Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]
Oryginalnie wysłał hejhops:
[qb]
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]20:55 Leeds - PSV Eindhoven X @ 3.35 /28.02 - 21:00/
Zalosnie zaczalem ta runde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Hmmm... Nie chcialbym wyjsc na jakiegos chama, ale w tym typie nie podales: numerka spotkania, booka, numerka typu...
Wiesz chyba co to oznacza? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Na chama nie wyjdziesz jezeli sie zgodzisz zeby uznac to spotkanie (wyniku jeszcze nie znam). Poza tym zapomnialem tylko o numerze spotkania i numerze typu, gramy u 1 booka dlatego pominiecie podania jego nazwy nie jest chyba takie straszne. Zreszta po Twoich 2 remisach, chyba i tak mam bardzo nikle szanse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Ja jestem pokojowy. Jesli zobaczylbym, ze nie masz tych spraw, przed rozpoczeciem meczu, zwroocilbym Twoja uwage na ten fakt. Niestety dla siebie i dla Ciebie, posta przeczytalem juz po 22-giej. Jednakze, wynik meczu i tak byl, niestety dla Ciebie, zgola inny od oczekiwanego, wiec roownie dobrze mozemy zapomniec o calej sprawie.
A na to, czy zostac chamem czy nie, musialbys mnie przekonac w dyskusji 'na zywo' czy to osobiscie, czy poprzez czaty.
Pozdrawiam jednakze, dopingujac i zyczac szczescia. hejhops.