|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
co za bazyl nic nie wchodzi weź sie kurwa trochę przyłóż, bez gwiazdorzenia, nikt nie mówił, że będzie lekko i przyjemnie Zepsuł się w tej Belgii
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Może być, Vinc..może być..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Pewnie się z ciapatymi skumał i jak ten Samson stracił moc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
z cipatymi nigdy  moc dopiero po 1 styczna będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Vinc...przyjmujesz to tłumaczenie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vinc...przyjmujesz to tłumaczenie? Niech mu będzie. Sprawdzimy go po 1 stycznia. Jak nie to nasi ludzie co znajdą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Nasi skoczkowie wystartują w Oberstdorfie! Negatywne wyniki całej naszej reprezentacji PL
(źródło Polski Związek Narciarski) Nie śledzę dokładnie tematu ale 2 dni temu pozytywny, dziś negatywny? Jutro zrobią kolejny i będzie pozytywny to wycofają znowu czy poczekają dzień i kolejny negatywny wyjdzie? Dziś nie trzeba wydawać kasy na kabarety czy wyjście do cyrku bo wszystko dzieje się na naszych oczach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Wyraźnie widać że Niemcy coś z testami pojebali. Muranów miał test w Polsce przed wylotem negatywny. Nagle później w Niemczech pozytywny. Następne dwa w Niemczech negatywne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
te testy pcr to oszustwo już dawno wiadomo nie wykrywają covid tylko wirusy w organiźmie pięknie te testy obnażyli Słowacy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Żadnego czipa se nie dam wszczepić. nawet nie chodzi o czipa myszy w laboratorium sie teraz smieja ze zanim cos na nich przetestuja to najpierw bedzie na ludziach  Nie za bardzo wiesz o czym piszesz no i nie podobasz mi sie a tak powazniej - myslisz ze to dobry plan dac sobie wcisnac do organizmu cos co zostalo wyprodukowane na szybkosci bo akurat jest popyt i da sie na tym konkretnie zarobic? ja dziekuje, postoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Stój Bukma ile chcesz. Chyba że masz jak mieszkaniec pałacu prezydenckiego co się igły boi.
Ty myślisz że technologia produkcji szczepionek została wymyślona wczoraj ?
Jak Audi wstawia nowy silnik do Q5 to od nowa wymyślają czy ulepszają poprzedni na bazie tego co wynaleziono ponad 100 lat temu .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kazdy ma swój rozum, zrobi co uważa. Tylko bez "Górniakowych" argumentów 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Więcej korzyści będzie z ćwiczeń ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/Xb17kg3/20201229-144318.jpg) [ ibb.co]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Adaś M wywiad na tvp sport w toalecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Taka ciekawostka. Mecz w Manchesterze prowadzi Jonathan Moss. Linia fauli w tym meczu to 24,5. Zarówno "-" jak i "+" to 1,85. Wprawdzie w 9 meczach PL prowadzonych w tym sezonie ma średnią 22,2, ale już w ostatnich pięciu jego liczba fauli to 18,6. Przy takiej różnicy w stosunku do linii, moim zdaniem można pomyśleć o underze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
te testy pcr to oszustwo już dawno wiadomo nie wykrywają covid tylko wirusy w organiźmie pięknie te testy obnażyli Słowacy raczej na odwrot, te pcr sa najbardziej dokladne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Aż sobie trochę sprawdziłem staty tych zespołów. I powiem tak Akagi może być różnie  Wolves są drużyną która raczej dużo fauluje. ManU zdecydowanie mniej. Ale w swoich meczach ostatnich meczach Wolves tylko raz mieli 12 fauli. A tak 14-15-17-20 a nawet 23
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
co za bazyl nic nie wchodzi weź sie kurwa trochę przyłóż, bez gwiazdorzenia, nikt nie mówił, że będzie lekko i przyjemnie Zepsuł się w tej Belgii pisalem tydzien temu ze przez Święta nie da sie nic wygrac, trzeba czekac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
co za bazyl nic nie wchodzi weź sie kurwa trochę przyłóż, bez gwiazdorzenia, nikt nie mówił, że będzie lekko i przyjemnie Zepsuł się w tej Belgii pisalem tydzien temu ze przez Święta nie da sie nic wygrac, trzeba czekac... Bo Święta nie są od grania
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|