|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ciekawe czy Mandziara poleciał do Niepołomic samolotem. Za miastowe 10 mln. Z moich pieniędzy, kurwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ciekawe czy Mandziara poleciał do Niepołomic samolotem. Za miastowe 10 mln. Z moich pieniędzy, kurwa. Pewnie nie, bo mecz w Sosnowcu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie wiem, może mi umknęło, ale ciekawe gdzie Boniek zaordynuje finał PP, bo na Narodowym za dobre lody kręcą żeby zamknąć szpital covidowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Kura jakby był, to by wiedział.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ciekawe czy Mandziara poleciał do Niepołomic samolotem. Za miastowe 10 mln. Z moich pieniędzy, kurwa. Na sobotę, Twoim zdaniem, można grać Raków?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nie wiem, może mi umknęło, ale ciekawe gdzie Boniek zaordynuje finał PP, bo na Narodowym za dobre lody kręcą żeby zamknąć szpital covidowy. Jak finał będzie Puszcza - Chojniczanka to może być np. we Wronkach albo w Koninie. Dla uczczenia pięknego, niezapomnianego finału Amica-Aluminium.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ciekawe czy Mandziara poleciał do Niepołomic samolotem. Za miastowe 10 mln. Z moich pieniędzy, kurwa. Na sobotę, Twoim zdaniem, można grać Raków? Oglądałem tylko pierwszy mecz Lechii to to był dramat. Raków oglądałem dwa razy to mam wrażenie, że coś się przycięło u nich, zwłaszcza z przodu. Ale tam chłodzą głowy i nawet z wypowiedzi piłkarzy słychać między wierszami jak bardzo mają do głów wsadzone, że to nie jest projekt na sezon czy dwa tylko na dłużej. Cierpliwość powinna popłacić i w końcu powinni wygrać. Ale żebym ja był od doradzania czy grać coś czy nie to wybacz Akagi - to jakaś niedorzeczność 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Napastnik Richmond Boakye, występujący ostatnio w Crvenie Zvezdzie Belgrad, ma zostać zawodnikiem Górnika Zabrze.
CV robi wrażenie, jak się odbuduje to może być mega wzmocnienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Może źle to sformułowałem.  Po prostu chciałem wiedzieć czy Raków to wygra, bo jako mieszkaniec Gdańska, pewnie masz więcej informacji o Lechii. A czy to grać, to oczywiście moja suwerenna decyzja. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Napastnik Richmond Boakye, występujący ostatnio w Crvenie Zvezdzie Belgrad, ma zostać zawodnikiem Górnika Zabrze.
CV robi wrażenie, jak się odbuduje to może być mega wzmocnienie. To ten co go Legia chciała?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Takie coś znalazłem [url=https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/917972/richmond-boakye-w-legii-warszawa-mamy-nowe-informacje][/url]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
rzekłbym, że ostatnimi czasy odbudowywanie graczy wychodzi L tak raczej słabo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
za drogi dla L ale nie dla Górnika? chyba przespałem kilka lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
za drogi dla L ale nie dla Górnika? chyba przespałem kilka lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
"Mecz ŁKS - Legia pod znakiem zapytania. Decyzja może zapaść nawet chwilę przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Łodzianie dopiero wrócili z obozu i na rękę jest im rozegranie tego spotkania w innym terminie, naszym pewnie też (ryzyko kontuzji). Zobaczymy co na to delegat."
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Napastnik Richmond Boakye, występujący ostatnio w Crvenie Zvezdzie Belgrad, ma zostać zawodnikiem Górnika Zabrze.
CV robi wrażenie, jak się odbuduje to może być mega wzmocnienie. Video jakieś jest ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2003
Posty: 78 |
hej  po analizie zmian kursów wychodzi że Cracovia wygra
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,352 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,352 Likes: 3 |
za drogi dla L ale nie dla Górnika? chyba przespałem kilka lat woli rolada, kluski i modro kapusta 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|