Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
bierzemy Cagliari + 1,5, tak z nami grają te włoskie faworyty to ich przechytrzymy w końcu
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
bierzemy Cagliari + 1,5, tak z nami grają te włoskie faworyty to ich przechytrzymy w końcu
No. I będzie 5-0
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
bierzemy Cagliari + 1,5, tak z nami grają te włoskie faworyty to ich przechytrzymy w końcu
No. I będzie 5-0
to wtedy dołączymy puchar Włoch do naszej listy ulubionych rozgrywek na której widnieje Liga Narodów i Małysz
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Może to zdechłe Hereenven w końcu coś wygra
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Ręczna dzisiaj. Dobry kurs na Austriaków
Austria ma przerąbane, wypadają dwie podstawowe strzelby reprezentacji. Biliyk prawdziwy lider i gwiazda + doświadczony Bozović . Tam nie będzie miał kto rzucać z drugiej linii.
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Ręczna dzisiaj. Dobry kurs na Austriaków
Austria ma przerąbane, wypadają dwie podstawowe strzelby reprezentacji. Biliyk prawdziwy lider i gwiazda + doświadczony Bozović . Tam nie będzie miał kto rzucać z drugiej linii. O jest ktoś pomocny. Składów to nie sprawdzałem.
Józef a jak pozostałe mecze dzisiaj widzisz.
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Generalnie te Mistrzostwa zapowiadają się na parodię. Niektóre ekipy mogą traktować je po macoszemu ze względu, że jest to (nietypowo) rok IO - o ile IO się odbędą. 'Za pięć dwunasta' wycofały się USA i Czechy - w ich miejsce Szwajcaria i Macedonia
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
TEO ja się ręczną nie interesuję, przekazuję jedynie informacje, które znalazłem w necie
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Generalnie te Mistrzostwa zapowiadają się na parodię. Niektóre ekipy mogą traktować je po macoszemu ze względu, że jest to (nietypowo) rok IO - o ile IO się odbędą. 'Za pięć dwunasta' wycofały się USA i Czechy - w ich miejsce Szwajcaria i Macedonia
Myslisz, że ten Covid, to zasłona dymna, bo IO ???
Macedonia dziś powalczy ze Svenami, pogromu nie będzie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
No jak dla mnie dziś faworyci w Pucharze Włoch izi. Jedni i drudzy z overem.
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
TEO ja się ręczną nie interesuję, przekazuję jedynie informacje, które znalazłem w necie
Ok. Dzięki.
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Myslisz, że ten Covid, to zasłona dymna, bo IO ???
Po prostu widzę, że sporo drużyn osłabionych.
Dwa szczyty formy przygotować również nie jest łatwo.
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Konkretnie, to miałem na myśli USA i Czechu, które wycofały sie z powodu pandemii
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Ok. No oficjalny powód wycofania się tych reprezentacji to Covid. Zasłona dymna nie, bo ani Czechy, ani tym bardziej USA nie znaczą nic w handball'u
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Akhu czy to nie czas wygonić panów do odpowiedniego działu ? Ja tu chciałem o pucharze Włoch podyskutować, poanalizować, pewki powymieniać ale boję się wtrącić
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Pisz Łajcie! Z daleka widać, że to nie są fachowcy w tej dziedzinie i będą się musieli poddać. A może nawet włączą się do naszej dyskusji, kto wie
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Ok. No oficjalny powód wycofania się tych reprezentacji to Covid. Zasłona dymna nie, bo ani Czechy, ani tym bardziej USA nie znaczą nic w handball'u
O to to 1
Pisz Biały, pisz..
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
teraz to już mi się nie chce zresztą swoje napisałem, wszyscy mają ciężary to Atalanta też będzie mieć
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
a w ogóle to mam dość tego pucharu i wolałbym sobie oglądnąć derby Rzymu wieczorem
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Ee nie ma co narzekać, dziś te dwie najlepsze ekipy do popatrzenia
Będzie overowo
Link skopiowany do schowka