|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
Bez przesady Też lubię serek wiejski Ale lubię też Parmeńską i Parmegiano Regianno  I do tego gęste Balsamico z Modeny  zara kupi modeneeeeee i będzie jechal po serek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
Nauczyłbym niejednego jak po poznańsku przeżyć miesiąc za 6 stów  wooooooooootttttttt gotowane ziemniaki i pojechali na jajka nie starczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
150 na tydzień. Łukasz zaraz rozpisze urozmaicone menu z napitkiem w weekend. i deser 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
zamknąłem 38 kuponów na kwotę około 30 koła zostaje 250 kuponów po 2222 do wyjęcia , trudno nie będę się jebał w żadne kontry i tak wychodzi niezła dniówka CFC  FCB  Biczyk to ile w koncu na plus z tym co wczoraj 235
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Kurwa, jaka cisza na forum.. Wszyscy napierdalają ckliwe historie strajt from lajf, do Bicza na priv.. Ja dziekuje za złotą myszkę.. Sam se kupiłem, ooo!!! Dzięki Biczu za kupon..wszyscy skorzystaliśmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu weryfikacja na początek nawet się nie zmęczy Ja teraz się zmęczam nawet napisaniem posta...idę spróbować przeżyć. Jutro pewnie machnę kłiza, chyba że mi się poprawić gdzieś później
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Akhu weryfikacja na początek nawet się nie zmęczy Ja teraz się zmęczam nawet napisaniem posta...idę spróbować przeżyć. Jutro pewnie machnę kłiza, chyba że mi się poprawić gdzieś później Mental siada ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Akhu weryfikacja na początek nawet się nie zmęczy Ja teraz się zmęczam nawet napisaniem posta...idę spróbować przeżyć. Jutro pewnie machnę kłiza, chyba że mi się poprawić gdzieś później Mental siada ?  korona ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
zamknąłem 38 kuponów na kwotę około 30 koła zostaje 250 kuponów po 2222 do wyjęcia , trudno nie będę się jebał w żadne kontry i tak wychodzi niezła dniówka CFC  FCB  Biczyk to ile w koncu na plus z tym co wczoraj 235 i teraz co zrobić z tą Twoją starą Bunią? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Akhu ciebie też dopadło ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
zamknąłem 38 kuponów na kwotę około 30 koła zostaje 250 kuponów po 2222 do wyjęcia , trudno nie będę się jebał w żadne kontry i tak wychodzi niezła dniówka CFC  FCB  Biczyk to ile w koncu na plus z tym co wczoraj 235 eee tam, to ja wczoraj 300 (trzy stówy) zarobiłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
zamknąłem 38 kuponów na kwotę około 30 koła zostaje 250 kuponów po 2222 do wyjęcia , trudno nie będę się jebał w żadne kontry i tak wychodzi niezła dniówka CFC  FCB  Biczyk to ile w koncu na plus z tym co wczoraj 235 i teraz co zrobić z tą Twoją starą Bunią?  Zrobimy na zlocie jakieś zawody o nią. Mecze w klatkach, albo konkurs kapkowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
zamknąłem 38 kuponów na kwotę około 30 koła zostaje 250 kuponów po 2222 do wyjęcia , trudno nie będę się jebał w żadne kontry i tak wychodzi niezła dniówka CFC  FCB  Biczyk to ile w koncu na plus z tym co wczoraj 235 eee tam, to ja wczoraj 300 (trzy stówy) zarobiłem  gratulacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
zamknąłem 38 kuponów na kwotę około 30 koła zostaje 250 kuponów po 2222 do wyjęcia , trudno nie będę się jebał w żadne kontry i tak wychodzi niezła dniówka CFC  FCB  Biczyk to ile w koncu na plus z tym co wczoraj 235 o qrna rozwalil system 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
taką bym chciał ! Ale pewno CFC zjebie..... ![[Linked Image from leftlane.pl]](https://leftlane.pl/wp-content/uploads/2019/06/dc5fb47c-2020-bmw-8-series-gran-coupe-12.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
fajna.. ile wyciąga?  PS: wejdzie kurwa wszystko i będzies to miał! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|