|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
729 zł za bilet na koncert Andrei Bocellego to wygórowana cena? Cena to pojęcie względne. Rodzaj wykonywanej muzyki przez niego, nie daje możliwości do stworzenia wielkiego show, jak to ma często miejsce przy wykonawcach innych gatunków. Chyba że chcesz wśród kumpli, rzucić od niechcenia na imprezie - byłem na Bocellim. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Trochę się zgrywam Akagi. Ta cena to za miejsca przy samej scenie. Najtańsze są po 249 zł tylko gdzieś pod schodami albo za słupem.
Wiem czego oczekiwać po takim koncercie i chyba wszyscy wiedzą, że on tylko stoi i śpiewa ale robi to w taki sposób, że przenosi człowieka w inny wymiar. Nawet ostatnio jak był jego koncert pokazywany w TV to nawet moją 8-letnią córkę pochłonęło, gdzie normalnie to tik-toki i pajacowanie w głowie ma w tym wieku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
moja rodzicielka lubi takie klimaty, więc z siostrą jej często kupujemy bilety na takie koncerty jak Bocelli czy Andre Rieu (przez pandemię ostatnio poprzekładane były)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ale się kulturalnie zrobiło na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Dzisiaj Hiszpania, jutro Dania i Juroszek znowu wszystkim zagra na nosie. Jeżeli dobrze liczę to mamy już 16 legalnych firm bukmacherskich w PL. Także już nie tylko Juroszek i obym doczekał takich czasów, że Juroszek będzie tą mniejszością. Zwłaszcza, że są firmy, które mają świetne promocje tak jak Superbet czy Betfan w porównaniu z juroszkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
"Juroszek" to mnie taki mityczny pies.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
729 zł za bilet na koncert Andrei Bocellego to wygórowana cena? Cena to pojęcie względne. Rodzaj wykonywanej muzyki przez niego, nie daje możliwości do stworzenia wielkiego show, jak to ma często miejsce przy wykonawcach innych gatunków. Chyba że chcesz wśród kumpli, rzucić od niechcenia na imprezie - byłem na Bocellim.  To duuużo!!! Ja tylko wybieram do 100 zł... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pomyślę Tigerrr. Na Roksanę Węgiel albo Sannah powinno być taniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Karnet na 3 dni na Czochraj Bobra Fest 180 zł. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
Karnet na 3 dni na Czochraj Bobra Fest 180 zł.  mam tam całkiem blisko z wioski
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Pomyślę Tigerrr. Na Roksanę Węgiel albo Sannah powinno być taniej. O takim czymś nie myślałem, ale np. coś w tym rodzaju dobre nuty mają https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/ic3peak/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
AUDIORIVER
szkoda że już niema CREAMFIELDS....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Pan Andrea zawsze na propsie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970 Likes: 19 |
Pytanie do Kretola albo Holenderki. Jesteście w stanie załatwić Klangor, wszystkie 8 odcinków? a czemu nie ściągałeś jak wrzucałam odcinki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
To nie dla mnie Holenderko. Wtedy oglądałem co piątek jak wychodziły kolejne odcinki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970 Likes: 19 |
ogarniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
w czwartek się zwalniam z fabryki [ efortuna.pl]  Tak wiem Akagi będzie na mnie krzyczał  Ale moim zdaniem BODO u siebie przerobi ekipę z Ł3
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
czyli w czwartek rano się przypomnieć? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970 Likes: 19 |
gdzie tako drugo fuchę znajdziesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
gdzie tako drugo fuchę znajdziesz  U Burbona w firmie na taśmie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|