|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10 |
Kownaś i Piotrowski w 11stce. Jazda po wygrano. weź...Roslera nic nie uratuje, nie awansują. Może zakładzik, kurwa, o 4 ziemniaki?? Ale...gdzie Ty?? Nie masz nawet 15 groszy na telefon..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,300 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,300 Likes: 19 |
w nigeryjskiej dwójka otworzylim puszkę z pandory
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10 |
w nigeryjskiej dwójka otworzylim puszkę z pandory jest MOC!! Forum ma MOC!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,300 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,300 Likes: 19 |
wiadomka o Biczyku już piosenki piszo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2 |
Kownaś i Piotrowski w 11stce. Jazda po wygrano. weź...Roslera nic nie uratuje, nie awansują. Może zakładzik, kurwa, o 4 ziemniaki?? Ale...gdzie Ty?? Nie masz nawet 15 groszy na telefon.. I 0:2. Mam na kartę teraz, ale jakieś tam grosze są. Nie zdążyłem odebrać  Nie zakładam się już na forumach  To może bts zrobią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10 |
Nie zdążyłem odebrać..weź kurwa..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,300 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,300 Likes: 19 |
widzisz Lukasz jakbyś Biczyka kupon skopiował byś jakieś 10% długów spłacił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
----------Tykająca bomba------- Bereś - Bednarek - Blachotrapez - Reca Jóźwiak - Balamonte - Klich - Grosik ---------------Zielu--------------- -------------Drewnopulos------------
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10 |
Tykajaca bomba to syn bezdomnego?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Brawo dla pierwszego eksperta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,300 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,300 Likes: 19 |
----------Tykająca bomba------- Bereś - Bednarek - Blachotrapez - Reca Jóźwiak - Balamonte - Klich - Grosik ---------------Zielu--------------- -------------Drewnopulos------------ poco było Wujka wymieniać jak ten sam skład 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10 |
Po bramce gospodarzy w Hiszpanii @2,07, zobaczymy. Ale się ten tydzień ciągnie.. Zobaczyliśmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2 |
Nie zdążyłem odebrać..weź kurwa.. Kurwa..szedłem do sklepu..w jednej ręce siatka z pustymi butelkami a drugą ogrzewałem w kieszeni. Jak wyszedłem to już byłeś w domu z żono 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2 |
widzisz Lukasz jakbyś Biczyka kupon skopiował byś jakieś 10% długów spłacił  Żyie bez hazardu jest przyjemniejsze. Na co to komu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
----------Tykająca bomba------- Bereś - Bednarek - Blachotrapez - Reca Jóźwiak - Balamonte - Klich - Grosik ---------------Zielu--------------- -------------Drewnopulos------------ poco było Wujka wymieniać jak ten sam skład  A widziałaś w składzie przyjaciela Domagalik Beresia na prawej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10 |
Nie zdążyłem odebrać..weź kurwa.. Kurwa..szedłem do sklepu..w jednej ręce siatka z pustymi butelkami a drugą ogrzewałem w kieszeni. Jak wyszedłem to już byłeś w domu z żono  Nie chce mi się...z Tobą, gadać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2 |
Ojej zmieściłem mega dobre lody ben jerrys butter peanut cookies. 465 ml naraz! I to po kolacji na pełny brzuch. Biczu chyba nawet tyle by nie dał rady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Tykajaca bomba to syn bezdomnego? Nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,300 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,300 Likes: 19 |
----------Tykająca bomba------- Bereś - Bednarek - Blachotrapez - Reca Jóźwiak - Balamonte - Klich - Grosik ---------------Zielu--------------- -------------Drewnopulos------------ poco było Wujka wymieniać jak ten sam skład  A widziałaś w składzie przyjaciela Domagalik Beresia na prawej? tak
|
|
|
Link skopiowany do schowka