|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Julian Tuwim - Kartka z dziejów ludzkości
Spotkali się w święto o piątej przed kinem Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem.
Tutejsza idiotko — rzekł kretyn miejscowy — Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy?
Miejscowa kretynka odrzekła: — Z ochotą, Albowiem cię kocham, tutejszy idioto.
Więc kretyn miejscowy uśmiechną się słodko I poszedł do kina z tutejszą idiotką.
Na miłym macaniu spłynęła godzinka I była szczęśliwa miejscowa kretynka.
Aż wreszcie szepnęła: — Kretynie tutejszy! Ten film, mam wrażenie, jest coraz nudniejszy.
Więc poszli na sznycel, na melbę, na winko, Miejscowy idiota z tutejszą kretynką.
Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym.
W ten sposób dorobią się córki i syna: Idioty, idiotki, kretynki, kretyna,
By znowu się mogli spotykać przed kinem Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem. to jest piękne... już to wrzucałeś kiedyś tam, Akagi.. ale zawsze to jest piękne  Julian Tuwim - geniusz powinni tego na języku polskim uczyć..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Jakiś czas wcześniej spod lubelskiej wsi Wyjechał do stolicy szukać lepszych dni Grzegorz, w pizzy znał jednego Z powiatu swego, robiącego już od ‘99 Karol ma na imię, w plackach trochę robi Grzegorz postanowił, że też spróbuje sił w gastronomii Wysiadł na Wschodnim, zadowolony, że za bilet nie zapłacił frajerowi Chuj, że kawał drogi siedział w kiblu pociągowym Walił klocem, miał zdrętwiałe nogi trochę Ale cieszył się, że się ostały polskie złote, proszę cię Lekko zagubiony pytał ludzi o nazwę ulicy Wtem – saluto, patrol stołecznej policji Grzesiu tłumaczy, że chce do Karola z pizzy Z twarzy był podobny zupełnie do nikogo Jednak ubrany na brązowo-fioletowo Na górze ma mieć sweter, a na dole na dresowo Przypasował im stuprocentowo, omyłkowo do opisu kogoś to też jest piękne.. w inny sposób.. ale też, prawdziwe.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Sylwia Rublov kurs przed meczem 1.18 to jaki na te handi +6.5 ? no masz nawet 1.02 nie weszło  nie wiem wrzucam co dostałam pewnie się gdzieś walnął ponad 2 kurs miał być nikt nie chce źle, przecież wiesz, Sylwia..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
to jest piękne... już to wrzucałeś kiedyś tam, Akagi.. ale zawsze to jest piękne  Julian Tuwim - geniusz powinni tego na języku polskim uczyć.. potwierdzam, było to już tu kiedyś ale promocji kultury nigdy dość
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak mi się ten Tuwim znowu przypomniał kemp, bo wczoraj wrzucałem pacyfkowi Akurat, gdzie tekst do utworu, to też wiersz Tuwima.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
ja popieram ten tekst.. dla mnie - możesz wrzucać codziennie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
kurwa napierdala mnie prawa łopatka.. i taki ból, że promieniuje na całą prawą stronę ręki aż do dłoni..
nie jest to ból jakby mnie kroili.. ale non-stop, to troche jednak wkurwia..
no i do jakiego lekarza ja mam pójść?..
internista potem ortopeda?.. i co mi dadzą za radę?.. ćwiczenia poranne?..
kurwa mać..
kurwa.. zawsze coś ja pierdolę..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10 |
Samo przejdzie. Czasami też tak mam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
kurwa napierdala mnie prawa łopatka.. i taki ból, że promieniuje na całą prawą stronę ręki aż do dłoni..
nie jest to ból jakby mnie kroili.. ale non-stop, to troche jednak wkurwia..
no i do jakiego lekarza ja mam pójść?..
internista potem ortopeda?.. i co mi dadzą za radę?.. ćwiczenia poranne?..
kurwa mać..
kurwa.. zawsze coś ja pierdolę.. wiecznie młody nie będziesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
skurwysyny.. może przejdzie..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
kurwa napierdala mnie prawa łopatka.. i taki ból, że promieniuje na całą prawą stronę ręki aż do dłoni..
nie jest to ból jakby mnie kroili.. ale non-stop, to troche jednak wkurwia..
no i do jakiego lekarza ja mam pójść?..
internista potem ortopeda?.. i co mi dadzą za radę?.. ćwiczenia poranne?..
kurwa mać..
kurwa.. zawsze coś ja pierdolę.. Idź do osteopaty Bedzie lżej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Nie zawiało Cię po prostu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
W portfelu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10 |
Właśnie to samo miałem pisać co Akhu. Często jak jesteś spocony i wyjdziesz na zewnątrz to może Cię w ten sposób przewiać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
nie zawiało, Akhu, na pewno .. z tydzień przynajmniej tak coś "nie halo" tam czuję.. do osteopaty to pewnie termin na '23 dostanę... ale kto wie.. jak nie przejdzie.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
nie zawiało.. 99% ze to nie to
inaczej nawet bym nie pisnął..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|