|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319 |
4. 3566 Freiburg - Bayer Leverkusen 2 1.9
A ostatni typ pojawi sie po Twoim ostatnim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał hejhops: [qb]Ja jestem pokojowy. Jesli zobaczylbym, ze nie masz tych spraw, przed rozpoczeciem meczu, zwroocilbym Twoja uwage na ten fakt. Niestety dla siebie i dla Ciebie, posta przeczytalem juz po 22-giej. Jednakze, wynik meczu i tak byl, niestety dla Ciebie, zgola inny od oczekiwanego, wiec roownie dobrze mozemy zapomniec o calej sprawie. A na to, czy zostac chamem czy nie, musialbys mnie przekonac w dyskusji 'na zywo' czy to osobiscie, czy poprzez czaty. Pozdrawiam jednakze, dopingujac i zyczac szczescia. hejhops.[/qb] Nic Ci nie zarzucam, w ogole mogles nic nie pisac, a potem uwazac ten typ za przegrany, gdyby wszedl. Przy okazji gratuluje swietnych typow. Czy ten remis w hokeju byl ustawiony, czy byla to Twoja analiza, a moze liczyles na szczescie? Zycze szczescia w dalszych typach, ktorego i tak masz chyba w nadmiarze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
Oryginalnie wysłał Radj: [qb]Nic Ci nie zarzucam, w ogole mogles nic nie pisac, a potem uwazac ten typ za przegrany, gdyby wszedl. Przy okazji gratuluje swietnych typow. Czy ten remis w hokeju byl ustawiony, czy byla to Twoja analiza, a moze liczyles na szczescie? Zycze szczescia w dalszych typach, ktorego i tak masz chyba w nadmiarze.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Uwazalem za swooj obywatelski obowiazek poinformowac Cie o brakach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Remis w hokeju analizowalem. Zastanawialem sie jeszcze nad meczem linkoeping-lulea, ale ostatecznie padlo na hv71. Kocham szwedzki hockej, i o malo nie dostalem zawalu przez gola bialorusi w ostatnich minutach 3 tercji meczu ze Szwecja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65 |
#3/5 1.III.2002r 18:55 3466 Legia Warszawa - Amica Wronki typ: X /Piłka nożna-Polska-Grupa Mistrzów 1.75 3.15 4.00/
#4/5 1.III.2002r 17:30 9143 Ahonen, J 4.25 / Skoki Narciarskie-K 116-Lahti Kto wygra? /
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
Wit Radj!
#4 2.III.2002r. Unibet godzina 17:30 9143 K116 Lahti Individual Competition Małysz, A wygra Kurs: 3.25
Pierwszy raz stawiam na Malysza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
Oryginalnie wysłał hejhops: [qb]Wit Radj!
#4 2.III.2002r. Unibet godzina 17:30 9143 K116 Lahti Individual Competition Małysz, A wygra Kurs: 3.25
Pierwszy raz stawiam na Malysza...[/qb] Poprawka: Oczywiscie data konkursu to 1.III.2002r.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
Cooz, to mnie podtrzymuje w przkonaniu, ze na Malysza stawiac nie nalezy... Czekam na Twoje typy, Radj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Witam #3 UNIBET
15:25 3565 FC Koln - Hertha Berlin @2 kurs:1.75
Czekam na twoje typy Ufo !!! Pozdrowka
Bilans po 2 typach (1-1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
I ostatnie moje slowo...:
#5 2.III.2002r. Unibet godzina 9:55 9144 Lenzerheide Downhill Women Goetschl, R wygra Kurs: 3.00
Teraz wszystko zalezy od Ciebie. Wystarcza ci 2 remisy w hokeju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam i zycze szczescia, hejhops
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał hejhops: [QB Teraz wszystko zalezy od Ciebie. Wystarcza ci 2 remisy w hokeju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam i zycze szczescia, hejhops[/QB] Tylko czy az 2 remisy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To nie bedzie hokej szykuje cos 'extra' ale wszystko w swoim czasie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Oryginalnie wysłał ciacho: [qb] Marki czy grzs zmoze ze mną. Dzięki i pozdrawiam [/qb] Tak ja jestem twoim przeciwnikiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
1# unibet 02.03.2002 3564 15:25 Cottbus-Schalke 2 1.95 2# unibet 02.03.2002 2962 19:55 Molenbek-Lokeren 2 2.20 :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Slonic remis byl blisko.
#4 Unibet 02.03 godz.01.25
3830 NY Knicks - Seattle SuperSonics 1 2,9
Knicks graja fatalnie ale tali kurs w tym meczu to juz chyba przesada.
Apofis nie jestem przesadny, ale jednak zapeszyles. Juz wolalbym raczej odpasc z Play-Off oby tylko Toronto wygralo. Sporo kasy na to wlozylem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
#1- 02.03 Unibet 17:55 9148 Finlandia V-1.60 Skoki Narciarskie-K 116-Lahti Team Competition
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
#4 17:55 4040 Niemcy - Słowenia @1 (1.75) Skoki Narciarskie-K 116-Lahti Najlepsza pozycja końcowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
Oryginalnie wysłał Radj: [qb]Tylko czy az 2 remisy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To nie bedzie hokej szykuje cos 'extra' ale wszystko w swoim czasie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] I kto moowi Radj, ze mam za duzo szczescia? Goetschl wypadla na prostym odcinku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Moze Tobie poojdzie lepiej. Masz szanse mnie przegonic... :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001 |
WITAM HUBI ! ( jak się domyślam to Ty jesteś moim rywalem w tej rundzie ? )
#1 Unibet 02.03.2002 15.25
3566 Freiburg-Leverkusen 2 @ 1,90
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
#2 2.03.02 15.55 unibet 3431 Fulham-Liverpool 2 2.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Witam Profi
#1 03.03 Unibet 4019 SFC Opava - Slovan Liberec 2 1.60 Piłka nożna-Czechy-Gambrinus League
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Cześć bombi zakładając że grałbyś rozsądnie miałbyś teraz nademną niezłą przewagę więc miom kołem ratukowym byłaby porażka Borusii Dortmund za 11,00 ale wtym przypadku tyknę lżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Unibet 3.III.2002. g.17.25 Nr 3570 B Dortmund-St Pauli typ X kurs 5,30
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|