"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
G
G Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
4. 3566 Freiburg - Bayer Leverkusen 2 1.9

A ostatni typ pojawi sie po Twoim ostatnim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał hejhops:
[qb]Ja jestem pokojowy. Jesli zobaczylbym, ze nie masz tych spraw, przed rozpoczeciem meczu, zwroocilbym Twoja uwage na ten fakt. Niestety dla siebie i dla Ciebie, posta przeczytalem juz po 22-giej. Jednakze, wynik meczu i tak byl, niestety dla Ciebie, zgola inny od oczekiwanego, wiec roownie dobrze mozemy zapomniec o calej sprawie.
A na to, czy zostac chamem czy nie, musialbys mnie przekonac w dyskusji 'na zywo' czy to osobiscie, czy poprzez czaty.
Pozdrawiam jednakze, dopingujac i zyczac szczescia. hejhops.[/qb]
Nic Ci nie zarzucam, w ogole mogles nic nie pisac, a potem uwazac ten typ za przegrany, gdyby wszedl. Przy okazji gratuluje swietnych typow. Czy ten remis w hokeju byl ustawiony, czy byla to Twoja analiza, a moze liczyles na szczescie? Zycze szczescia w dalszych typach, ktorego i tak masz chyba w nadmiarze.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Nic Ci nie zarzucam, w ogole mogles nic nie pisac, a potem uwazac ten typ za przegrany, gdyby wszedl. Przy okazji gratuluje swietnych typow. Czy ten remis w hokeju byl ustawiony, czy byla to Twoja analiza, a moze liczyles na szczescie? Zycze szczescia w dalszych typach, ktorego i tak masz chyba w nadmiarze.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Uwazalem za swooj obywatelski obowiazek poinformowac Cie o brakach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Remis w hokeju analizowalem. Zastanawialem sie jeszcze nad meczem linkoeping-lulea, ale ostatecznie padlo na hv71.
Kocham szwedzki hockej, i o malo nie dostalem zawalu przez gola bialorusi w ostatnich minutach 3 tercji meczu ze Szwecja...

Dołączył: Apr 2001
Posty: 65
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65
#3/5 1.III.2002r 18:55
3466 Legia Warszawa - Amica Wronki typ: X
/Piłka nożna-Polska-Grupa Mistrzów 1.75 3.15 4.00/

#4/5 1.III.2002r 17:30
9143 Ahonen, J 4.25
/ Skoki Narciarskie-K 116-Lahti Kto wygra? /

Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
Wit Radj!

#4 2.III.2002r. Unibet godzina 17:30
9143 K116 Lahti Individual Competition Małysz, A wygra Kurs: 3.25

Pierwszy raz stawiam na Malysza...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
Quote
Oryginalnie wysłał hejhops:
[qb]Wit Radj!

#4 2.III.2002r. Unibet godzina 17:30
9143 K116 Lahti Individual Competition Małysz, A wygra Kurs: 3.25

Pierwszy raz stawiam na Malysza...[/qb]
Poprawka:
Oczywiscie data konkursu to 1.III.2002r.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
Cooz, to mnie podtrzymuje w przkonaniu, ze na Malysza stawiac nie nalezy...
Czekam na Twoje typy, Radj.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Witam
#3 UNIBET

15:25 3565 FC Koln - Hertha Berlin @2
kurs:1.75

Czekam na twoje typy Ufo !!!
Pozdrowka

Bilans po 2 typach (1-1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
I ostatnie moje slowo...:

#5 2.III.2002r. Unibet godzina 9:55
9144 Lenzerheide Downhill Women Goetschl, R wygra Kurs: 3.00

Teraz wszystko zalezy od Ciebie. Wystarcza ci 2 remisy w hokeju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam i zycze szczescia, hejhops

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał hejhops:
[QB
Teraz wszystko zalezy od Ciebie. Wystarcza ci 2 remisy w hokeju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam i zycze szczescia, hejhops[/QB]
Tylko czy az 2 remisy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To nie bedzie hokej szykuje cos 'extra' ale wszystko w swoim czasie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Quote
Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb] Marki czy grzs zmoze ze mną.
Dzięki i pozdrawiam [/qb]
Tak ja jestem twoim przeciwnikiem

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
1#
unibet
02.03.2002
3564 15:25 Cottbus-Schalke 2 1.95
2#
unibet
02.03.2002
2962 19:55 Molenbek-Lokeren 2 2.20
:rolleyes:

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Slonic remis byl blisko.

#4 Unibet
02.03 godz.01.25

3830 NY Knicks - Seattle SuperSonics 1 2,9

Knicks graja fatalnie ale tali kurs w tym meczu to juz chyba przesada.

Apofis nie jestem przesadny, ale jednak zapeszyles. Juz wolalbym raczej odpasc z Play-Off oby tylko Toronto wygralo. Sporo kasy na to wlozylem.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
#1- 02.03 Unibet
17:55 9148 Finlandia V-1.60
Skoki Narciarskie-K 116-Lahti Team Competition

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
#4
17:55 4040 Niemcy - Słowenia @1 (1.75)
Skoki Narciarskie-K 116-Lahti
Najlepsza pozycja końcowa

Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Tylko czy az 2 remisy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To nie bedzie hokej szykuje cos 'extra' ale wszystko w swoim czasie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
I kto moowi Radj, ze mam za duzo szczescia?
Goetschl wypadla na prostym odcinku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Moze Tobie poojdzie lepiej. Masz szanse mnie przegonic... :eek:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
WITAM HUBI ! ( jak się domyślam to Ty jesteś moim rywalem w tej rundzie ? )

#1 Unibet 02.03.2002 15.25

3566 Freiburg-Leverkusen 2 @ 1,90

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
#2 2.03.02 15.55 unibet
3431 Fulham-Liverpool 2 2.30

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Witam Profi

#1 03.03
Unibet
4019 SFC Opava - Slovan Liberec 2 1.60
Piłka nożna-Czechy-Gambrinus League

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Cześć bombi zakładając że grałbyś rozsądnie miałbyś teraz nademną niezłą przewagę więc miom kołem ratukowym byłaby porażka Borusii Dortmund za 11,00 ale wtym przypadku tyknę lżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Unibet 3.III.2002. g.17.25
Nr 3570
B Dortmund-St Pauli
typ X
kurs 5,30

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1