|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Quiz zrobiony. Koledzy po fachu  18?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dobry wynik  UEFA PRO zdane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,964 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,964 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Akhu szału nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu szału nie było  e tam, bardzo dobry wynik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10 |
Akhu szału nie było  e tam, bardzo dobry wynik  Akhu, taki dobrze wychowany, młody człowiek.... Zajebałes Irek..cieniaku!! Nie da się oszukać, co,!? Nie da!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Nigdy nie oszukuję, szczególnie w sporcie:) Raz tylko uczestniczyłem w meczu który musiał być skręcony. Strzelamy gola, cała ławka rezerwowych się podrywa i cieszy a trenejro i kiero bladzi. Oni coś musieli mieć za uszami. Mieliśmy przegrać a wygraliśmy 4-1  Wieku temu w Miechowie tak było...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Burbix zapytaj Wiecha czy w tym Volvo neony pod progami też zrobił. Bo fotki tylko za dnia robione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
Nie ma startu, a już nikomu nie polecam kupować. Skarbonka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10 |
Ma start, a czy skarbonka.., coś za coś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Nigdy nie oszukuję, szczególnie w sporcie:) Raz tylko uczestniczyłem w meczu który musiał być skręcony. Strzelamy gola, cała ławka rezerwowych się podrywa i cieszy a trenejro i kiero bladzi. Oni coś musieli mieć za uszami. Mieliśmy przegrać a wygraliśmy 4-1  Wieku temu w Miechowie tak było... no ale sam trenejro i kiero to chyba za dużo nie zrobią. Sędzia chyba łamaga albo to wy tak pykaliście że nawet we 12-stu nie dali wam rady
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
Kilka razy widziałem u kolegi w warsztacie i on tak stwierdził. Robi ponad 20 lat wiec chyba jakies pojecie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Taka ciekawostka.
Mecz w Newcastle prowadzi Paul Tierney. A ciekawostka jest taka, że analityk chyba już żyje Sylwestrem.
Wystawili linię na ilość odgwizdanych fauli 20,5 i za "+" płacą 2,0.
Ze statystyk wynika... Właśnie, trochę dziwne.
W tym sezonie Tierney prowadził w PL 9 meczów i gwizdał po faulach średnio 26,5 razy. W ostatnich pięciu meczach ta średnia wynosi nawet 29.
Czyli spora rozbieżność między wystawioną linią a gwizdaną średnią. W derbach Londynu wystawili 23,5 za 1,7 na "+", przy średniej tamtego sędziego 21,2, czyli można założyć, że w granicach tolerancji.
I nad tym proponuję się zastanowić.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Zanim pochylicie się nad ciekawostką, rozruszajcie nadgarstki ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/D51pfJJ/ezgif-com-gif-maker-53.gif) [ ibb.co]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Akagi, te wcześniejsze ciekawostki się bronią czy pozostają ciekawostkami ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Jestem w stanie zaryzykować tezę że analityk nie żyje sylwestrem tylko oprócz sędziego bierze pod uwagę drużyny które grają. Rozumiem że ty masz inną strategię, ale wypadałoby przestać się w końcu dziwić na te wystawiane linie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Z tymi co podaję bywa różnie, ale chociaż prowadzę szczegółowe statystyki tego co gram, to nie prowadzę ich w stosunku do tego co czasem podaję na forum. A wczorajsza ciekawostka weszła, bo było 18 fauli, przy linii 24,5.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|