Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 112 z 120 1 2 110 111 112 113 114 119 120
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
Originally Posted by Warren
Burbon warto brać @22 na AIK ?
w opiniach przed meczowych większe szanse dawali właśnie im, na podstawie oceny pierwszej kolejki itp..nie polecam jednak, ale proszę pamiętać, że 2-0 to.....

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
Originally Posted by Sensei
Bierzemy Leeds?
ja podziękuje ,mnie nie licz do składki

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Sensei
Bierzemy Leeds?
ja podziękuje ,mnie nie licz do składki
wróć...składkę zawsze daję, nawet jak nie piję.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305
Likes: 2
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Sensei
Bierzemy Leeds?
ja podziękuje ,mnie nie licz do składki

Ale po siękę przyjdziesz po meczu?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by burbon
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Sensei
Bierzemy Leeds?
ja podziękuje ,mnie nie licz do składki
wróć...składkę zawsze daję, nawet jak nie piję.
+1

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Sensei - mam dobrego bet builder'a na ten mecz:

Leeds 1X
BTS
over 2,5
Leeds over 4,5 corners

@9.50

boks toast wchodzisz w to?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558
Likes: 10
Originally Posted by Warren
Originally Posted by burbon
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Sensei
Bierzemy Leeds?
ja podziękuje ,mnie nie licz do składki
wróć...składkę zawsze daję, nawet jak nie piję.
+1
+1

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
ostatni typ należy wyjaśnić:

"Leeds have averaged six corners per game at Elland Road this season. The hosts have recorded at least five corners in five of their last six games, only failing to hit that target playing with 10 men at Man City.

Liverpool have struggled defensively of late and we can see them shipping a few corners to a Leeds side who will see plenty of the ball."

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558
Likes: 10
Originally Posted by kemp
Sensei - mam dobrego bet builder'a na ten mecz:

Leeds 1X
BTS
over 2,5
Leeds over 4,5 corners

@9.50

boks toast wchodzisz w to?
mam nadzieję że wejdzie;)

Tymczasem ja mam Dnb Leeds i Thun w drugiej szwajcarskiej

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
piwo

Tobie też wejdzie boks

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
i Thun już niebezpieczny wynik wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558
Likes: 10
Zaczęło się nerwowo robić ... wink

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305
Likes: 2
Obaj nie znacie się na bukmacherce.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305
Likes: 2
Nie chciałem tego pisać.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
jak wejdzie bet-builder to znaczy, że znam się "w chuj" tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558
Likes: 10
Nikt nie mówił że się znamy;)

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
to też grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Założyciele Superligi wylecą z Ligi Mistrzów już teraz


Prezes Duńskiej Federacji Piłkarskiej i członek Komitetu Wykonawczego UEFA zapowiada wyrzucenie założycieli Superligi z rozgrywek pucharowych już w tym sezonie!

„Te kluby wylecą i oczekuję, że dojdzie do tego w piątek. Wtedy będziemy musieli zobaczyć, jak dokończyć Ligę Mistrzów”, stwierdził Jesper Møller, prezes Duńskiej Federacji Piłkarskiej i członek Komitetu Wykonawczego UEFA, w rozmowie z DR Sporten. „W piątek dojdzie do nadzwyczajnego zebrania Komitetu Wykonawczego i spodziewam się, że wtedy 12 klubów zostanie wyrzucone z naszych rozgrywek. Przez weekend niektórzy negocjowali na dwie strony i nie uważam, żeby to było ok. Muszą pojawić się konsekwencje i uważam, że tym razem się pojawią. Jeśli nie chcesz być częścią europejskiego modelu sportowego, to nie widzę możliwości, byś dalej grał na przykład dla reprezentacji”.

„Badamy sprawę z naszym departamentem prawnym, ale użyjemy wszelkich sankcji i poinformujemy wszystkich o rozwoju sytuacji, gdy będzie to możliwe. Moje stanowisko jest takie, że oni [kluby założyciele] i ich zawodnicy powinni zostać wyrzuceniu z rozgrywek UEFA jak najszybciej. To jest policzek dla miłośników futbolu i nie pozwolimy im go nam odebrać”, przekazał z kolei agencji Reuters prezes UEFA Aleksander Èeferin.


Wyrzucenie Klubów Założycieli Superligi już z tego sezonu europejskich pucharów oznaczałoby pozostanie w Lidze Mistrzów w półfinałach jedynie Paris Saint-Germain, gdyż Real Madryt, Chelsea i Manchester City złożyły podpisy pod dokumentem tworzącym Superligę. W Lidze Europy w półfinałach znajdują się Manchester United i Arsenal, które także wyraziły zgodę na Superligę.

Spekuluje się, że jeśli UEFA znajdzie podstawę prawną do wyrzucenia ekip z Ligi Mistrzów i Ligi Europy, to ich miejsce zajmą pokonane wcześniej zespoły w 1/4 cz 1/8 finału, oczywiście jeśli tylko nie biorą udziału w tworzeniu Superligi. W Lidze Mistrzów oznaczałoby to dla przykładu dołączenie do PSG ekip Atalanty, Borussii Dortmund oraz FC Porto.

Pierwsze starcia półfinałów Ligi Mistrzów i Ligi Europy zaplanowane są już na następny tydzień. Real Madryt we wtorek 27 kwietnia ma podjąć Chelsea.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Biczu relacja 24h LIVE, jak Max Kolonko prosto z Bostonu, Massachusets

toast

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Podziały pieniędzy w Superlidze są zatrważające. Jeśli rozgrywki wygra drużyna, która wcześniej się zakwalifikowała, zgarnie około połowę tego, co na start dostanie klub "założyciel".

Strona 112 z 120 1 2 110 111 112 113 114 119 120

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,930 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1