|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
już ide..
na euforii wszedłęm...
peace
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
 luz, mam dystans.. wiem, jak tu jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3 |
Potencjalni przeciwnicy Legii lub Bodo w 2 rundzie eLM:
Slovan/Shamrock Rovers, Flora/Hibernians(Malta), Omonia. Kiedy losowanie? ze Slovanem wpierdol
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723 Likes: 10 |
Sts wystawił kursy na Bodo/Glimt vs Legia Warszawa.
1 2.50 X 3.25 2 2.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Potencjalni rywale w 2 rundzie
Śląsk
FC Fehervar (Węgry) / Ararat Erewan (Armenia) 1.FC Slovacko Uherske Hradiste (Czechy) Universitatea Craiova (Rumunia) Qarabag Ağdam (Azerbejdżan) AEK (Grecja)
Pogoń
FK Austria Wiedeń (Austria) NK Osijek (Chorwacja) NK Olimpija (Słowenia) FC Basel 1893 (Szwajcaria) Feyenoord Rotterdam (Holandia)
Raków
Sūduva Marijampole (Litwa) / Valmiera FC (Łotwa) FC Vaduz (Liechtenstein) FC Spartak Trnava (Słowacja) / Mosta FC (Malta) Molde FK (Norwegia) NK Maribor (Słowenia) / Urartu Erewan (Armenia)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
jak na brak rozstawienia to Raków ma szanse nieźle trafić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723 Likes: 10 |
Pogoń vs Feye dobry byłby meczyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
i jeszcze Legia w przypadku porażki z Bodo
przegrani w parach:
Ferencvaros TC /zwycięzca rundy wstępnej el. LM Dinamo Zagreb / Valur Flora Tallinn / Hibernians Connah's Quay Nomads / Alaszkert Folgore / KF Prisztina
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19 |
Panowie czy w dobie VAR-u sędziowie liniowi są zwolnieni z obowiązku sygnalizowania spalonego ?
Przy 'drugim' golu podanie do M'bappe, ten robi z piłką kilka zwodów, kilka kontaktów, strzela gola i po ok.20 sek. od przyjęcia piłki okazuje się spalony.
Podobna sytuacja przy 'trzecim' golu.
Mam rozumieć, że gdyby gole w tych sytuacjach nie padły to gra była by kontynuowana ?
Beznadzieja tak bo jak pokaże i sędzia przerwie a nie będzie to potem nie wrócisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19 |
Potencjalni rywale w 2 rundzie
Śląsk
FC Fehervar (Węgry) / Ararat Erewan (Armenia) 1.FC Slovacko Uherske Hradiste (Czechy) Universitatea Craiova (Rumunia) Qarabag Ağdam (Azerbejdżan) AEK (Grecja)
Pogoń
FK Austria Wiedeń (Austria) NK Osijek (Chorwacja) NK Olimpija (Słowenia) FC Basel 1893 (Szwajcaria) Feyenoord Rotterdam (Holandia)
Raków
Sūduva Marijampole (Litwa) / Valmiera FC (Łotwa) FC Vaduz (Liechtenstein) FC Spartak Trnava (Słowacja) / Mosta FC (Malta) Molde FK (Norwegia) NK Maribor (Słowenia) / Urartu Erewan (Armenia) przecież to jest to gówno konfederacji to kto tam mocny gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
 następny pozazdrościł Szczęsnemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Pogoń vs Feye dobry byłby meczyk Myślisz że Fechy pocisną FC Basel?   
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
chodzi Biczuś żeby trafić rywala z kultową nazwą
od lat mamy ustalone że puchary dla naszych drużyn to tak jakby ojciec Jarosłąw startował z Gortatem w konkursie wsadów do kosza.
|
|
|
Link skopiowany do schowka