Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 45 1 2 36 37 38 39 40 44 45
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Green Arrow
Eisenbichla - Żyła 1 1.50 ( live po 1 serii)


kasa

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Andrju ładnie

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Ruskie nie skaczą na treningu pewnie Covid

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Kubacki rekord skoczni 144m tyle że nieoficjalny bo to tylko seria próbna

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
141m Żyły w serii próbnej wow tyle że mu powiało ponad m/s pod narty

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by Green Arrow
Kubacki rekord skoczni 144m tyle że nieoficjalny bo to tylko seria próbna


już oficjalnie smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
1 stycznia 2001 - Adam Małysz lotem na 129,5 m ustanawia rekord skoczni w Ga-Pa.

1 stycznia 2021 - Dawid Kubacki lotem na 144 m ustanawia rekord skoczni w Ga-Pa.


20 lat minęło cop

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
trener norwegów potwierdził, że Mariusz Lindvik nie wystąpi w Innsbrucku.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
29 Granerud
30 Geiger

grin

Polacy przejmują lidera w TCS balwan1

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Huber - P.Prevc 1 1.50

Pojedynek i kurs mało spotykany, ale pewnie ma swoje podłoże w klasyfikacji TCS gdzie Prevc jest minimalnie przed Huberem.

Austriacy jednak w Bischofs, dobrze się czują. jak ktoś sobie odkopie moje typy z przed roku na Leinera i Aignera bedzie wiedział o czym mówie wink

Huber wszystkie skoki treningowe + Quali w ściślej czołówce próby over 130 m. Dodatkowo łatwy pojedynek (KO) z półamatorem ze Stanów.
Słoweńcowi wczoraj tak dobrze nie szło jak jeszcze kilka dni temu w Innsbrucku. Dodatkowo ciezki pojedynek w serii KO ze Schlirim, który oceniam 50/50 z lekkim wskazaniem na reprezentanta gospodarzy.

Nie zdziwi mnie fakt jeśli pojedynek Hubera z Prevcem zakończy sie już po pierwszej serii. Nawet gdyby nie to Huber ma pełny potencjał, żeby wygrać ów starcie w obu seriach.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Huber - P.Prevc 1 1.50 kasa

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#38 Zwycięstwo w PŚ

6 Styczeń - Dzień Orła

Trzecia wygrana w Turnieju Czterech Skoczni.

Kamil Stoch piwo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
6 miejsce Hojnisz w biegu pościgowym. Najlepszy występ w tym sezonie ( przy bezbłędnym strzelaniu była szansa na 4 miejsce)

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Fantastyczna pierwsza seria w wietrznym Neustadt aplauz

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Brawo Kamil aplauz

Wyrównał Małysza, ale z pewnością to jeszcze nie koniec boks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
aż 13 zawodniczek nie ukończyło Super Giganta.
Niedługo jedzie Maryna. Są szanse na punkty

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Maryna 27 w punktach.
Marcisz 26 na ostatnim etapie TDS

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Tande ukończy zawody na podium ? typ nie kurs 1.70 ( live po 1 serii)

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
zle

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
biathlon + kombinacja norweska - STS

biathlon: podium Niemców kursy w okolicy 1.6 zamiennie co kupon z Niemcy - Rosja 1 1.55

powodów jest kilka:

startują u siebie w domu, traktują poważnie, mają 3 naprawdę sztywnych a jako, że nie ma być wzmożonego wiatru na pewno ciężko po nich oczekiwać, że zrobią coś kosmicznie słabego na strzelnicy, wszyscy są obyci na tym szczeblu, głowy spokojnie powinny wytrzymać, a poziom odpowiedni prezentują by Niemcy na podium byli, oczywiście pewnym problemem jest Horn na 4 zmianie ale to też nie jest jakaś tragedia - oczywiście poziom niższy ale nadal to zawodnik na poziomie punktowania w PŚ

a teraz rywale:

oczywiście główny faworyt Norwegowie, oczywista oczywistość nie może być inaczej

oczywiście drugi faworyt Francuzi, nic nadzwyczajnego w tym nie ma ale tu już są pewne znaki zapytania - ja nie jestem ich jakoś specjalnie pewien, mogą coś tam namieszać sami sobie w dobrym występie

zaś jeśli chodzi o pozostałych to każdy jakieś ma problemy:

w Szwecji nie może wystąpić Nelin więc na trzeciej zmianie Brandt, który powinien swoje stracić tam.

Austriacy Lammerer 4 zmiana, tydzień temu sprint 91 - 5 rund, a teraz był 31 - 1 runda. nie ma Juliana Eberharda. i przede wszystkim biegowo będą odstawać, na tych trasach oni wyglądają słabo.

z innych ekip wiadomo Rosjanie jeszcze - ale też oni nie mają tak mocnych zawodników jak Niemcy a do tego ich lider wygląda coraz słabiej.

Czesi z Karlikiem na ostatniej zmianie przez COVID a i tak na podium nie są a i Włosi nie mają również ekipy na podium.

myślę Niemcy w domu tym stabilnym składem nawet z Hornem na ostatniej to są spokojnie w stanie zrobić top3 tutaj.

—————————————————————

Fritz - Ilves 1 1.62

tą parę gram 2x w dublu na zmianę z typami wyżej.

Fritz jest klasę lepszym biegaczem, który zwykle Ilvesa robi bardzo mocno w biegu, tutaj 26 sekund gorszy w rundzie prowizorycznej i bardzo wyrównane rezultaty w seriach treningowych skoków - powinien mieć niewielką stratę, którą Ilves będący nędznym biegaczem przegra. byle na skoczni do 45 sekund stracił to będzie to spokojnie do zrobienia. Ilves tu niczym się wielkim nie wyróżnia na skoczni, nie powinno być miazgi, różnice nie są wielkie.

Graabak - Hirvonen 1 1.50

tą parę gram co 3 kupon z typami w/w

Hirvonen fatalnie po prostu to skacze i to nie jest nic nadzwyczajnego, to samo rok temu się działo. on tu nie umie skakać, Graabak w obu skokach treningowych dużo lepszy i 40sek lepszy w serii prowizorycznej. nic kompletnie nie wskazuje by nagle Hirvonen miał coś skoczyć - jest jednym z najsłabszych w stawce w tym elemencie. w biegu Hirvonen lepszy no ale nie odrobi straty, która powinna wynosić >30sekund na korzyść Graabaka.

Strona 38 z 45 1 2 36 37 38 39 40 44 45

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa, aker), 2,501 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1