|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Basaksehir czysta dwójka w walce o utrzymanie. A gdzie to już walczą o utrzymanie? W Superlidze tureckiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
Łukasz gdzie dostałeś 400+400 ? mi w uni dali jedynie na AO po zagraniu kuponu za 125zł darmowy kupon za 125zł za mało przewalasz, jak zwiększysz minus to i 400+400 dostaniesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Zachęcają bo nie widzą długo wpłaty  czyli dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Basaksehir czysta dwójka w walce o utrzymanie. A gdzie to już walczą o utrzymanie? W Superlidze tureckiej. Myślałem, że tam jeszcze daleekooo do końca...A tu już o utrzymanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Akagi, daj spokój Łks owi, cała gama Orbanowskich dziś..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
"Szopki w Gelsenkirchen ciąg dalszy. Większość piłkarzy Schalke nie chce dalej współpracować z Christianem Grossem. Kilku liderów drużyny odbyło spotkanie z włodarzami klubu by zmusić ich do zwolnienia trenera. Według piłkarzy Gross nie ma kompetencji by prowadzić klub w BL."
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Basaksehir czysta dwójka w walce o utrzymanie. A gdzie to już walczą o utrzymanie? W Superlidze tureckiej. Myślałem, że tam jeszcze daleekooo do końca...A tu już o utrzymanie Nie, no co Ty. Mistrz kraju jest pod kreską i kilkanaście kolejek do końca. To już ta faza powoli. Mają o czym myśleć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
"Szopki w Gelsenkirchen ciąg dalszy. Większość piłkarzy Schalke nie chce dalej współpracować z Christianem Grossem. Kilku liderów drużyny odbyło spotkanie z włodarzami klubu by zmusić ich do zwolnienia trenera. Według piłkarzy Gross nie ma kompetencji by prowadzić klub w BL." a myślałem, ze takie rzeczy tylko u nas, a w ojropie sobie z tym już poradzili
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
W Stanie futbolu dziś o Legii  "Roki: - Da się usłyszeć, że sporo w transferach Legii było przypadku. Może nie mówię o Mucim, ale o trzech pozostałych zawodnikach. Może odpalą, ale to nie był efekt długofalowej polityki transferowej"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
W Stanie futbolu dziś o Legii  "Roki: - Da się usłyszeć, że sporo w transferach Legii było przypadku. Może nie mówię o Mucim, ale o trzech pozostałych zawodnikach. Może odpalą, ale to nie był efekt długofalowej polityki transferowej" nie będę oglądał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293 |
Przypominam, że dziś wznawia rozgrywki III liga grupa IV. Nie raz VVega zamieszczał tu typy z tej ligi  Zaczynamy od szlagieru Wisłoka - Siarka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Przypominam, że dziś wznawia rozgrywki III liga grupa IV. Nie raz VVega zamieszczał tu typy z tej ligi  Zaczynamy od szlagieru Wisłoka - Siarka  Lepiej było ich nie zamieszczać  Byłem kiedyś na meczu Wisłoka - Siarka Kibice Siarki zamknięci w klatce 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wrzuć Macq swoje propozycje w temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293 |
Bywałeś w Dębicy - piłkarski podróżnik  Teraz to mecz przyjaźni  Przez obostrzenia oczywiście bez kibiców, a przez warunki na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293 |
Wrzuć Macq swoje propozycje w temacie  Pierwszą kolejkę bym odpuścił. Podhale powinno wygrać, ale po takim kursie już nie ma sensu grać. Kurs nieźle spadł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Haczyk szacun! Wielkie brawa dla Ciebie Irek, robiłeś co mogłeś. Gratulacje Łajt  za wygranie nagrody z tylnego siedzenia ANZELMO dzięki za dobry pojedynek  Vinc kolejny raz dzięki za kłizy, za zabawę, za emocje! Burbi i Jego znajomy Sponsor...Dzię-ku-je-my! Bardzo Dziękuję wszystkim, którzy od tych kilku już rozgrywek bawią się i robią to od początku do końca  Mam nadzieję, że wszyscy będziecie walczyć w kolejnych przedsięwzięciach Vinca
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Bywałeś w Dębicy - piłkarski podróżnik  Teraz to mecz przyjaźni  Przez obostrzenia oczywiście bez kibiców, a przez warunki na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią :/ Moi rodzice pochodzą z okolic. Kuzynka była zakochana w Kiełbowiczu i musiała być na meczu to się zabrałem  Taki że mnie podróżnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Haczyk szacun! Wielkie brawa dla Ciebie Irek, robiłeś co mogłeś. Gratulacje Łajt  za wygranie nagrody z tylnego siedzenia ANZELMO dzięki za dobry pojedynek  Vinc kolejny raz dzięki za kłizy, za zabawę, za emocje! Burbi i Jego znajomy Sponsor...Dzię-ku-je-my! Bardzo Dziękuję wszystkim, którzy od tych kilku już rozgrywek bawią się i robią to od początku do końca  Mam nadzieję, że wszyscy będziecie walczyć w kolejnych przedsięwzięciach Vinca I za to, że Ci się chciało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293 |
VVega, Akhu brawa za świetną organizację, pomysłowość, poświęcony czas!  Gratulację dla zwycięzcy, a dla wszystkich uczestników podziękowania za zdrową rywalizację 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|