Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19
#760325 02/12/2006 16:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Quote
Quote
moim skromnym zdaniem, uklad piersi na pierwszym zdjeciu to dosc znaczacy efekt bielizny typu p-u, choc oczywiscie moge sie mylic

mnie osobiscie dziewczyna nie przypadla do gustu

też mam takie cycki jak je sobie ścisnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

zgadzam się z przedmówcą /przedpiscą?/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> że to stanik a nie natura..

a poza tym nogi jakies dziwne...albo te buty deformują albo maskują jeszcze coś gorszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tak jak powiedziałem każdy ma swój gust. Może Tobie się nie podobać. Dla mnie osobiście jest piekna, podoba mi się taki typ urody, 10/10 i wogóle poszedł bym za nią w ogień. Nocny te Twoje dziewoje też fajne, ja jednak już sie zakochałem w jednej, hehe. Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#760326 02/12/2006 17:48
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
nocny masz podobny gust do mojego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ta rzecia jest fajna

#760327 02/12/2006 17:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622

#760328 02/12/2006 18:04
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Quote
Wpełni zgadzam się z nOcnYm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />:D

ja tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#760329 02/12/2006 18:06
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
b0z3nk4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

fajna fajna, ale ten nick odstrasza...

#760330 02/12/2006 18:07
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
hehe, shane, strasznie to młode <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#760331 02/12/2006 18:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
Quote
Quote
Wpełni zgadzam się z nOcnYm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />:D

ja tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />



polac tym paną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#760332 02/12/2006 19:20
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
Witam... Macie jakieś zdjęcia Kasi Skowrońskiej?? przeglądałem tematy ale znalazłem tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> więc jak ktoś ma to poproszę jak najwięcej i jak najładniejsze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#760333 02/12/2006 19:31
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
Quote
Witam... Macie jakieś zdjęcia Kasi Skowrońskiej?? przeglądałem tematy ale znalazłem tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> więc jak ktoś ma to poproszę jak najwięcej i jak najładniejsze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://images.google.pl/images?client=fi...aj+obraz%C3%B3w [images.google.pl]

#760334 02/12/2006 20:06
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
dlugo szukalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Jessica Alba HQ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
http://jessica_alba.nun.pl

#760335 02/12/2006 20:41
Dołączył: Sep 2006
Posty: 152
I
member
member
I Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 152
w leb sie puknij jak masz dawac takie rzeczy

#760336 02/12/2006 20:56
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=ngaleria&id=28511&size=,1

#760337 02/12/2006 22:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Quote
na imprezie andrzejkowej zorganizowanej na stancji pojawila sie koleznka z roku mojego wspolokatora - Magda, same zalety fizyczno - intelektualne, jedna wada - towarzysz zycia od przeszlo 3 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

no i?

#760338 02/12/2006 22:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Quote
na imprezie andrzejkowej zorganizowanej na stancji pojawila sie koleznka z roku mojego wspolokatora - Magda, same zalety fizyczno - intelektualne, jedna wada - towarzysz zycia od przeszlo 3 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

no i?

wyznaje zasade nie rob/nie stawrzaj sytuacji, w ktorych sam bys sie nie chcial znalezc

#760339 02/12/2006 22:52
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Quote
Quote
Quote
na imprezie andrzejkowej zorganizowanej na stancji pojawila sie koleznka z roku mojego wspolokatora - Magda, same zalety fizyczno - intelektualne, jedna wada - towarzysz zycia od przeszlo 3 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

no i?

wyznaje zasade nie rob/nie stawrzaj sytuacji, w ktorych sam bys sie nie chcial znalezc

To bardzo szlachetne.
Jesli mowa jednak o zasadach to ja bardziej przychylam sie do tej ktora mowi, ze wszystko wolne co za maz nie wyszlo.


Zeby tak nie offtopikowac do konca to polecam ogladnac TEN [youtube.com] teledysk. Muzyka to jakas ruska odmiana disco polo, ale dziewczyna calkiem fajna.

#760340 02/12/2006 23:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Quote
Quote
Quote
na imprezie andrzejkowej zorganizowanej na stancji pojawila sie koleznka z roku mojego wspolokatora - Magda, same zalety fizyczno - intelektualne, jedna wada - towarzysz zycia od przeszlo 3 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

no i?

wyznaje zasade nie rob/nie stawrzaj sytuacji, w ktorych sam bys sie nie chcial znalezc

To bardzo szlachetne.
Jesli mowa jednak o zasadach to ja bardziej przychylam sie do tej ktora mowi, ze wszystko wolne co za maz nie wyszlo.

oczywiscie moja zasada nie jest konserwatywna - poprostu nie pozwalam sobie na pewne dwuznczne sytuacje jezeli wiem, ze kobieta jest w zwiazku

moze duzo trace przez to ale niestety tak jakos mam...

#760341 03/12/2006 06:59
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441

#760342 03/12/2006 07:00
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441

#760343 03/12/2006 07:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
kalendarz ze złotkami ale tylko jeden miesiąc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

[Linked Image]

#760344 03/12/2006 13:33
Dołączył: Sep 2006
Posty: 21
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 21

Słodkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, Lukasz111, burbon, betowiec, Akhu), 2,827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,918
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1