Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Mam pytanko. Wiele razy ludziska podają fajne streamy, na których możne obejrzeć mecze różnych dyscyplin sportu. Sam już nie wiem ile razy próbowłem również sobie pooglądać. Stronka ładowałasię , pokazywał sie ekranik Windows Media Player'a naciskałem play i..... i nic. Napis "gotowe" zmieniał się na chwileczkę na "łądowanie multimediów" i z powrotem wracał do stanu poprzedniego tj. "gotowe".

Czy orientuje się ktoś, jak się do tego zabrać. Czy potrzebuje jakiegoś programu, kodeków czy czegoś jeszcze (korzystam z Windows Media Player 10 i K-Lite Codec254f)

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Ktos moze mi łopatologicznie wyjanic jak wgrac napisy do filmu (polskie napisy),bo mam film w wersji angielskiej.Tak zeby w winampie mial napisy w czasie filmu.Dzieki:)

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
Mam pytanko. Wiele razy ludziska podają fajne streamy, na których możne obejrzeć mecze różnych dyscyplin sportu. Sam już nie wiem ile razy próbowłem również sobie pooglądać. Stronka ładowałasię , pokazywał sie ekranik Windows Media Player'a naciskałem play i..... i nic. Napis "gotowe" zmieniał się na chwileczkę na "łądowanie multimediów" i z powrotem wracał do stanu poprzedniego tj. "gotowe".

Czy orientuje się ktoś, jak się do tego zabrać. Czy potrzebuje jakiegoś programu, kodeków czy czegoś jeszcze (korzystam z Windows Media Player 10 i K-Lite Codec254f)

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

za slabe lacze/za duzo ludzi oglada ten mecz

jak mialem slabsze lacze to tez streamy nie dzialaly

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Chyba nie... Mam 512 i np. TVU PLayer chodzi jak marzenie. Kumpel radzi bym zainstalował Service Packa 2, bo nie mam żadnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Hejo

Czym może być spowodowane, że nie mam dżwięków kiedy korzystam z netu, np youtube, wyświetla mi sie ale bez dźwięków. Normalnie dźwięk jest: foobar, gry itp, a jak korzystam z netu to cisza.

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Może regulator głośności (taki rysunek głośniczka na dole po prawej) masz na minimum?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Hejo

Czym może być spowodowane, że nie mam dżwięków kiedy korzystam z netu, np youtube, wyświetla mi sie ale bez dźwięków. Normalnie dźwięk jest: foobar, gry itp, a jak korzystam z netu to cisza.

Pozdrawiam

http://michanski.googlepages.com/dzwiek.reg

zapisujesz, dodaj do rejestru. Zrob restart i jaki efekt?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 83
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83
Czy komus tez o dzisjaj pojawily sie problemy z Kasperskym. Mialej full legal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> klucz licencyjny do 07.2007 a tu mi teraz wyskakuje ze klucz jest na czarnej liscie. Jak temu zaradzic?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jeżeli masz legala to napisz do nich i powinni zareagować.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Panowie co trzeba zrobić ,żeby przyśpieszyć mozille?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> -był kiedyś taki temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Panowie co trzeba zrobić ,żeby przyśpieszyć mozille?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> -był kiedyś taki temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Odkopałem moj dawny temat:

1. Uruchamiamy Firefox'a, w polu adresu wpisujemy about:config i wciskamy klawisz Enter. Ukaże nam się długa lista, na której musimy odszukać trzy wpisy:

- network.http.pipelining
- network.http.proxy.pipelining
- network.http.pipelining.maxrequests

Normalnie przeglądarka wysyła jedno żądanie do serwera w jednostce czasu. Po Włączenie funkcji pipelining umożliwia już kilka żądań jednocześnie, co znacznie skraca ładowanie się stron www.

2. Gdy już dotrzemy do poszukiwanych wpisów należy:

- ustawić wartość network.http.pipelining na true(wciskamy prawy przycisk i klikamy w przełącz)
- ustawić wartość network.http.proxy.pipelining na true(wciskamy prawy przycisk i klikamy w przełącz)
- ustawić wartość network.http.pipelining.maxrequests na jakąś liczbę np. 30. Znaczyć to będzie, że przeglądarka wyśle 30 żądań w tym samym czasie.(wciskamy prawy przycisk i klikamy na modyfikuj)

3. Na koniec klikamy gdziekolwiek prawym klawiszem myszki i z menu kontekstowego wybieramy DODAJ USTAWIENIE TYPU=>Liczba całkowita (Integer). Nazywamy go nglayout.initialpaint.delay i ustawiamy jego wartość na 0.

4. Teraz wystarczy zrestartować Firefox'a i cieszyć się znacznym wzrostem wydajności naszej "ulubionej" przeglądarki.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
czy jest mozliwosc zablokowania strony na moim komputerze tak zeby brat nie mogl wchodzic chodzi o cholerna tibie pajac calymi dniami siedzi nad ta beznadziejna gierka

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
moze to troszke idiotyczne, ale potrzebuje i poszukuje wszystkich blogow na oneci na literke h, przewalam i szukam i nie moge dojsc, pomoze ktos ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Quote
Czy komus tez o dzisjaj pojawily sie problemy z Kasperskym. Mialej full legal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> klucz licencyjny do 07.2007 a tu mi teraz wyskakuje ze klucz jest na czarnej liscie. Jak temu zaradzic?

Mi sie tak pojawiło :/
Takie zycie z nielegalem

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
czy jest mozliwosc zablokowania strony na moim komputerze tak zeby brat nie mogl wchodzic chodzi o cholerna tibie pajac calymi dniami siedzi nad ta beznadziejna gierka

W Operze możesz zablokować tą stronę tak jak się blokuje reklamy (prawym->zablokuj zawartość->szczegóły i tutaj podajesz adres stronki). Jak brat wpisze adres to pojawi się biała strona.
Nie wiem jak to jest pod innymi przeglądarkami, ale powinieneś poszukać jakiegoś programiku do tego...

@skull nie znam się na blogach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Witam hakerów. Ja mam takie 2 proste pytanka bo się nie znam się:

1. Ile kosztuje mniuej więcej opłata za neta bezprzewodowego ze srednim łączem i kto ma najlepszą oferę? Wiem że można poszukać na necie, ale chciałem narazie takie pobieżne informacje

2. jak zrobić w excelu zeby dodać całą kolumnę? Bo robie to tak = i kazda kolumne osobno dodaje, a wiem że jakoś mona od razu, tylko nie pamietam dokładnie, ale cos takiego było = suma np. d2 do d 11? Jak ktoś zrozumiał poproszę o odpowiedź

Dołączył: May 2005
Posty: 94
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 94
Ad 1. Bezprzewodowy dostęp do neta jest realizowany przez lokalne firmy, więc ciężko jest podać jakąś uśrednioną cenę. Ja za 70 PLN mam 1Mbit/256kbps. Musisz się rozejrzeć jak wygląda sytuacja w Twojej okolicy.

Ad 2. Skorzystaj z funkcji autosumy (znaczek sigmy).

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
prosze o linka do dzialajacej pelnej wersji kaazy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (p2p)


a po 2 to ktos kiedys wspomnial o programie co zapisauje print screeny jeden za drugim. jesli cos takiego bylo to dajcie namiary


DZIEKUJE

# pomocnym osobom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
# za uwagę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
[quote]Ad 1. Bezprzewodowy dostęp do neta jest realizowany przez lokalne firmy, więc ciężko jest podać jakąś uśrednioną cenę. Ja za 70 PLN mam 1Mbit/256kbps. Musisz się rozejrzeć jak wygląda sytuacja w Twojej okolicy.

Ad 2. Skorzystaj z funkcji autosumy (znaczek sigmy). [/quoteWielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Witam!
Jest w Excelu opcja która ustawi napisane wyrazy w kolejności alfabetycznej ? (są to słówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bardzo dziękuję za szybką pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Sensei, rymoholik, Lukasz111, alfa), 1,716 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1