na dwa tygodnie przed Rollandem, Federer pogra sobie w Genevie...
wg mnie nie wygra tego turnieju, mimo że jest jedynką. Nie widzę kursów na to że nie wygra. Pierwsza runda z Andujarem, a potem ewentualnie ze Strickerem (jak wygra z Cilicem), 18letnim rodakiem
shapo, dima, ruud, garin, fog, krejzol, manna to rozstawieni
wg mnie ruud, garin mogą coś tu ogarnąć chyba że jakaś niespodzianka
tak Iga wymiata! teraz ciekawe czy obroni RG. Ostapienko wygrywając jak była również młoda, mówiła, że gorsze jest obrona tego. Tyle tylko, że psychicznie to Iga daaaaaaaleko przed Ostapienko
Iga wygra 4,5 przed Rzymem było 6-6,5
osobiscie uważam, że nie obroni. Chcialbym sie mylić!
wg mnie Fed nie będzie spinał się, RG to nie tylko Wielki Szlem, ale i sponsorem jest Rolex. Teraz sobie występuje w tym turniejach, gdzie ma kontrakty plus 'jego' Halle
nie wierze, ze bedzie na max cisnal ten turniej, zeby zaryzykowac kontuzje. Z jego wywiadow wynika, ze bardzo dobrze zdaje sobie sprawe w jakim miejscu teraz jest
jak miałbym grać to Ash 6,0 - tylko co z jej ramieniem, krecz w Rzymie
Aryna mocna, sporo poprawiła, daleeeeko może zajść 8,0
to są moje faworytki
z panów, robią wrażenie te wygrane Nadala, ale od dłuższego czasu myślę, że tego Rollanda weźmie ktoś inny Medi 23, Rublev 19, Sinner 34! Tsitsi 8,0, Ruud 50 Berrettini 50
na french open każdą runde przeciwko Federerowi można grać. Wygrana w RG 34, w 2019 był w półfinale, ale teraz po kontuzjach to ciężko wrócić, a co dopiero grać na clayu
Dla mnie to max 3rundę wyciągnie, ale jeśli wcześniej dostanie jakiegoś gracza Arg, Ita, ewentualnie Fra to będzie już miał ciepło. Z resztą w wywiadach daje sygnały, że prio to trawa Wimbledonu