|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
"Oficjalnie. Że względów covidowych półfinały i finał na Wembley będą mogli obejrzeć jedynie kibice mieszkający w Wielkiej Brytanii. Na stadion będzie mogło wejść ok. 60 tys kibiców (Anglików). Kibice z Hiszpanii, Danii i Włoch nie będą mogli wejść na stadion. Romantyczna UEFA." 60k neutralnych kibiców na finale 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Witam  Gdyby ktoś był chętny to proszę się dorzucać. https://www.siepomaga.pl/jas-sma?fb...0LtBWhZC5B57ZmLngfHX9BI_Q7fseHJtdIcvF7W0Czasu dramatycznie mało a kwota ogromna. W sobotę mieliśmy piknik rodzinny na boisku i zebraliśmy ponad 3 tys. Ogólnie w powiecie co tydzień są jakieś wydarzenia na których wolontariusze zbierają pieniądze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Mariusz Lewandowski jest głównym kandydatem do objęcia posady trenera Zagłębia Lubin - informuje Janekx89 Jeszcze 20 godzin temu, takim głównym był Vuko.  Ale Vuko ma jeszcze rok kontraktu w Legii, to spieszyć się nie musi, żeby dostać mniej kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Vamos, Jasiu! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Sylwia Rublov kurs przed meczem 1.18 to jaki na te handi +6.5 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Sylwia Rublov kurs przed meczem 1.18 to jaki na te handi +6.5 ? 1.02 na kawałek podatku jak znalazł
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
"Oficjalnie. Że względów covidowych półfinały i finał na Wembley będą mogli obejrzeć jedynie kibice mieszkający w Wielkiej Brytanii. Na stadion będzie mogło wejść ok. 60 tys kibiców (Anglików). Kibice z Hiszpanii, Danii i Włoch nie będą mogli wejść na stadion. Romantyczna UEFA." 60k neutralnych kibiców na finale  gdzieś czytałem że w ramach porozumienia UEFA z rządem to VIPY i inni znajomi królika nie będą musieli odbywać kwarantanny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Angole bardzo się bali grać na wyjeździe.. w Budapeszcie.. cóż.. polityka to kurwa i to widać najpierw vamos Dania, potem Vamos Włochy! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
bo UEFA zagroziła, że przeniosą finał na Węgry, jak nie będzie kompletu kibiców
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
bo UEFA zagroziła, że przeniosą finał na Węgry, jak nie będzie kompletu kibiców Mnie się wydaje że prędzej UEFA zagroziła że przeniosą na Węgry jak znajomi królika będą musieli kwarantannę odbywać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Kaczanow z Kordą WTA odprawiają w tajbrejku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Włoch (Berettini) mistrzem Wimbledonu i Włosi mistrzami Euro w tym samym dniu?  czy to może się udać?.. Akhu?..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Plandemia to ściema.
W takim Budapeszcie i Kopenhadze powinien być pomór. Nie mówiąc już o niejednym stanie w USA, Australii czy Nowej Zelandii gdzie były koncerty na setki tysiące osób. Wszyscy się mają dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
bo UEFA zagroziła, że przeniosą finał na Węgry, jak nie będzie kompletu kibiców Mnie się wydaje że prędzej UEFA zagroziła że przeniosą na Węgry jak znajomi królika będą musieli kwarantannę odbywać. może być tak, jak mówisz.. generalnie - układy wszędzie trzeba mieć, żeby to jakoś grało..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Plandemia to ściema.
W takim Budapeszcie i Kopenhadze powinien być pomór. Nie mówiąc już o niejednym stanie w USA, Australii czy Nowej Zelandii gdzie były koncerty na setki tysiące osób. Wszyscy się mają dobrze. akurat Aussi i N.Zeland to słaby przykład.Oni od ponad roku zamknieci na świat
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Plandemia to ściema.
W takim Budapeszcie i Kopenhadze powinien być pomór. Nie mówiąc już o niejednym stanie w USA, Australii czy Nowej Zelandii gdzie były koncerty na setki tysiące osób. Wszyscy się mają dobrze. akurat Aussi i N.Zeland to słaby przykład.Oni od ponad roku zamknieci na świat Racja. Akurat to, że są wyspami oddalonymi tysiące kilometrów od Azji w jakimś sensie im pomogło. Ale jest cała masa innych przykładów i statystyk, które przeczą temu o czym mówią rządzący, politycy i tzw. lekarze, którzy siedzą w portfelu big pharma niczym wujcio Pawcio w portfelu cioci Marylki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
przypuszczalny skład Legii, no tak średnio bym powiedział, tak średnio
Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia - Skibicki, Martins, Slisz, Kapustka, Mladenovic - Luquinhas, Emreli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Czy Akagi policzył już dla filantropa ile otrzyma dzięgów z UEFA za Jurę i Pekharta?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|