Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 47 z 103 1 2 45 46 47 48 49 102 103
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
"Oficjalnie.

Że względów covidowych półfinały i finał na Wembley będą mogli obejrzeć jedynie kibice mieszkający w Wielkiej Brytanii. Na stadion będzie mogło wejść ok. 60 tys kibiców (Anglików). Kibice z Hiszpanii, Danii i Włoch nie będą mogli wejść na stadion.

Romantyczna UEFA."

60k neutralnych kibiców na finale smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dzień dobry toast

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Witam smile

Gdyby ktoś był chętny to proszę się dorzucać.

https://www.siepomaga.pl/jas-sma?fb...0LtBWhZC5B57ZmLngfHX9BI_Q7fseHJtdIcvF7W0

Czasu dramatycznie mało a kwota ogromna.

W sobotę mieliśmy piknik rodzinny na boisku i zebraliśmy ponad 3 tys.

Ogólnie w powiecie co tydzień są jakieś wydarzenia na których wolontariusze zbierają pieniądze.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by forty
Mariusz Lewandowski jest głównym kandydatem do objęcia posady trenera Zagłębia Lubin - informuje Janekx89

Jeszcze 20 godzin temu, takim głównym był Vuko. smile

Ale Vuko ma jeszcze rok kontraktu w Legii, to spieszyć się nie musi, żeby dostać mniej kasy.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Irek
Witam smile

Gdyby ktoś był chętny to proszę się dorzucać.

https://www.siepomaga.pl/jas-sma?fb...0LtBWhZC5B57ZmLngfHX9BI_Q7fseHJtdIcvF7W0

Czasu dramatycznie mało a kwota ogromna.

W sobotę mieliśmy piknik rodzinny na boisku i zebraliśmy ponad 3 tys.

Ogólnie w powiecie co tydzień są jakieś wydarzenia na których wolontariusze zbierają pieniądze.

Vamos, Jasiu! boks

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Sylwia Rublov kurs przed meczem 1.18 to jaki na te handi +6.5 ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Kretol
Sylwia Rublov kurs przed meczem 1.18 to jaki na te handi +6.5 ?
1.02
na kawałek podatku jak znalazł

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by VVega
"Oficjalnie.

Że względów covidowych półfinały i finał na Wembley będą mogli obejrzeć jedynie kibice mieszkający w Wielkiej Brytanii. Na stadion będzie mogło wejść ok. 60 tys kibiców (Anglików). Kibice z Hiszpanii, Danii i Włoch nie będą mogli wejść na stadion.

Romantyczna UEFA."

60k neutralnych kibiców na finale smile
gdzieś czytałem że w ramach porozumienia UEFA z rządem to VIPY i inni znajomi królika nie będą musieli odbywać kwarantanny

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Scandaloza

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Angole bardzo się bali grać na wyjeździe.. w Budapeszcie..

cóż.. polityka to kurwa i to widać

najpierw vamos Dania, potem Vamos Włochy! boks

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
bo UEFA zagroziła, że przeniosą finał na Węgry, jak nie będzie kompletu kibiców

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by kemp
bo UEFA zagroziła, że przeniosą finał na Węgry, jak nie będzie kompletu kibiców
Mnie się wydaje że prędzej UEFA zagroziła że przeniosą na Węgry jak znajomi królika będą musieli kwarantannę odbywać.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Kaczanow z Kordą WTA odprawiają w tajbrejku

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Włoch (Berettini) mistrzem Wimbledonu i Włosi mistrzami Euro w tym samym dniu?

shocked

czy to może się udać?.. Akhu?..

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Plandemia to ściema.

W takim Budapeszcie i Kopenhadze powinien być pomór. Nie mówiąc już o niejednym stanie w USA, Australii czy Nowej Zelandii gdzie były koncerty na setki tysiące osób. Wszyscy się mają dobrze.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by kemp
bo UEFA zagroziła, że przeniosą finał na Węgry, jak nie będzie kompletu kibiców
Mnie się wydaje że prędzej UEFA zagroziła że przeniosą na Węgry jak znajomi królika będą musieli kwarantannę odbywać.

może być tak, jak mówisz.. generalnie - układy wszędzie trzeba mieć, żeby to jakoś grało..

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by quincy
Plandemia to ściema.

W takim Budapeszcie i Kopenhadze powinien być pomór. Nie mówiąc już o niejednym stanie w USA, Australii czy Nowej Zelandii gdzie były koncerty na setki tysiące osób. Wszyscy się mają dobrze.

akurat Aussi i N.Zeland to słaby przykład.Oni od ponad roku zamknieci na świat

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by forty
Originally Posted by quincy
Plandemia to ściema.

W takim Budapeszcie i Kopenhadze powinien być pomór. Nie mówiąc już o niejednym stanie w USA, Australii czy Nowej Zelandii gdzie były koncerty na setki tysiące osób. Wszyscy się mają dobrze.

akurat Aussi i N.Zeland to słaby przykład.Oni od ponad roku zamknieci na świat

Racja. Akurat to, że są wyspami oddalonymi tysiące kilometrów od Azji w jakimś sensie im pomogło.

Ale jest cała masa innych przykładów i statystyk, które przeczą temu o czym mówią rządzący, politycy i tzw. lekarze, którzy siedzą w portfelu big pharma niczym wujcio Pawcio w portfelu cioci Marylki.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
przypuszczalny skład Legii, no tak średnio bym powiedział, tak średnio

Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia - Skibicki, Martins, Slisz, Kapustka, Mladenovic - Luquinhas, Emreli.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Czy Akagi policzył już dla filantropa ile otrzyma dzięgów z UEFA za Jurę i Pekharta?

Strona 47 z 103 1 2 45 46 47 48 49 102 103

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, aker, alfa, JelineK), 2,528 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1