 #6929351 02/05/2017 12:33
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
wkońcu przysłali mi balans konta przed transferem no i oczywiście kwota nie zgadza się o znaczną sumę, znów wbijam na chata a koleś mi pisze ze on nic nie może i abym odpisał temu managerowi co mi wysłał balans, no ale ten email nie jest od menagera personalnie tylko do suportu no ale nic napisałem skoro chat nic nie może zobaczymy. a otwarte bety przysłali mi w formie print screena, szopka normalnie

rafal08 #6931134 04/05/2017 19:36
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
po dwóch dniach od mojego emaila do suportu zero odpowiedzi, znów wbijam na chata, laska mówi że ona nic nie może ale przekaże sprawę do payment departmen bo mi 1/3 konta wyparowała przy transferze i ze dostane odpowiedz jeszcze dziś.
po kilku godzinach dostaje email od betfair że wszystko jest ok że tyle i tyle powinienem mieć na koncie. to ja znówu im odpisuje że super że tyle i tyle, tylko że na moim koncie jest 1/3 mniej. po godzinie wkoncu zajarzyli że coś się nie zgadza że jakiś błąd był w ich systemie i że przepraszają i doładują mi konto o brakującą kwote, a zakłady jak będą wygrane na startym koncie to też je przetransferują.
2 tygodnie załatwiania, pisania i rozmow na chacie, sprawa zamknięta!!!! uf
mogli to załatwić w 10 minut ale wydaje mi się ze sami sobie więcej pracy tworzą aby mieli co robić bo darmozjadów już dawno by pozwalniali

rafal08 #7334618 06/05/2019 21:34
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Jeszcze żyję i to jest dla mnie dość pozytywna okoliczność..:)
Ale bez żartów.
Czy poniższy artykuł ma coś wspólnego z prawdą ?
https://www.grojec24.net/news-legalni-bukmacherzy-2019,5279.html
a zwłaszcza wątek...
"Rok 2019 wśród nowych legalnych bukmacherów w Polsce także zapowiada się obiecująco, gdyż w kolejce po licencję ustawiło się już pięć kolejnych firm. Na chwilę obecną nie jest znana lista podmiotów, które prawdopodobnie wejdą do i tak już niemałego grona legalnych bukmacherów w Polsce. Jeśli owe podmioty dołączą do obecnie istniejących legalnych bukmacherów w Polsce, lista ich poszerzy się do dwudziestu. Według niektórych, kolejnymi legalnymi bukmacherami w Polsce mogą być William Hill, Pinnacle, Betfair oraz EnergyBet".

Dlaczego o to pytam ?
Otóż będąc raz w tutaj raz w UK korzystałem z konta Betfair które dzisiaj z nieznanych przyczyn zostało zablokowane.
Powoli będę rzecz wyjaśniał i tylko szkoda mi straconych wyścigów konnych bo jedynie to mnie u nich interesuje.
No i kasy która, jak czytam wcześniejsze wpisy, czasami przepada.
Teraz jestem akurat w PL i jakby trudniej jest mi kogoś w BF opieprzyć, no ale zobaczy się.
pozdrawiam

rafal08 #7334699 07/05/2019 07:25
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Nawiązując do wczorajszego wpisu zastanawiam się jakie warunki dotyczące "Wyścigów konnych" wynegocjuje Betfair gdyby faktycznie miał się w Polsce legalnie pojawić.
Otóż, Totolotek zwany potocznie "Miksem" wypłacał wygrane (w koniach) bez potrącania 12% podatku w dodatku przyjmując zakłady w "trybie ciągłym" to znaczy fiksując notowania z chwili zagrania. Jest to o tyle ważne, że końskie kursy potrafią spaść w jednej sekundzie z 10/1 na 2/1 (zwłaszcza w USA i na mniej popularnych torach wyścigowych). Była to bardzo unikatowa forma rozrachunków bo jak wiadomo większość "buków" rozlicza się w formule SP (starting price) czyli notowaniami (jednakowymi dla ogółu) z chwili startu gonitwy.
Dla BF ruchy kursów nie mają znaczenia. Tam zawiera się zakład tylko z innym graczem a buk jest jedynie pośrednikiem który czerpie zyski z obrotów.
Nie sądzę, żeby "Miks" robił rzeczone bez porozumienia z MF a z tego co pamiętam "Konie" miały w ustawie jakiś specjalny statut, inny niż reszta zakładów wzajemnych.
Co by nie mówić, warunki przyjmowania zakładów konnych przez "Miks" były tożsame lub bardzo zbliżone do funkcji Betfair pod tytułem kupię-sprzedam "coś" w konkretnym momencie. W dodatku, przypomnę, bez 12% podatku.
Powyżej napisałem, że zakłady były tak przyjmowane bo tak było do niedawna. Teraz koni już w Miksie nie ma a nieoficjalnie mówi się, że przyczyną jest zbyt drogi przekaz wizualny z sieci SIS co jak wiadomo w znacznej mierze napędza klientów.
No nic, poczekamy, zobaczymy jak to będzie....
pozdrawiam

rafal08 #7334701 07/05/2019 07:28
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Może coś w Grójcu wiedzą?Artykuł ze stycznia,nic nie wskazuje,aby coś miało współnego z prawdą.

rafal08 #7334928 07/05/2019 18:48
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
cześć @rymoholik

Zmartwiło mnie te 99% ponieważ w mojej 50-letniej przygodzie z końmi jedyna aktualna formuła która mi odpowiada to właśnie zakłady z innymi graczami jaką proponował betfair.
Zostało mi zatem lobbować nad utworzeniem strefy wolnej od podatku gdzieś pod Warszawą i usytuowanie tam "Polskiego Las Vegas" otwartego na cały świat. Kiedyś takie cudo powstanie i tylko żal, ze mogę tego nie dożyć...
pozdrawiam

rafal08 #7364420 27/07/2019 19:43
Dołączył: May 2001
Posty: 24,153
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,153
Likes: 9
@hpc
dzis wystartowal ten buk z zakladmi konnymi co pisalem wczesniej

rafal08 #7540570 09/12/2020 23:05
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
O
Ozi Offline
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
Jest obecnie cos podobnego do betfair na rynku??

rafal08 #7540708 10/12/2020 09:24
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2

rafal08 #7540749 10/12/2020 17:18
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
O
Ozi Offline
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
A mozna sie skontaktowac z Berfair inaczej niz przez FB. Mail przekierowuje na Fb.

Ozi #7540752 10/12/2020 17:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,649
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,649
Likes: 12
Mysle,ze jak uzyjesz VPN to bedziesz mial duzo mozliwosc kontaktu

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1