|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10 |
Ale emocje z tym nowym Quizowym czelendżem...rozmawiałem ze sponsorem..może coś dołoży do tego kuponu zakupowego od Bicza, na nagrody... hultaj dobry, porzeczka z wiśnią to mój smak. Czarna porzeczka z żołądkową lepszy  Dla Ciebie, to wszystko z żołądkową lepsze..nawet rosół
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10 |
I pamiętaj Vinc...rolujemy dalej!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9 |
20:45 Milan - Juventus x 12:30 Cagliari - Benevento x2 15:00 Torino - Verona x 15:00 Sassuolo - Genoa 1 15:00 Atalanta - Parma 1 15:00 Bologna - Udinese x 15:00 Lazio - Fiorentina 1 15:00 Sampdoria - Inter 2 15:00 Crotone - Roma x2 18:00 Napoli - Spezia 1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ale emocje z tym nowym Quizowym czelendżem...rozmawiałem ze sponsorem..może coś dołoży do tego kuponu zakupowego od Bicza, na nagrody... hultaj dobry, porzeczka z wiśnią to mój smak. Czarna porzeczka z żołądkową lepszy  Dla Ciebie, to wszystko z żołądkową lepsze..nawet rosół 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jutro update po pierwszym meczu Serie A  Mam nadzieję, że do końca już bez błędów, ale bądźcie czujni.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
White coś tam odrobił, ale daleko jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Przypominam Ojro, Anzelmo, bukma, Irek typowanie Serie A się odbywa, później będziecie poszkodowani 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Zaraz pojawi się zestaw na urozmaicenie konkursu quizowego. Wg podanych kursów typujemy kolejkę środową Serie A. Tym razem zamiast klasycznego typera, wybieramy 1x2 lub z podpórkami - 6 opcji do każdego zdarzenia. Do klasyfikacji dodajemy quasiAKO z dodania kursów trafionych.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Zestaw Serie A
20:45 Milan - Juventus 12:30 Cagliari - Benevento 15:00 Torino - Verona 15:00 Sassuolo - Genoa 15:00 Atalanta - Parma 15:00 Bologna - Udinese 15:00 Lazio - Fiorentina 15:00 Sampdoria - Inter 15:00 Crotone - Roma 18:00 Napoli - Spezia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Przypominam Ojro, Anzelmo, bukma, Irek typowanie Serie A się odbywa, później będziecie poszkodowani  nienerwowo pozniej zrobie bo teraz nie moge
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ale emocje z tym nowym Quizowym czelendżem...rozmawiałem ze sponsorem..może coś dołoży do tego kuponu zakupowego od Bicza, na nagrody... Coś w ten deseń ? ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/dLGyvR9/20210105-230802.jpg) [ ibb.co]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1 |
20:45 Milan - Juventus 1 12:30 Cagliari - Benevento 1 15:00 Torino - Verona 1 15:00 Sassuolo - Genoa 1 15:00 Atalanta - Parma 1 15:00 Bologna - Udinese 1 15:00 Lazio - Fiorentina x 15:00 Sampdoria - Inter 2 15:00 Crotone - Roma 2 18:00 Napoli - Spezia 1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Brawo Anzelmo, takich ludzi nam trzeba
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Brawo Anzelmo, takich ludzi nam trzeba Tak jest Został Ojro i Irek bukma już deklarował to jego nie liczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Brawo Anzelmo, takich ludzi nam trzeba Tak jest Został Ojro i Irek bukma już deklarował to jego nie liczymy  Podejrzewam, że Irek może się rozpisać pod każdym meczem jak już skrzydła w fpl rozwinął
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Brawo Anzelmo, takich ludzi nam trzeba Tak jest Został Ojro i Irek bukma już deklarował to jego nie liczymy  Podejrzewam, że Irek może się rozpisać pod każdym meczem jak już skrzydła w fpl rozwinął ooo, ależ ja bym poczytał takie rzeczy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Akhu, to moje uznanie dla Anzelmo dotyczyło pierwszej linijki jego posta 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|