|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Burbi widziales te ladne koszulki z 1 mistrza Polski. Trzeba taka zamowic. A i jeszcze prywata...dziś robie zupe ale bez miesa. Taka jarzynowa z mrozonymi warzywami. Przystoi jesc zupe bez miesa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1 |
Turki słabe mentalnie ale to mlody zespól z dobrym trenerem....Włochom brakuje 9 z ich klasycznych reprezentacji ale graja troszkę inaczej niz zawsze wiec.... 15:00 Walia - Szwajcaria Bale Embolo 18:00 Dania - Finlandia Eriksen nikt 21:00 Belgia - Rosja Romelu nikt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Papszun zauwazyl ze po ilus minutach Mancini zmienil strukture grania. Z 3 na 4 rozgrywajacych obroncow. Ciekawe czy tak było naprawde czy wciska nam farmazony... Pacyfek mial sie szkolic na trenera to by wyjasnil
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
We Włoszech świetny mecz zagral ten chlopak z 4 . Był pod gra. Chyba troszke podobny styl do Zanettiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
We Włoszech świetny mecz zagral ten chlopak z 4 . Był pod gra. Chyba troszke podobny styl do Zanettiego Był czas, że przegrywał walkę o skład ze słabym Emersonem, co było zaskakujące dla naszego eksperta od włoskiej. (Nie chodzi o Burbona). Akhu potwierdzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
czy dzis jakies niespodzianki na euro ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,330 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,330 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,330 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,330 Likes: 2 |
Tak dla hecy, z dupy i dla emołszyn.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
dzis Belgia i do kasy pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Dzień dobry Panowie Inwestorzy 😉
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
Walia-szwajcaria Bale-Gavranović
Dania-Finlandia Ericksen-Pohjanpalo
Belgia-Rosja Lukaku-Nikt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Burbi widziales te ladne koszulki z 1 mistrza Polski. Trzeba taka zamowic. A i jeszcze prywata...dziś robie zupe ale bez miesa. Taka jarzynowa z mrozonymi warzywami. Przystoi jesc zupe bez miesa? zupa bez mięsa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,196 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,196 Likes: 19 |
Biednie dzis te mecze sie zapowiadaja. Ciekawie jak Belgowie. O tym karnym nie ma co dyskutować. 90 procent normalnych sędziów którzy kiedys kopali pilke i czuja ten sport nie dala by tu karnego. Aczkolwiek jakby Biczu byl sedzia i dal karnego tez piany bym nie bil. Dla Niego zasady sa sztywne , dotkelo paznokcia, jest ręka i dziekuje. Pacyf by powiedział allez muss Ordung, czy jakos tak.Ja uważam że jednak trzeba troszke szerzej patrzeć, może dlatego ze 15 lat "gralem" jako obronca i takie sytuacje w ferworze walki sa nieuniknione. Ale jest to moje subiektywne zdanie. Co do tej sytuacji ze spalonym, rzeczywisie dali plame, z poczatku nie wiedzialem o co chodzi, myslalem ze tam gdzies jakies przepychanki były. Przecież na logike wykonuje sie rzut rozny z linii koncowej, czyli w teorii nawet Sylwia ktora jest przecietna w szachy sie domyśli że nie realny spalony. Przepraszam za tą interparytywna zaczepke ale szukalem porównania nie reaguję na impertynenckie zaczepki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,196 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,196 Likes: 19 |
RÉCORD MUNDIAL: Italia es la primera selección en TODA la historia del fútbol que gana 9 partidos CONSECUTIVOS sin conceder ni un solo gol
4-0 Estonia 2-0 Polonia 0-2 Bosnia 2-0 Irlanda N 0-2 Bulgaria 0-2 Lituania 7-0 San Marino 4-0 Rep Checa 3-0 Turquía
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,330 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,330 Likes: 2 |
To co progresja na stratę gola przez Italia de team?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,196 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,196 Likes: 19 |
Zarówno Wisła Kraków, jak i Cracovia, są zainteresowane podpisaniem umowy z Marko Vesoviciem, z tym że na razie tylko "Pasy" złożyły ofertę reprezentantowi Czarnogóry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,196 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,196 Likes: 19 |
To co progresja na stratę gola przez Italia de team? w 90 też nie stracili gola i gówno z tego jak odpadli w karnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,196 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,196 Likes: 19 |
nie wiem czy Pani Vesović się odnajdzie w Kraku ona taka roszczeniowa a tu same centusie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|