|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Eisenbichla - Żyła 1 1.50 ( live po 1 serii) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ruskie nie skaczą na treningu pewnie Covid
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Kubacki rekord skoczni 144m tyle że nieoficjalny bo to tylko seria próbna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
141m Żyły w serii próbnej wow tyle że mu powiało ponad m/s pod narty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Kubacki rekord skoczni 144m tyle że nieoficjalny bo to tylko seria próbna już oficjalnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
1 stycznia 2001 - Adam Małysz lotem na 129,5 m ustanawia rekord skoczni w Ga-Pa. 1 stycznia 2021 - Dawid Kubacki lotem na 144 m ustanawia rekord skoczni w Ga-Pa. 20 lat minęło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
trener norwegów potwierdził, że Mariusz Lindvik nie wystąpi w Innsbrucku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
29 Granerud 30 Geiger  Polacy przejmują lidera w TCS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Huber - P.Prevc 1 1.50 Pojedynek i kurs mało spotykany, ale pewnie ma swoje podłoże w klasyfikacji TCS gdzie Prevc jest minimalnie przed Huberem. Austriacy jednak w Bischofs, dobrze się czują. jak ktoś sobie odkopie moje typy z przed roku na Leinera i Aignera bedzie wiedział o czym mówie  Huber wszystkie skoki treningowe + Quali w ściślej czołówce próby over 130 m. Dodatkowo łatwy pojedynek (KO) z półamatorem ze Stanów. Słoweńcowi wczoraj tak dobrze nie szło jak jeszcze kilka dni temu w Innsbrucku. Dodatkowo ciezki pojedynek w serii KO ze Schlirim, który oceniam 50/50 z lekkim wskazaniem na reprezentanta gospodarzy. Nie zdziwi mnie fakt jeśli pojedynek Hubera z Prevcem zakończy sie już po pierwszej serii. Nawet gdyby nie to Huber ma pełny potencjał, żeby wygrać ów starcie w obu seriach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Huber - P.Prevc 1 1.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
#38 Zwycięstwo w PŚ 6 Styczeń - Dzień Orła Trzecia wygrana w Turnieju Czterech Skoczni. Kamil Stoch 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
6 miejsce Hojnisz w biegu pościgowym. Najlepszy występ w tym sezonie ( przy bezbłędnym strzelaniu była szansa na 4 miejsce)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Fantastyczna pierwsza seria w wietrznym Neustadt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Brawo Kamil  Wyrównał Małysza, ale z pewnością to jeszcze nie koniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
aż 13 zawodniczek nie ukończyło Super Giganta. Niedługo jedzie Maryna. Są szanse na punkty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Maryna 27 w punktach. Marcisz 26 na ostatnim etapie TDS
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tande ukończy zawody na podium ? typ nie kurs 1.70 ( live po 1 serii)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
biathlon + kombinacja norweska - STS
biathlon: podium Niemców kursy w okolicy 1.6 zamiennie co kupon z Niemcy - Rosja 1 1.55
powodów jest kilka:
startują u siebie w domu, traktują poważnie, mają 3 naprawdę sztywnych a jako, że nie ma być wzmożonego wiatru na pewno ciężko po nich oczekiwać, że zrobią coś kosmicznie słabego na strzelnicy, wszyscy są obyci na tym szczeblu, głowy spokojnie powinny wytrzymać, a poziom odpowiedni prezentują by Niemcy na podium byli, oczywiście pewnym problemem jest Horn na 4 zmianie ale to też nie jest jakaś tragedia - oczywiście poziom niższy ale nadal to zawodnik na poziomie punktowania w PŚ
a teraz rywale:
oczywiście główny faworyt Norwegowie, oczywista oczywistość nie może być inaczej
oczywiście drugi faworyt Francuzi, nic nadzwyczajnego w tym nie ma ale tu już są pewne znaki zapytania - ja nie jestem ich jakoś specjalnie pewien, mogą coś tam namieszać sami sobie w dobrym występie
zaś jeśli chodzi o pozostałych to każdy jakieś ma problemy:
w Szwecji nie może wystąpić Nelin więc na trzeciej zmianie Brandt, który powinien swoje stracić tam.
Austriacy Lammerer 4 zmiana, tydzień temu sprint 91 - 5 rund, a teraz był 31 - 1 runda. nie ma Juliana Eberharda. i przede wszystkim biegowo będą odstawać, na tych trasach oni wyglądają słabo.
z innych ekip wiadomo Rosjanie jeszcze - ale też oni nie mają tak mocnych zawodników jak Niemcy a do tego ich lider wygląda coraz słabiej.
Czesi z Karlikiem na ostatniej zmianie przez COVID a i tak na podium nie są a i Włosi nie mają również ekipy na podium.
myślę Niemcy w domu tym stabilnym składem nawet z Hornem na ostatniej to są spokojnie w stanie zrobić top3 tutaj.
—————————————————————
Fritz - Ilves 1 1.62
tą parę gram 2x w dublu na zmianę z typami wyżej.
Fritz jest klasę lepszym biegaczem, który zwykle Ilvesa robi bardzo mocno w biegu, tutaj 26 sekund gorszy w rundzie prowizorycznej i bardzo wyrównane rezultaty w seriach treningowych skoków - powinien mieć niewielką stratę, którą Ilves będący nędznym biegaczem przegra. byle na skoczni do 45 sekund stracił to będzie to spokojnie do zrobienia. Ilves tu niczym się wielkim nie wyróżnia na skoczni, nie powinno być miazgi, różnice nie są wielkie.
Graabak - Hirvonen 1 1.50
tą parę gram co 3 kupon z typami w/w
Hirvonen fatalnie po prostu to skacze i to nie jest nic nadzwyczajnego, to samo rok temu się działo. on tu nie umie skakać, Graabak w obu skokach treningowych dużo lepszy i 40sek lepszy w serii prowizorycznej. nic kompletnie nie wskazuje by nagle Hirvonen miał coś skoczyć - jest jednym z najsłabszych w stawce w tym elemencie. w biegu Hirvonen lepszy no ale nie odrobi straty, która powinna wynosić >30sekund na korzyść Graabaka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|