|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
aż nie zagram tego, żeby nie skazić.. szkoda, żę ten 'ekstra podatek', to nie cash-out  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Tabela live: ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/a3747aaeb1c8539ec0c392cb447d89bc.png) niedługo tysięczne części punktów, coś jak w F1  walka o 4 miejsce zapowiada się zacnie  ścisk niezły
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
aż nie zagram tego, żeby nie skazić.. szkoda, żę ten 'ekstra podatek', to nie cash-out   czyli rozumiem że kurs @9 kończy na 150 koła ? wiadomo że Biczu to nie MF ale z czystej ciekawości jak można by ten dubel optymalnie skontrować ? pewnie Łukasz by wiedział, on był dobry w kontry
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
150/9 to ok 16 koła, a odejmując marże i inne chuje muje dzikie węże to pewnie 10 można by z tego wyciągnąć na teraz. Szkoda zachodu, nawet na powitalny aperitif dla zlotowiczów by nie starczyło
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
Pozdrawiam frustratów, którzy nawet quizie testowym muszą się pokazać ? Usuwam jak widzę. "Gruby Burbon" "Jebac Wisłę " itp co za chamstwo na forum kurwa !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
czyli będzie kolejne potwierdzenie kto kazi nie ma już wątpliwości żadnych....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
Torino win, a sos do spaghetti remis..Dziękuję i miłego świętowania! 50% A z tym Granerundem, to specjalnie tak pisałem, żeby było odwrotnie.. Dzięki mnie Kamil wygrał, o!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
Gdzie tam  czyli gdzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
Dobra..wiem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
czyli będzie kolejne potwierdzenie kto kazi nie ma już wątpliwości żadnych.... trzeba patrzeć Akhu na ręce od teraz, tak nie może być żeby całe forum cierpiało bo on chce parę groszy przytulić. Niech sobie gra serie D, motorki i inne takie. Tam mu nie będziemy wchodzić w paradę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Tabela live: ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/a3747aaeb1c8539ec0c392cb447d89bc.png) niedługo tysięczne części punktów, coś jak w F1  walka o 4 miejsce zapowiada się zacnie  ścisk niezły Jak nie będzie typera tylko quiz to lecę w dół
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
jeszcze zdaje się typer i dwa quizy będą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
jeszcze zdaje się typer i dwa quizy będą Dobrze, Ci się zdaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Typer 3
Typujecie dokładny wynik (normalne zasady typera) DODATKOWO WYBIERACIE 2 MECZE JAKO BONUSOWE, PUNKTY LICZONE PODWÓJNIE
PRZY TYPOWANIU OZNACZCIE DWA WYBRANE MECZE PRZEZ POGRUBIENIE, KOLOREM, LITERKĄ "B", COKOLWIEK ŻEBY SIĘ WYRÓŻNIAŁO
ZESTAW 3 8.01 20:30 BMG - Bayern 9.01 13:00 Everton - Rotherham 18:30 Arsenal - Newcastle 21:00 Nimes - Lille 15:30 Leverkusen - Werder 15:30 Mainz - Eintracht 15:30 Schalke - Hoffenheim 18:30 RB Lipsk - BVB 15:00 Benevento - Atalanta 20:45 AC Milan - Torino 10.01 12:30 AS Roma - Inter 15:00 Parma - Lazio 15:00 Udinese - Napoli 20:45 Juventus - Sassuolo 16:45 Ajax - PSV 14:30 Crawley - Leeds 14:30 Chelsea - Morecambe 21:00 Valladolid - Valencia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Nie zapommijcie dobrze wybrać ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/M9shTwg/20210103-114219.jpg) [ imgbb.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
ZESTAW 3 8.01 20:30 BMG - Bayern 1:3 9.01 13:00 Everton - Rotherham 2:0 18:30 Arsenal - Newcastle 2:1 21:00 Nimes - Lille 0:1 15:30 Leverkusen - Werder 2:1 15:30 Mainz - Eintracht 1:2 15:30 Schalke - Hoffenheim 1:2 18:30 RB Lipsk - BVB 1:1 15:00 Benevento - Atalanta 1:3 20:45 AC Milan - Torino 3:1 10.01 12:30 AS Roma - Inter 2:2 15:00 Parma - Lazio 1:2 15:00 Udinese - Napoli 1:2 20:45 Juventus - Sassuolo 3:1 16:45 Ajax - PSV 2:1 14:30 Crawley - Leeds 1:2 14:30 Chelsea - Morecambe 2:0 21:00 Valladolid - Valencia 0:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
ZESTAW 3 8.01 20:30 BMG - Bayern 1:3 9.01 13:00 Everton - Rotherham 4:1 18:30 Arsenal - Newcastle 2:1 21:00 Nimes - Lille 1:3 15:30 Leverkusen - Werder 3:1 15:30 Mainz - Eintracht 1:1 15:30 Schalke - Hoffenheim 2:1 18:30 RB Lipsk - BVB 2:2 15:00 Benevento - Atalanta 1:3 20:45 AC Milan - Torino 3:0 10.01 12:30 AS Roma - Inter 1:2 15:00 Parma - Lazio 0:2 15:00 Udinese - Napoli 0:2 20:45 Juventus - Sassuolo 3:1 16:45 Ajax - PSV 2:2 14:30 Crawley - Leeds 1:2 14:30 Chelsea - Morecambe 2:0 21:00 Valladolid - Valencia 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
ZESTAW 3 8.01 20:30 BMG - Bayern 1-3 9.01 13:00 Everton - Rotherham 2-0 18:30 Arsenal - Newcastle 2-1 21:00 Nimes - Lille 1-2 15:30 Leverkusen - Werder 2-1 15:30 Mainz - Eintracht 1-1 15:30 Schalke - Hoffenheim 1-2 18:30 RB Lipsk - BVB 2-1 15:00 Benevento - Atalanta 1-2 20:45 AC Milan - Torino 2-0 10.01 12:30 AS Roma - Inter 1-1 15:00 Parma - Lazio 1-2 15:00 Udinese - Napoli 0-2 20:45 Juventus - Sassuolo 2-1 16:45 Ajax - PSV 1-0 14:30 Crawley - Leeds 0-2 14:30 Chelsea - Morecambe 3-0 21:00 Valladolid - Valencia 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Że niby, Łajcie, under w meczu Roma - Inter ? Dobrze Ty to przemyślałeś? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|