|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
moim skromnym zdaniem, uklad piersi na pierwszym zdjeciu to dosc znaczacy efekt bielizny typu p-u, choc oczywiscie moge sie mylic
mnie osobiscie dziewczyna nie przypadla do gustu też mam takie cycki jak je sobie ścisnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zgadzam się z przedmówcą /przedpiscą?/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> że to stanik a nie natura.. a poza tym nogi jakies dziwne...albo te buty deformują albo maskują jeszcze coś gorszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak jak powiedziałem każdy ma swój gust. Może Tobie się nie podobać. Dla mnie osobiście jest piekna, podoba mi się taki typ urody, 10/10 i wogóle poszedł bym za nią w ogień. Nocny te Twoje dziewoje też fajne, ja jednak już sie zakochałem w jednej, hehe. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
nocny masz podobny gust do mojego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ta rzecia jest fajna
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Wpełni zgadzam się z nOcnYm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />:D ja tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
b0z3nk4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
fajna fajna, ale ten nick odstrasza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
hehe, shane, strasznie to młode <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
Wpełni zgadzam się z nOcnYm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />:D ja tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> polac tym paną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414 |
Witam... Macie jakieś zdjęcia Kasi Skowrońskiej?? przeglądałem tematy ale znalazłem tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> więc jak ktoś ma to poproszę jak najwięcej i jak najładniejsze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
Witam... Macie jakieś zdjęcia Kasi Skowrońskiej?? przeglądałem tematy ale znalazłem tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> więc jak ktoś ma to poproszę jak najwięcej i jak najładniejsze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://images.google.pl/images?client=fi...aj+obraz%C3%B3w [ images.google.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
dlugo szukalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jessica Alba HQ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> http://jessica_alba.nun.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 152 |
w leb sie puknij jak masz dawac takie rzeczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
na imprezie andrzejkowej zorganizowanej na stancji pojawila sie koleznka z roku mojego wspolokatora - Magda, same zalety fizyczno - intelektualne, jedna wada - towarzysz zycia od przeszlo 3 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> no i?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
na imprezie andrzejkowej zorganizowanej na stancji pojawila sie koleznka z roku mojego wspolokatora - Magda, same zalety fizyczno - intelektualne, jedna wada - towarzysz zycia od przeszlo 3 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> no i? wyznaje zasade nie rob/nie stawrzaj sytuacji, w ktorych sam bys sie nie chcial znalezc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
na imprezie andrzejkowej zorganizowanej na stancji pojawila sie koleznka z roku mojego wspolokatora - Magda, same zalety fizyczno - intelektualne, jedna wada - towarzysz zycia od przeszlo 3 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> no i? wyznaje zasade nie rob/nie stawrzaj sytuacji, w ktorych sam bys sie nie chcial znalezc To bardzo szlachetne. Jesli mowa jednak o zasadach to ja bardziej przychylam sie do tej ktora mowi, ze wszystko wolne co za maz nie wyszlo.Zeby tak nie offtopikowac do konca to polecam ogladnac TEN [ youtube.com] teledysk. Muzyka to jakas ruska odmiana disco polo, ale dziewczyna calkiem fajna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
na imprezie andrzejkowej zorganizowanej na stancji pojawila sie koleznka z roku mojego wspolokatora - Magda, same zalety fizyczno - intelektualne, jedna wada - towarzysz zycia od przeszlo 3 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> no i? wyznaje zasade nie rob/nie stawrzaj sytuacji, w ktorych sam bys sie nie chcial znalezc To bardzo szlachetne. Jesli mowa jednak o zasadach to ja bardziej przychylam sie do tej ktora mowi, ze wszystko wolne co za maz nie wyszlo.oczywiscie moja zasada nie jest konserwatywna - poprostu nie pozwalam sobie na pewne dwuznczne sytuacje jezeli wiem, ze kobieta jest w zwiazku moze duzo trace przez to ale niestety tak jakos mam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
kalendarz ze złotkami ale tylko jeden miesiąc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 21 |
Słodkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|