Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 49 z 103 1 2 47 48 49 50 51 102 103
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Lista

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282
Likes: 19
za

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
co

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by akagi
Julian Tuwim - Kartka z dziejów ludzkości

Spotkali się w święto o piątej przed kinem
Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem.

Tutejsza idiotko — rzekł kretyn miejscowy —
Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy?

Miejscowa kretynka odrzekła: — Z ochotą,
Albowiem cię kocham, tutejszy idioto.

Więc kretyn miejscowy uśmiechną się słodko
I poszedł do kina z tutejszą idiotką.

Na miłym macaniu spłynęła godzinka
I była szczęśliwa miejscowa kretynka.

Aż wreszcie szepnęła: — Kretynie tutejszy!
Ten film, mam wrażenie, jest coraz nudniejszy.

Więc poszli na sznycel, na melbę, na winko,
Miejscowy idiota z tutejszą kretynką.

Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym
Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym.

W ten sposób dorobią się córki i syna:
Idioty, idiotki, kretynki, kretyna,

By znowu się mogli spotykać przed kinem
Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem.

to jest piękne... już to wrzucałeś kiedyś tam, Akagi.. ale zawsze to jest piękne kier

Julian Tuwim - geniusz

powinni tego na języku polskim uczyć..

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Warren
Jakiś czas wcześniej spod lubelskiej wsi Wyjechał do stolicy szukać lepszych dni Grzegorz, w pizzy znał jednego Z powiatu swego, robiącego już od ‘99 Karol ma na imię, w plackach trochę robi Grzegorz postanowił, że też spróbuje sił w gastronomii Wysiadł na Wschodnim, zadowolony, że za bilet nie zapłacił frajerowi Chuj, że kawał drogi siedział w kiblu pociągowym Walił klocem, miał zdrętwiałe nogi trochę Ale cieszył się, że się ostały polskie złote, proszę cię Lekko zagubiony pytał ludzi o nazwę ulicy Wtem – saluto, patrol stołecznej policji Grzesiu tłumaczy, że chce do Karola z pizzy Z twarzy był podobny zupełnie do nikogo Jednak ubrany na brązowo-fioletowo Na górze ma mieć sweter, a na dole na dresowo Przypasował im stuprocentowo, omyłkowo do opisu kogoś

to też jest piękne.. w inny sposób.. ale też, prawdziwe.. kier

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by Kretol
Sylwia Rublov kurs przed meczem 1.18 to jaki na te handi +6.5 ?

no masz nawet 1.02 nie weszło laugh

nie wiem wrzucam co dostałam pewnie się gdzieś walnął ponad 2 kurs miał być

nikt nie chce źle, przecież wiesz, Sylwia..

Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Originally Posted by kemp
to jest piękne... już to wrzucałeś kiedyś tam, Akagi.. ale zawsze to jest piękne kier

Julian Tuwim - geniusz

powinni tego na języku polskim uczyć..
potwierdzam, było to już tu kiedyś ale promocji kultury nigdy dość

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak mi się ten Tuwim znowu przypomniał kemp, bo wczoraj wrzucałem pacyfkowi Akurat, gdzie tekst do utworu, to też wiersz Tuwima.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
ja popieram ten tekst.. dla mnie - możesz wrzucać codziennie toast

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
kurwa napierdala mnie prawa łopatka.. i taki ból, że promieniuje na całą prawą stronę ręki aż do dłoni..

nie jest to ból jakby mnie kroili.. ale non-stop, to troche jednak wkurwia..

no i do jakiego lekarza ja mam pójść?..

internista potem ortopeda?.. i co mi dadzą za radę?.. ćwiczenia poranne?..

kurwa mać..

kurwa.. zawsze coś ja pierdolę..

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672
Likes: 10
Samo przejdzie. Czasami też tak mam

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by kemp
kurwa napierdala mnie prawa łopatka.. i taki ból, że promieniuje na całą prawą stronę ręki aż do dłoni..

nie jest to ból jakby mnie kroili.. ale non-stop, to troche jednak wkurwia..

no i do jakiego lekarza ja mam pójść?..

internista potem ortopeda?.. i co mi dadzą za radę?.. ćwiczenia poranne?..

kurwa mać..

kurwa.. zawsze coś ja pierdolę..



wiecznie młody nie będziesz

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
skurwysyny.. może przejdzie..

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by kemp
kurwa napierdala mnie prawa łopatka.. i taki ból, że promieniuje na całą prawą stronę ręki aż do dłoni..

nie jest to ból jakby mnie kroili.. ale non-stop, to troche jednak wkurwia..

no i do jakiego lekarza ja mam pójść?..

internista potem ortopeda?.. i co mi dadzą za radę?.. ćwiczenia poranne?..

kurwa mać..

kurwa.. zawsze coś ja pierdolę..

Idź do osteopaty

Bedzie lżej

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Nie zawiało Cię po prostu?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
W portfelu laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672
Likes: 10
Właśnie to samo miałem pisać co Akhu. Często jak jesteś spocony i wyjdziesz na zewnątrz to może Cię w ten sposób przewiać

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
nie zawiało, Akhu, na pewno

.. z tydzień przynajmniej tak coś "nie halo" tam czuję..

do osteopaty to pewnie termin na '23 dostanę...

ale kto wie.. jak nie przejdzie..

frown

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
nie zawiało.. 99% ze to nie to

inaczej nawet bym nie pisnął..


Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
skurwysyny..!..

Strona 49 z 103 1 2 47 48 49 50 51 102 103

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (bukma, rafal08, forty, rymoholik, latajaca_holenderka, kamel, burbon, Lukasz111, Sensei), 1,093 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1