|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ulala Vinc, to będzie mega trudne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jeszcze ekipa Senseja mistrzem zostanie... Koniec świata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049 Likes: 19 |
obejrzyj jakie Mu dostaje karne co mecz to się przestaniesz dziwić czemukolwiek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Bez wiedzy ile jest poprawnych to wyniki będą mizerne. Ale dobrze, niech tak będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049 Likes: 19 |
za ser Aleksa dostawali po 50 na sezon widać te czasy powracajo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ulala Vinc, to będzie mega trudne Chyba nie da się tak jak chciałem. Zrobiłem sobie celowo pomijając jedna odpowiedź i tak mam zaliczone. W pytaniu gdzie dałem wszystkie błędnie dopiero 0. W aplikacji różnica jest w puli pkt za szybkość odpowiedzi, start z 4000 a nie 1000 Coś trzeba wymyślić
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ulala Vinc, to będzie mega trudne Chyba nie da się tak jak chciałem. Zrobiłem sobie celowo pomijając jedna odpowiedź i tak mam zaliczone. W pytaniu gdzie dałem wszystkie błędnie dopiero 0. W aplikacji różnica jest w puli pkt za szybkość odpowiedzi, start z 4000 a nie 1000 Coś trzeba wymyślić to może jeszcze potestuj, czy coś
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
no ale dając 1 albo 2 z 3 odpowiedzi masz mniej punktów niż za komplet to chyba dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
no ale dając 1 albo 2 z 3 odpowiedzi masz mniej punktów niż za komplet to chyba dobrze Tak jest jak piszesz, tylko tej punktacji "dużej nie braliśmy pod uwagę, ale trzeba będzie pewnie za każdy 1000 dać pkt i też będzie ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
To wyjątkowo zdradzę temat na jutro
Gwiazdy światowej piłki 1990-2020
Wielokrotny wybór 2-4 odpowiedzi.
Do książek ! już nie do nadrobienia  Wiesz gdzie te gwiazdy grały ? no nie wiem i w jedną noc nie da rady tego nadrobić... Ale fakt jakąś książkę sobie pykne, ale dopiero po filmie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
To wyjątkowo zdradzę temat na jutro
Gwiazdy światowej piłki 1990-2020
Wielokrotny wybór 2-4 odpowiedzi.
Do książek ! już nie do nadrobienia  Wiesz gdzie te gwiazdy grały ? no nie wiem i w jedną noc nie da rady tego nadrobić... Ale fakt jakąś książkę sobie pykne, ale dopiero po filmie Silvio, Massimo sporo tych kontraktów podpisali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A to w ich przypadku heszcze jako tako sie orientuje. Gorzej z jakimiś Jesusami Gilami albo Perezami
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Gianluigi Lentini moze będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Gianluigi Lentini moze będzie  Musiałby mieć ten quiz z 200 pytan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Irek. jak pool nie strzeli, to z tym agrykanerem odpadnę w pucharze  Głupio byłoby jakby wielcy celebryci Benji i Ty odpadli już w przedbiegach. A Ciebie to może rodak pogrążyć na dokładkę. taka jest piłka..gość w overalu 2.500.000, Widzew 200.000  Łapaj kartkę i dwie bramy Bednar !!! 62-62 i wchodzisz dzięki temu że Ci 3 strzeliło a tamtemu dwóch. Największy fart jaki widziałem w tym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
"Korespondent dziennika AS na Włochy, Mirko Calemme powiedział przed momentem, że pozyskaniem Milika za darmo (od czerwca) zainteresowanych jest 10 klubów, w tym FC Barcelona i Bayern. Obecnie najbliżej jest Atletico, której oferuje 8 mln, ale Napoli oczekuje około 15."
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Vincent niedługo będzie sam stanowił najbogatszy serwis o Miliku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Jeśli Cinek z testowego quizu to Cinek z forum to może by tak się zgłosił po odbiór nagrody za 2 miejsce w typerku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
Irek. jak pool nie strzeli, to z tym agrykanerem odpadnę w pucharze  Głupio byłoby jakby wielcy celebryci Benji i Ty odpadli już w przedbiegach. A Ciebie to może rodak pogrążyć na dokładkę. taka jest piłka..gość w overalu 2.500.000, Widzew 200.000  Łapaj kartkę i dwie bramy Bednar !!! 62-62 i wchodzisz dzięki temu że Ci 3 strzeliło a tamtemu dwóch. Największy fart jaki widziałem w tym roku  Klicha by wsadził do podstawowego i dwóch naszych by mnie załatwiło 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|