|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
teraz raczej każdy idzie w duży format
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
to jest turbokozak chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Trzy porażki i dwa remisy w ostatnich pięciu meczach rozgrywanych w czwartkowe wieczory, ignorujemy..Forma jest, nóż na gardle też, wiara i szanse na utrzymanie czyli jedziemy : ekipa Big Sama bez remisu @4,30
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Pies na smyczy. To lubię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Pies na smyczy. To lubię. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Już nie imputuj Łuki, że takie z Ciebie bydle jak to na smyczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Quincy ładnie dziś nakręcony. Pewnie wypił kawę americano.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
Legia dzisiaj wygra w Gliwicach. Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. Na moje oko L trochę jest już rozpasana dużą przewagą i widać też formę zniżkową bo to co zagrali z Craxą to .... Co do Piasta to sprawa ma się odwrotnie. Formia Piastunek rośnie a smutny Waldek poczuł krew że nie wszystko jeszcze stracone i jest szansa żeby zdobyć miejsce na pudle. Dla mnie 1 lub 1X
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Quincy ładnie dziś nakręcony. Pewnie wypił kawę americano. Półlitrowe wiadro lury. Bo tylko 30 gr droższe od 200 ml. I najebałem pół puszki cynamonu. Mleko oczywiście sojowe, żeby krów nie gwałcić. Mieszadełka mieli na szczęście drewniane. Na wynos, bo kto by miał teraz czas kawę pić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Legia dzisiaj wygra w Gliwicach. Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. Na moje oko L trochę jest już rozpasana dużą przewagą i widać też formę zniżkową bo to co zagrali z Craxą to .... Co do Piasta to sprawa ma się odwrotnie. Formia Piastunek rośnie a smutny Waldek poczuł krew że nie wszystko jeszcze stracone i jest szansa żeby zdobyć miejsce na pudle. Dla mnie 1 lub 1X A jakby Pekhart wsadził te dwie setki, które miał, to nadal by gadali, że Legia w gazie a Pekhart lis pola karnego. Cracoviaspor też miał przynajmniej jedną patelnię. Żeby nie było. Ale to, że Legia traci to wiadomo nie od dziś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Legia dzisiaj wygra w Gliwicach. Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. Na moje oko L trochę jest już rozpasana dużą przewagą i widać też formę zniżkową bo to co zagrali z Craxą to .... Co do Piasta to sprawa ma się odwrotnie. Formia Piastunek rośnie a smutny Waldek poczuł krew że nie wszystko jeszcze stracone i jest szansa żeby zdobyć miejsce na pudle. Dla mnie 1 lub 1X a Czesiek że przechytrzył Probierza to gdzie A jakby Pekhart wsadził te dwie setki, które miał, to nadal by gadali, że Legia w gazie a Pekhart lis pola karnego. Cracoviaspor też miał przynajmniej jedną patelnię. Żeby nie było. Ale to, że Legia traci to wiadomo nie od dziś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Legia dzisiaj wygra w Gliwicach. Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. Na moje oko L trochę jest już rozpasana dużą przewagą i widać też formę zniżkową bo to co zagrali z Craxą to .... Co do Piasta to sprawa ma się odwrotnie. Formia Piastunek rośnie a smutny Waldek poczuł krew że nie wszystko jeszcze stracone i jest szansa żeby zdobyć miejsce na pudle. Dla mnie 1 lub 1X A jakby Pekhart wsadził te dwie setki, które miał, to nadal by gadali, że Legia w gazie a Pekhart lis pola karnego. Cracoviaspor też miał przynajmniej jedną patelnię. Żeby nie było. Ale to, że Legia traci to wiadomo nie od dziś. Dlatego nie zgadzam się z kurą, że Legia w słabej formie. Trzeba patrzeć długodystansowo. Przypadkiem nie wygrali tylu poprzenich meczów a jeden czy dwa gorsze mecze to nic takiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Quincy ładnie dziś nakręcony. Pewnie wypił kawę americano. Półlitrowe wiadro lury. Bo tylko 30 gr droższe od 200 ml. I najebałem pół puszki cynamonu. Mleko oczywiście sojowe, żeby krów nie gwałcić. Mieszadełka mieli na szczęście drewniane. Na wynos, bo kto by miał teraz czas kawę pić. Jak na wynos to tylko z własnym kubkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
na Jagę już @3, Kura pilnujcie towarzyszu czy czasem jakaś walizka po parkingu nie lata bo to są jakiej jaja co pies nas tutaj podpuszcza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Biczu pisał żeby nie obstawiać polskiej ligi a jeszcze pies zapędza was w narożnik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
na Jagę już @3, Kura pilnujcie towarzyszu czy czasem jakaś walizka po parkingu nie lata bo to są jakiej jaja co pies nas tutaj podpuszcza Na parkingu to akurat Kura teraz panne ciśnie na tylnim siedzeniu w Wołdze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Stefk Bitok w pierwszym składzie Jagi, jazda!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
na Jagę już @3, Kura pilnujcie towarzyszu czy czasem jakaś walizka po parkingu nie lata bo to są jakiej jaja co pies nas tutaj podpuszcza Na parkingu to akurat Kura teraz panne ciśnie na tylnim siedzeniu w Wołdze. niestety to był mecz na wyjeździe 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|