|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
Burbon warto brać @22 na AIK ? w opiniach przed meczowych większe szanse dawali właśnie im, na podstawie oceny pierwszej kolejki itp..nie polecam jednak, ale proszę pamiętać, że 2-0 to.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
ja podziękuje ,mnie nie licz do składki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
ja podziękuje ,mnie nie licz do składki wróć...składkę zawsze daję, nawet jak nie piję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2 |
ja podziękuje ,mnie nie licz do składki Ale po siękę przyjdziesz po meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja podziękuje ,mnie nie licz do składki wróć...składkę zawsze daję, nawet jak nie piję. +1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Sensei - mam dobrego bet builder'a na ten mecz: Leeds 1X BTS over 2,5 Leeds over 4,5 corners @9.50  wchodzisz w to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10 |
ja podziękuje ,mnie nie licz do składki wróć...składkę zawsze daję, nawet jak nie piję. +1 +1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
ostatni typ należy wyjaśnić:
"Leeds have averaged six corners per game at Elland Road this season. The hosts have recorded at least five corners in five of their last six games, only failing to hit that target playing with 10 men at Man City.
Liverpool have struggled defensively of late and we can see them shipping a few corners to a Leeds side who will see plenty of the ball."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10 |
Sensei - mam dobrego bet builder'a na ten mecz: Leeds 1X BTS over 2,5 Leeds over 4,5 corners @9.50  wchodzisz w to? mam nadzieję że wejdzie;) Tymczasem ja mam Dnb Leeds i Thun w drugiej szwajcarskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Tobie też wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
i Thun już niebezpieczny wynik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10 |
Zaczęło się nerwowo robić ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2 |
Obaj nie znacie się na bukmacherce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
jak wejdzie bet-builder to znaczy, że znam się "w chuj" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10 |
Nikt nie mówił że się znamy;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
to też 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Założyciele Superligi wylecą z Ligi Mistrzów już teraz
Prezes Duńskiej Federacji Piłkarskiej i członek Komitetu Wykonawczego UEFA zapowiada wyrzucenie założycieli Superligi z rozgrywek pucharowych już w tym sezonie!
„Te kluby wylecą i oczekuję, że dojdzie do tego w piątek. Wtedy będziemy musieli zobaczyć, jak dokończyć Ligę Mistrzów”, stwierdził Jesper Møller, prezes Duńskiej Federacji Piłkarskiej i członek Komitetu Wykonawczego UEFA, w rozmowie z DR Sporten. „W piątek dojdzie do nadzwyczajnego zebrania Komitetu Wykonawczego i spodziewam się, że wtedy 12 klubów zostanie wyrzucone z naszych rozgrywek. Przez weekend niektórzy negocjowali na dwie strony i nie uważam, żeby to było ok. Muszą pojawić się konsekwencje i uważam, że tym razem się pojawią. Jeśli nie chcesz być częścią europejskiego modelu sportowego, to nie widzę możliwości, byś dalej grał na przykład dla reprezentacji”.
„Badamy sprawę z naszym departamentem prawnym, ale użyjemy wszelkich sankcji i poinformujemy wszystkich o rozwoju sytuacji, gdy będzie to możliwe. Moje stanowisko jest takie, że oni [kluby założyciele] i ich zawodnicy powinni zostać wyrzuceniu z rozgrywek UEFA jak najszybciej. To jest policzek dla miłośników futbolu i nie pozwolimy im go nam odebrać”, przekazał z kolei agencji Reuters prezes UEFA Aleksander Èeferin.
Wyrzucenie Klubów Założycieli Superligi już z tego sezonu europejskich pucharów oznaczałoby pozostanie w Lidze Mistrzów w półfinałach jedynie Paris Saint-Germain, gdyż Real Madryt, Chelsea i Manchester City złożyły podpisy pod dokumentem tworzącym Superligę. W Lidze Europy w półfinałach znajdują się Manchester United i Arsenal, które także wyraziły zgodę na Superligę.
Spekuluje się, że jeśli UEFA znajdzie podstawę prawną do wyrzucenia ekip z Ligi Mistrzów i Ligi Europy, to ich miejsce zajmą pokonane wcześniej zespoły w 1/4 cz 1/8 finału, oczywiście jeśli tylko nie biorą udziału w tworzeniu Superligi. W Lidze Mistrzów oznaczałoby to dla przykładu dołączenie do PSG ekip Atalanty, Borussii Dortmund oraz FC Porto.
Pierwsze starcia półfinałów Ligi Mistrzów i Ligi Europy zaplanowane są już na następny tydzień. Real Madryt we wtorek 27 kwietnia ma podjąć Chelsea.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Biczu relacja 24h LIVE, jak Max Kolonko prosto z Bostonu, Massachusets 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Podziały pieniędzy w Superlidze są zatrważające. Jeśli rozgrywki wygra drużyna, która wcześniej się zakwalifikowała, zgarnie około połowę tego, co na start dostanie klub "założyciel".
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|